Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

GIMNASTIKA

DatumNazivŠt. prijav
skupaj

ARHIV:
18.4.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v športni gimnastiki      

52

19.4.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v športni gimnastiki    

101

20.4.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v športni gimnastiki      

50

7.4.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v športni gimnastiki  

45

Prijavljene ekipe:
MNMDE - Najmlajše deklice
  - OŠ VALENTINA VODNIKA
  - OŠ VALENTINA VODNIKA 2
MMDI - Mlajši dečki
  - OŠ DRAGOMELJ
MMDE - Mlajše deklice
  - OŠ KAŠELJ
  - OŠ TONETA ČUFARJA
  - OŠ VALENTINA VODNIKA
MSDE - Starejše deklice
  - OŠ VALENTINA VODNIKA

Prijavljeni tekmovalci:
MNMDI - Najmlajši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
Bratun Marcel

M

2008OŠ KAŠELJ
MNMDE - Najmlajše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
MičićZoja

Z

2007OŠ NOVE JARŠE
MičićNikolina

Z

2007OŠ NOVE JARŠE
ŠkrablLoti

Z

2009OŠ NOVE JARŠE
KošorokEnja

Z

2008OŠ KAŠELJ
SeferajHana

Z

2008OŠ KAŠELJ
PoznikBrina

Z

2008OŠ KAŠELJ
MMDI - Mlajši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
AlhadyZein Jakob

M

2005OŠ VALENTINA VODNIKA
Milovanovič ŠanteljVid

M

2006OŠ VALENTINA VODNIKA
LebarNejc

M

2004OŠ DRAGOMELJ
SojerGabrijel

M

2005OŠ DRAGOMELJ
LenarčičMatic

M

2005OŠ DRAGOMELJ
GradDavid

M

2004OŠ DRAGOMELJ
Jelen VrbovšekVid

M

2004OŠ DRAGOMELJ
ŠpuntŽiga

M

2005OŠ KAŠELJ
NovakRok

M

2006OŠ KAŠELJ
MMDE - Mlajše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
GiacomelliNika

Z

2004OŠ NOVE JARŠE
DelićSara

Z

2005OŠ NOVE JARŠE
ŠevićNataša

Z

2005OŠ NOVE JARŠE
LogarVita

Z

2005OŠ TONETA ČUFARJA
ŽužaKristina

Z

2004OŠ TONETA ČUFARJA
Hrovatin KačičAna

Z

2004OŠ TONETA ČUFARJA
GabrielMira Giovanna

Z

2004OŠ TONETA ČUFARJA
HabjanTara

Z

2004OŠ TONETA ČUFARJA
MikelnEma

Z

2006OŠ BOŽIDARJA JAKCA
HovnikNeja

Z

2004OŠ DRAGOMELJ
CudermanNina

Z

2004OŠ DRAGOMELJ
PetrovaDarya

Z

2006OŠ KAŠELJ
AndrejekAna

Z

2006OŠ KAŠELJ
Čuček Maša

Z

2005OŠ KAŠELJ
RaduhaŽiva

Z

2006OŠ KAŠELJ
MSDE - Starejše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
UrsichHana

Z

2002OŠ KOSEZE
DolinarHana

Z

2003OŠ NOVE JARŠE
Žužek PercPia

Z

2001OŠ NOVE JARŠE
MikelnLiza

Z

2003OŠ BOŽIDARJA JAKCA
MislejAna

Z

2003OŠ BOŽIDARJA JAKCA
GrceMaša

Z

2001OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
JakopinGitica

Z

2003OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA


11.6.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v športni gimnastiki      

46

8.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v športni gimnastiki    

31

9.3.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v športni gimnastiki      

27

3.3.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v športni gimnastiki    

45