Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

GIMNASTIKA

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
18.4.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v športni gimnastiki      

52


ARHIV:
19.4.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v športni gimnastiki    

101

20.4.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v športni gimnastiki      

50

Prijavljene ekipe:
MNMDE - Najmlajše deklice
  - OŠ KAŠELJ
  - OŠ VALENTINA VODNIKA
  - OŠ VALENTINA VODNIKA 2
  - OŠ VALENTINA VODNIKA 3
  - OŠ VODMAT
MMDI - Mlajši dečki
  - OŠ VIČ
  - OŠ VIČ 2
MMDE - Mlajše deklice
  - OŠ TONETA ČUFARJA
  - OŠ TRNOVO
  - OŠ VALENTINA VODNIKA
  - OŠ VALENTINA VODNIKA 2
  - OŠ VIČ
  - OŠ VODMAT
MSDE - Starejše deklice
  - OŠ TONETA ČUFARJA

Prijavljeni tekmovalci:
MNMDI - Najmlajši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
BuckleyMichael

M

2009OŠ TRNOVO
BizjanMax

M

2009OŠ VALENTINA VODNIKA
ArtačAnže

M

2008OŠ VIČ
AmbrožičLuka

M

2008OŠ VODMAT
MNMDE - Najmlajše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
HonigsmanNeli

Z

2009OŠ TRNOVO
TepinaLuna Ela

Z

2008OŠ VIČ
SeferajHana

Z

2008OŠ KAŠELJ
PoznikBrina

Z

2008OŠ KAŠELJ
KošorokEnja

Z

2008OŠ KAŠELJ
VocovnikMaša

Z

2010OŠ KAŠELJ
MMDI - Mlajši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
GosencaJan

M

2005OŠ OSKAR KOVAČIČ
BuckleyKevin

M

2005OŠ TRNOVO
PlanincPeter

M

2007OŠ VODMAT
MMDE - Mlajše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
Drozdek Zala

Z

2007OŠ BEŽIGRAD
KlemencEla

Z

2005OŠ BEŽIGRAD
Pestotnik StresLuna

Z

2006OŠ TRNOVO
TajhmajsterElena

Z

2006OŠ TRNOVO
RavniharLučka

Z

2007OŠ TRNOVO
DedićIlma

Z

2006OŠ TRNOVO
ŽurgaKaja

Z

2007OŠ VODMAT
Ratoša RiglerMia

Z

2007OŠ VODMAT
Kelava Dunja

Z

2006OŠ VODMAT
MikelnEma

Z

2006OŠ BOŽIDARJA JAKCA
AndrejekAna

Z

2006OŠ KAŠELJ
Raduha Živa

Z

2006OŠ KAŠELJ
PetrovaDarya

Z

2006OŠ KAŠELJ
MSDI - Starejši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
GršičMatic

M

2003OŠ VIČ
MunihŽan Luka

M

2003OŠ VIČ
Šipoš MehleBlaž

M

2004OŠ BOŽIDARJA JAKCA
MSDE - Starejše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
BahovecKatarina Maruša

Z

2003OŠ BEŽIGRAD
Žižek Teja

Z

2004OŠ BEŽIGRAD
NoseŽiva

Z

2004OŠ OSKAR KOVAČIČ
KosiIza

Z

2004OŠ OSKAR KOVAČIČ
GregoričTjaša

Z

2004OŠ VODMAT
MikelnLiza

Z

2003OŠ BOŽIDARJA JAKCA
MislejAna

Z

2003OŠ BOŽIDARJA JAKCA


7.4.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v športni gimnastiki  

45

11.6.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v športni gimnastiki      

46

8.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v športni gimnastiki    

31

9.3.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v športni gimnastiki      

27

3.3.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v športni gimnastiki    

45