Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

NOGOMET

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
13.11.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 3. krog

10

21.10.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 2. krog

20

30.9.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence  

38

30.9.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence  

40


ARHIV:
11.6.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga, FINALE

4

3.6.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga, 2. krog

6

28.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga

15

10.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke  

5

13.12.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - Finale

4

10.12.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - Polfinale

6

20.11.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 3. krog

12

19.10.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 2. krog

20

28.9.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence  

39

25.9.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence  

40

12.6.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence - 1. liga - Finale

4

5.6.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence - 1. liga

8

28.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence  

16

14.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga - Finale

4

7.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga - 2. krog

10

16.4.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga

20

22.12.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke - Finale

4

4.12.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke  

7

27.11.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - Finale

4

6.11.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 3. krog

10

16.10.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 2. krog

20

28.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence  

39

20.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence  

41

7.6.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga - Finale

4

1.6.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga - 2. krog

10

31.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence - 2. krog  

6

30.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 2. in 3. liga  

3

22.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 2. in 3. liga  

4

17.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence  

15

9.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga

20

10.3.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke - končnica

4

18.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1. liga/končnica

4

5.12.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke

10

3.11.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1. liga/2.krog

8

17.10.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence

41

12.10.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1. liga

16

19.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence

39

22.6.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence - 1. liga / končnica

4

15.6.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence - 1. liga

6

31.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga / končnica

4

18.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence

18

12.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga / 2. krog

8

12.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 2. in 3. liga

6

11.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 2. in 3. liga

8

25.4.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga

16

24.2.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1. liga - končnica

4

15.2.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke - 1. liga / končnica

4

28.12.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke - 1. liga

6

7.12.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1. liga - 2. krog

10

17.11.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke  

9

7.10.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1. liga

20

23.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence

33

15.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence

41

15.6.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence - 1.liga

6

8.6.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - nižje lige  

6

8.6.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - nižje lige  

6

21.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence  

18

15.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence-1.liga / končnica

4

27.4.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence-1.liga / 2.krog

8

15.4.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence-1.liga

16

13.2.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke - 1. liga / Končnica

4

22.12.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1. liga / Končnica

8

18.12.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke  

9

1.12.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1. liga / 2. krog

8

20.10.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1. liga

16

29.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence  

36

22.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence  

41

18.6.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence - Končnica

6

30.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga, končnica

4

26.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 2.,3. in 4.liga  

8

26.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence  

17

26.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 2.,3. in 4.liga  

10

19.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga, 2.krog

8

14.4.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga

16

27.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - Končnica

4

27.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke - Končnica

4

23.12.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke  

10

11.12.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1.liga / 2. krog

8

11.11.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1.liga

16

7.10.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence    

36

23.9.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence    

40

12.6.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence - Končnica

6

30.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - Končnica

4

27.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 3. krog

8

20.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 2. liga - Končnica

4

20.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 2. liga - Končnica

4

13.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence  

18

29.4.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 2. liga  

14

29.4.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 2. liga  

14

22.4.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 2.krog

16

18.2.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke - 1.liga/Končnica

4

4.2.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke - 1.liga  

8

16.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1. liga/Končnica  

4

17.12.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1. liga/2.krog  

8

17.12.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke  

14

11.10.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1. liga/1.krog

18

3.10.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence  

40

17.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence    

43

4.6.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence- 2.krog  

8

29.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - FINALE  

4

7.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence    

19

23.4.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 3. krog  

10

3.4.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 2. krog  

20

2.4.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejši učence - 2. liga  

12

12.12.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke  

5

14.11.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v malem nogometu za starejše učence - FINALE

6

21.10.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v malem nogometu za starejše učence - 1.A, B, C liga

14

10.10.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence    

40

19.9.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v malem nogometu za starejše učence  

38

18.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence - 2. krog  

7

9.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence    

15

21.4.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga  

6

31.3.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 2., 3., 4. in 5. liga  

14

31.3.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 2., 3. in 4. liga  

12

29.3.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1.A in 1.B liga  

12

5.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učenke    

5

8.11.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1. liga  

6

13.10.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1.A in 1.B liga  

12

27.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence    

31

15.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence    

35

Prijavljene ekipe:
  - OŠ BEŽIGRAD
  - OŠ BIČEVJE
  - OŠ DANILE KUMAR
  - OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
  - OŠ DRAVLJE
  - OŠ FRANCETA BEVKA
  - OŠ HINKA SMREKARJA
  - OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
  - OŠ KOLEZIJA
  - OŠ KOSEZE
  - OŠ LEDINA
  - OŠ LIVADA
  - OŠ MARTINA KRPANA
  - OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
  - OŠ MIRANA JARCA
  - OŠ NOVE FUŽINE
  - OŠ NOVE JARŠE
  - OŠ OSKAR KOVAČIČ
  - OŠ POLJANE
  - OŠ POLJE
  - OŠ PREŽIHOV VORANC
  - OŠ SAVSKO NASELJE
  - OŠ SOSTRO
  - OŠ SPODNJA ŠIŠKA
  - OŠ ŠENTVID
  - OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
  - OŠ TONETA ČUFARJA
  - OŠ TRNOVO
  - OŠ VALENTINA VODNIKA
  - OŠ VIČ
  - OŠ VIDE PREGARC
  - OŠ VIŽMARJE - BROD
  - OŠ VODMAT
  - OŠ ZADOBROVA
  - OŠ ZALOG

Urnik - Skupina:A
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ ZALOG

5:0

OŠ POLJE

23.9.2010 14:00

OŠ DANILE KUMAR - FORCA

OŠ DANILE KUMAR

2:6

OŠ VIŽMARJE - BROD

23.9.2010 14:00

OŠ DANILE KUMAR

OŠ ZALOG

4:1

OŠ ZADOBROVA

23.9.2010 14:35

OŠ DANILE KUMAR

OŠ VODMAT

1:7

OŠ POLJE

23.9.2010 14:35

OŠ DANILE KUMAR - FORCA

OŠ DANILE KUMAR

3:3

OŠ VODMAT

23.9.2010 15:10

OŠ DANILE KUMAR

OŠ VIŽMARJE - BROD

4:0

OŠ ZADOBROVA

23.9.2010 15:10

OŠ DANILE KUMAR - FORCA

OŠ DANILE KUMAR

2:4

OŠ ZALOG

23.9.2010 15:45

OŠ DANILE KUMAR

OŠ POLJE

6:1

OŠ VIŽMARJE - BROD

23.9.2010 15:45

OŠ DANILE KUMAR - FORCA

OŠ DANILE KUMAR

4:3

OŠ ZADOBROVA

29.9.2010 14:00

OŠ DANILE KUMAR

OŠ ZALOG

2:2

OŠ VODMAT

29.9.2010 14:00

OŠ DANILE KUMAR - FORCA

OŠ ZADOBROVA

3:7

OŠ POLJE

29.9.2010 14:35

OŠ DANILE KUMAR

OŠ VODMAT

3:0 BB

OŠ VIŽMARJE - BROD

29.9.2010 14:35

OŠ DANILE KUMAR - FORCA

OŠ DANILE KUMAR

3:3

OŠ POLJE

29.9.2010 15:10

OŠ DANILE KUMAR

OŠ ZALOG

3:0 BB

OŠ VIŽMARJE - BROD

29.9.2010 15:10

OŠ DANILE KUMAR - FORCA

OŠ VODMAT

4:7

OŠ ZADOBROVA

29.9.2010 15:45

OŠ DANILE KUMAR
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

OŠ ZALOG

541018:51313

OŠ POLJE

531123:131010

OŠ VIŽMARJE - BROD

520311:14-36

OŠ DANILE KUMAR

512214:19-55

OŠ VODMAT

512213:19-65

OŠ ZADOBROVA

510414:23-93

Urnik - Skupina:B
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ SOSTRO

0:5

OŠ LIVADA

23.9.2010 12:55

OŠ M. KRPANA

OŠ MARTINA KRPANA

0:4

OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA

23.9.2010 13:30

OŠ M. KRPANA

OŠ BIČEVJE

1:3

OŠ LIVADA

23.9.2010 14:05

OŠ M. KRPANA

OŠ MARTINA KRPANA

6:4

OŠ SOSTRO

23.9.2010 14:40

OŠ M. KRPANA

OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA

1:1

OŠ LIVADA

23.9.2010 15:15

OŠ M. KRPANA

OŠ MARTINA KRPANA

3:2

OŠ BIČEVJE

24.9.2010 13:00

OŠ NOVE FUŽINE

OŠ NOVE FUŽINE

2:6

OŠ LIVADA

24.9.2010 13:35

OŠ NOVE FUŽINE

OŠ MARTINA KRPANA

0:3

OŠ LIVADA

24.9.2010 14:10

OŠ NOVE FUŽINE

OŠ NOVE FUŽINE

0:4

OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA

24.9.2010 15:15

OŠ NOVE FUŽINE

OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA

9:0

OŠ SOSTRO

29.9.2010 13:00

OŠ KD – KAJUHA

OŠ BIČEVJE

0:2

OŠ SOSTRO

29.9.2010 13:35

OŠ KD – KAJUHA

OŠ MARTINA KRPANA

6:2

OŠ NOVE FUŽINE

29.9.2010 14:10

OŠ KD – KAJUHA

OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA

4:0

OŠ BIČEVJE

29.9.2010 14:55

OŠ KD – KAJUHA

OŠ NOVE FUŽINE

5:4

OŠ SOSTRO

29.9.2010 15:30

OŠ KD – KAJUHA

OŠ NOVE FUŽINE

3:5

OŠ BIČEVJE

29.9.2010 16:05

OŠ KD – KAJUHA
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA

541022:12113

OŠ LIVADA

541018:41413

OŠ MARTINA KRPANA

530215:1509

OŠ BIČEVJE

51048:15-73

OŠ NOVE FUŽINE

510412:25-133

OŠ SOSTRO

510410:25-153

Urnik - Skupina:C
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ KOSEZE

1:1

OŠ VALENTINA VODNIKA

30.9.2010 13:00

OŠ KOSEZE

OŠ ŠENTVID

1:4

OŠ DRAVLJE

30.9.2010 13:35

OŠ KOSEZE

OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO

0:3 BB

OŠ VALENTINA VODNIKA

30.9.2010 14:10

OŠ KOSEZE

OŠ KOSEZE

4:4

OŠ DRAVLJE

30.9.2010 14:45

OŠ KOSEZE

OŠ ŠENTVID

3:0 BB

OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO

30.9.2010 15:20

OŠ KOSEZE

OŠ ŠENTVID

7:3

OŠ KOSEZE

1.10.2010 13:00

OŠ ŠENTVID

OŠ DRAVLJE

8:3

OŠ VALENTINA VODNIKA

1.10.2010 13:35

OŠ ŠENTVID

OŠ KOSEZE

3:0 BB

OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO

1.10.2010 14:10

OŠ ŠENTVID

OŠ ŠENTVID

1:1

OŠ VALENTINA VODNIKA

1.10.2010 14:45

OŠ ŠENTVID

OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO

0:3 BB

OŠ DRAVLJE

1.10.2010 15:20

OŠ ŠENTVID
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

OŠ DRAVLJE

431019:81110

OŠ ŠENTVID

421112:847

OŠ KOSEZE

412111:12-15

OŠ VALENTINA VODNIKA

41218:10-25

OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO

40040:12-120

Urnik - Skupina:D
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ NOVE JARŠE

6:2

OŠ OSKAR KOVAČIČ

23.9.2010 13:30

OŠ H. SMREKARJA (2)

OŠ HINKA SMREKARJA

12:0

OŠ SPODNJA ŠIŠKA

23.9.2010 13:30

OŠ H. SMREKARJA

OŠ VIDE PREGARC

1:3

OŠ OSKAR KOVAČIČ

23.9.2010 14:05

OŠ H. SMREKARJA (2)

OŠ NOVE JARŠE

7:1

OŠ PREŽIHOV VORANC

23.9.2010 14:05

OŠ H. SMREKARJA

OŠ HINKA SMREKARJA

16:3

OŠ VIDE PREGARC

23.9.2010 14:40

OŠ H. SMREKARJA

OŠ SPODNJA ŠIŠKA

2:0

OŠ PREŽIHOV VORANC

23.9.2010 14:40

OŠ H. SMREKARJA (2)

OŠ OSKAR KOVAČIČ

7:1

OŠ SPODNJA ŠIŠKA

23.9.2010 15:15

OŠ H. SMREKARJA (2)

OŠ HINKA SMREKARJA

2:4

OŠ NOVE JARŠE

23.9.2010 15:15

OŠ H. SMREKARJA

OŠ NOVE JARŠE

3:6

OŠ VIDE PREGARC

28.9.2010 13:30

OŠ H. SMREKARJA (2)

OŠ HINKA SMREKARJA

10:0

OŠ PREŽIHOV VORANC

28.9.2010 13:30

OŠ H. SMREKARJA

OŠ VIDE PREGARC

7:0

OŠ SPODNJA ŠIŠKA

28.9.2010 14:05

OŠ H. SMREKARJA (2)

OŠ PREŽIHOV VORANC

2:7

OŠ OSKAR KOVAČIČ

28.9.2010 14:05

OŠ H. SMREKARJA

OŠ NOVE JARŠE

16:1

OŠ SPODNJA ŠIŠKA

28.9.2010 14:40

OŠ H. SMREKARJA (2)

OŠ HINKA SMREKARJA

5:0

OŠ OSKAR KOVAČIČ

28.9.2010 14:40

OŠ H. SMREKARJA

OŠ VIDE PREGARC

12:1

OŠ PREŽIHOV VORANC

28.9.2010 15:15

OŠ H. SMREKARJA
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

OŠ HINKA SMREKARJA

540145:73812

OŠ NOVE JARŠE

540136:122412

OŠ VIDE PREGARC

530229:2369

OŠ OSKAR KOVAČIČ

530219:1549

OŠ SPODNJA ŠIŠKA

51044:42-383

OŠ PREŽIHOV VORANC

50054:38-340

Urnik - Skupina:E
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ FRANCETA BEVKA

3:0

OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA

24.9.2010 13:30

OŠ BEŽIGRAD

OŠ SAVSKO NASELJE

3:0

OŠ DR. VITA KRAIGHERJA

24.9.2010 13:30

OŠ SAV. NASELJE

OŠ BEŽIGRAD

7:0

OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA

24.9.2010 14:05

OŠ BEŽIGRAD

OŠ FRANCETA BEVKA

2:2

OŠ MIRANA JARCA

24.9.2010 14:05

OŠ SAV. NASELJE

OŠ SAVSKO NASELJE

3:0

OŠ BEŽIGRAD

24.9.2010 14:40

OŠ SAV. NASELJE

OŠ DR. VITA KRAIGHERJA

2:1

OŠ MIRANA JARCA

24.9.2010 14:40

OŠ BEŽIGRAD

OŠ SAVSKO NASELJE

1:0

OŠ FRANCETA BEVKA

24.9.2010 15:15

OŠ SAV. NASELJE

OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA

2:6

OŠ DR. VITA KRAIGHERJA

24.9.2010 15:15

OŠ BEŽIGRAD

OŠ FRANCETA BEVKA

1:2

OŠ BEŽIGRAD

30.9.2010 13:30

OŠ BEŽIGRAD

OŠ SAVSKO NASELJE

3:1

OŠ MIRANA JARCA

30.9.2010 13:30

OŠ SAV. NASELJE

OŠ MIRANA JARCA

3:1

OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA

30.9.2010 14:05

OŠ SAV. NASELJE

OŠ BEŽIGRAD

0:2

OŠ DR. VITA KRAIGHERJA

30.9.2010 14:05

OŠ BEŽIGRAD

OŠ FRANCETA BEVKA

3:0

OŠ DR. VITA KRAIGHERJA

30.9.2010 14:40

OŠ BEŽIGRAD

OŠ SAVSKO NASELJE

11:0

OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA

30.9.2010 14:40

OŠ SAV. NASELJE

OŠ BEŽIGRAD

0:0

OŠ MIRANA JARCA

30.9.2010 15:15

OŠ SAV. NASELJE
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

OŠ SAVSKO NASELJE

550021:12015

OŠ DR. VITA KRAIGHERJA

530210:919

OŠ FRANCETA BEVKA

52129:547

OŠ BEŽIGRAD

52129:637

OŠ MIRANA JARCA

51227:8-15

OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA

50053:30-270

Urnik - Skupina:F
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ TONETA ČUFARJA

1:2

OŠ KOLEZIJA

24.9.2010 14:00

OŠ POLJANE 2

OŠ POLJANE

3:0 BB

OŠ LEDINA

24.9.2010 14:00

OŠ POLJANE

OŠ VIČ

4:4

OŠ KOLEZIJA

24.9.2010 14:35

OŠ POLJANE 2

OŠ TONETA ČUFARJA

1:2

OŠ TRNOVO

24.9.2010 14:35

OŠ POLJANE

OŠ POLJANE

4:0

OŠ VIČ

24.9.2010 15:10

OŠ POLJANE

OŠ LEDINA

0:3 BB

OŠ TRNOVO

24.9.2010 15:10

OŠ POLJANE 2

OŠ POLJANE

4:2

OŠ TONETA ČUFARJA

24.9.2010 15:45

OŠ POLJANE

OŠ KOLEZIJA

3:0 BB

OŠ LEDINA

24.9.2010 15:45

OŠ POLJANE 2

OŠ POLJANE

0:4

OŠ TRNOVO

28.9.2010 13:30

OŠ VIČ (1)

OŠ TONETA ČUFARJA

0:3 BB

OŠ VIČ

28.9.2010 13:30

OŠ VIČ (2)

OŠ TRNOVO

1:6

OŠ KOLEZIJA

28.9.2010 14:05

OŠ VIČ (1)

OŠ VIČ

3:0 BB

OŠ LEDINA

28.9.2010 14:05

OŠ VIČ (2)

OŠ TONETA ČUFARJA

:

OŠ LEDINA

28.9.2010 14:40

OŠ VIČ (2)

OŠ POLJANE

1:7

OŠ KOLEZIJA

28.9.2010 14:40

OŠ VIČ (1)

OŠ VIČ

1:5

OŠ TRNOVO

28.9.2010 15:15

OŠ VIČ (1)
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

OŠ KOLEZIJA

541022:71513

OŠ TRNOVO

540115:8712

OŠ POLJANE

530212:13-19

OŠ VIČ

521211:13-27

OŠ TONETA ČUFARJA

40044:11-70

OŠ LEDINA

40040:12-120
25.5.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga  

6

24.5.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu na najmlajše učence - 2. krog  

12

6.5.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu na najmlajše učence    

20

8.4.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1.A in 1.B liga  

12

7.4.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 2., 3., 4. in 5. liga  

13

5.4.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 2., 3., 4. in 5. liga  

15

15.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v malem nogometu za starejše učenke - 1. liga

4

1.12.2009Prvenstvo OŠ Ljubljane v malem nogometu za starejše učenke  

8

11.11.2009Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1. liga  

6

12.10.2009Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence - 1.A in 1.B liga    

12

28.9.2009Prvenstvo OŠ Ljubljane v malem nogometu za mlajše učence    

36

21.9.2009Prvenstvo OŠ Ljubljane v malem nogometu za starejše učence    

33