Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

GIMNASTIKA

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
18.4.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v športni gimnastiki      

52


ARHIV:
19.4.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v športni gimnastiki    

101

Prijavljene ekipe:
MNMDI - Najmlajši dečki
  - OŠ VALENTINA VODNIKA
  - OŠ VIČ
MNMDE - Najmlajše deklice
  - OŠ DRAGOMELJ
  - OŠ NOVE JARŠE
  - OŠ VALENTINA VODNIKA
  - OŠ VALENTINA VODNIKA 2
  - OŠ VALENTINA VODNIKA 3
  - OŠ VIČ
  - OŠ VODMAT
MMDI - Mlajši dečki
  - OŠ DRAGOMELJ
  - OŠ VIČ
MMDE - Mlajše deklice
  - OŠ DRAGOMELJ
  - OŠ KAŠELJ
  - OŠ TRNOVO
  - OŠ VALENTINA VODNIKA
  - OŠ VALENTINA VODNIKA 2
  - OŠ VIČ
  - OŠ VODMAT
MSDI - Starejši dečki
  - OŠ DRAGOMELJ
  - OŠ VIČ
MSDE - Starejše deklice
  - OŠ TONETA ČUFARJA

Prijavljeni tekmovalci:
MNMDI - Najmlajši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
LovrincNik

M

2009OŠ NOVE JARŠE
BuckleyMichael

M

2009OŠ TRNOVO
ŠkrbinaMatic

M

2010OŠ TRNOVO
TubinAleksander

M

2010OŠ BOŽIDARJA JAKCA
MNMDE - Najmlajše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
MarnEvelina

Z

2010OŠ NOVE JARŠE
BertonceljEva

Z

2009OŠ NOVE JARŠE
Černjavič Ula

Z

2010OŠ NOVE JARŠE
ZupančičAjda

Z

2010OŠ NOVE JARŠE
ŠkerlLoti

Z

2009OŠ NOVE JARŠE
MrakEva

Z

2010OŠ VIČ
Ivanuš DemšarAdela

Z

2009OŠ VODMAT
AmbrožičSara

Z

2009OŠ VODMAT
PredaničLana

Z

2010OŠ VODMAT
TomplakMaja

Z

2010OŠ VODMAT
HusNeža

Z

2009OŠ VODMAT
HočevarEva

Z

2010OŠ BOŽIDARJA JAKCA
LevstekLia

Z

2009OŠ DRAGOMELJ
SpornJulija

Z

2009OŠ DRAGOMELJ
Prešeren PlutKiara

Z

2009OŠ DRAGOMELJ
MMDI - Mlajši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
ObalJulij Jan

M

2006OŠ BEŽIGRAD
BrajnikJakob Lun

M

2008OŠ MAJDE VRHOVNIK
StražišarVid

M

2008OŠ TONETA ČUFARJA
ŠolarAnže

M

2008OŠ VIČ
PlanincPeter

M

2007OŠ VODMAT
AmbrožičLuka

M

2008OŠ VODMAT
KopačVid

M

2007OŠ VRHOVCI
LebarDomen

M

2007OŠ DRAGOMELJ
DrenikNejc

M

2006OŠ DRAGOMELJ
SpornMaks

M

2007OŠ DRAGOMELJ
MMDE - Mlajše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
DrozdekZala

Z

2007OŠ BEŽIGRAD
TumaŠpela

Z

2008OŠ KOSEZE
MičićZoja

Z

2007OŠ NOVE JARŠE
MičićNikolina

Z

2007OŠ NOVE JARŠE
StuparKlavdija

Z

2008OŠ NOVE JARŠE
BlažinaPia

Z

2006OŠ TRNOVO
DedićIlma

Z

2006OŠ TRNOVO
Pestotnik StresLuna

Z

2006OŠ TRNOVO
TajhmajsterElena

Z

2006OŠ TRNOVO
RavniharLučka

Z

2007OŠ TRNOVO
BrcarTinka

Z

2007OŠ VODMAT
TomplakMaša

Z

2008OŠ VODMAT
KelavaMaja

Z

2007OŠ VODMAT
PajekSara Valentina

Z

2007OŠ VODMAT
Ratoša RiglerMia

Z

2007OŠ VODMAT
MikelnEma

Z

2006OŠ BOŽIDARJA JAKCA
MitevskaAnastasija

Z

2007OŠ BOŽIDARJA JAKCA
MiklavčičUrša

Z

2007OŠ DRAGOMELJ
PijaTešar

Z

2007OŠ DRAGOMELJ
RangusNika

Z

2006OŠ DRAGOMELJ
KosKlara

Z

2007OŠ DRAGOMELJ
GrudenZarja

Z

2007OŠ DRAGOMELJ
PetrovaDarya

Z

2006OŠ KAŠELJ
RaduhaŽiva

Z

2006OŠ KAŠELJ
KošorokEnja

Z

2008OŠ KAŠELJ
PoznikBrina

Z

2008OŠ KAŠELJ
SeferajHana

Z

2008OŠ KAŠELJ
MSDI - Starejši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
HatlakLuka

M

2004OŠ TRNOVO
BuckleyKevin

M

2005OŠ TRNOVO
Šipoš MehleBlaž

M

2004OŠ BOŽIDARJA JAKCA
SpornNejc

M

2004OŠ DRAGOMELJ
Jelen VrbovšekVid

M

2004OŠ DRAGOMELJ
GrisMitja

M

2005OŠ DRAGOMELJ
VojnikovićTilen

M

2004OŠ DRAGOMELJ
MarinšekMark

M

2005OŠ DRAGOMELJ
MSDE - Starejše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
ŽižekTeja

Z

2004OŠ BEŽIGRAD
TumaNeža

Z

2004OŠ KOSEZE
KrajcKlara

Z

2003OŠ MAJDE VRHOVNIK
DolinarHana

Z

2003OŠ NOVE JARŠE
GiacomelliNika

Z

2004OŠ NOVE JARŠE
KomacTara

Z

2004OŠ TONETA ČUFARJA
LogarVita

Z

2005OŠ TONETA ČUFARJA
GabrijelMira Giovanna

Z

2004OŠ TONETA ČUFARJA
HabjanTara

Z

2004OŠ TONETA ČUFARJA
Hrovatin KačičAna

Z

2004OŠ TONETA ČUFARJA
Kobal NinkovićLarisa

Z

2005OŠ VODMAT
DebeljakPolona

Z

2005OŠ VODMAT
MislejAna

Z

2003OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Hovnik Neja

Z

2005OŠ DRAGOMELJ
CudermanNina

Z

2005OŠ DRAGOMELJ
KreslinJulija

Z

2005OŠ DRAGOMELJ


20.4.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v športni gimnastiki      

50

7.4.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v športni gimnastiki  

45

11.6.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v športni gimnastiki      

46

8.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v športni gimnastiki    

31

9.3.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v športni gimnastiki      

27

3.3.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v športni gimnastiki    

45