Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

GIMNASTIKA

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
18.4.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v športni gimnastiki      

52

Prijavljene ekipe:
MNMDI - Najmlajši dečki
  - OŠ VIČ
MNMDE - Najmlajše deklice
  - OŠ VALENTINA VODNIKA
  - OŠ VALENTINA VODNIKA 2
  - OŠ VIČ
  - OŠ VIČ 2
  - OŠ VODMAT
  - OŠ VODMAT 2
MMDI - Mlajši dečki
  - OŠ VIČ
  - OŠ VIČ 2
  - OŠ VODMAT
MMDE - Mlajše deklice
  - OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
  - OŠ TRNOVO
  - OŠ VALENTINA VODNIKA
  - OŠ VALENTINA VODNIKA 2
  - OŠ VIČ
  - OŠ VODMAT
MSDI - Starejši dečki
  - OŠ VIČ
MSDE - Starejše deklice
  - OŠ TRNOVO
  - OŠ VIČ

Prijavljeni tekmovalci:
MNMDI - Najmlajši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
TubinAleksander

M

2010OŠ BOŽIDARJA JAKCA
ZalaznikMaj

M

2010OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
MNMDE - Najmlajše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
HorvatJulija

Z

2010OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
ŠterbencAjda

Z

2010OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
ŠavijaMilla

Z

2010OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
HočevarEva

Z

2010OŠ BOŽIDARJA JAKCA
KukecIza

Z

2011OŠ BOŽIDARJA JAKCA
MMDI - Mlajši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
TotterErik

M

2009OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
BizjanMax

M

2009OŠ VALENTINA VODNIKA
KopačVid

M

2007OŠ VRHOVCI
ZavršanLuka

M

2007OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
ZalaznikAnže

M

2007OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
MMDE - Mlajše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
PogačarDaša

Z

2007OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
Winkler Vengust Ivana

Z

2008OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
GuštinMaja Franka

Z

2009OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
MešićLeila

Z

2009OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
MehLara

Z

2008OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
RavniharLučka

Z

2007OŠ TRNOVO
MahmutovićEla

Z

2007OŠ TRNOVO
MitrovičLara

Z

2007OŠ TRNOVO
Fridl JarcDora

Z

2007OŠ TRNOVO
Veger PolesAmalija

Z

2008OŠ TRNOVO
Kuzma Simona Laura

Z

2007OŠ VODMAT
MSDI - Starejši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
Hatlak Luka

M

2004OŠ TRNOVO
MSDE - Starejše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
TumaNeža

Z

2004OŠ KOSEZE
BlažinaPia

Z

2006OŠ TRNOVO
DedićIlma

Z

2006OŠ TRNOVO
Pestotnik-stresLuna

Z

2006OŠ TRNOVO
BlažinaLina

Z

2006OŠ TRNOVO
KolominovaAnna

Z

2006OŠ VALENTINA VODNIKA
Urbančič JurjevecZarja

Z

2004OŠ VODMAT
Debeljak Polona

Z

2005OŠ VODMAT
Kobal NinkovičLarisa

Z

2005OŠ VODMAT



ARHIV:
19.4.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v športni gimnastiki    

101

20.4.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v športni gimnastiki      

50

7.4.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v športni gimnastiki  

45

11.6.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v športni gimnastiki      

46

8.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v športni gimnastiki    

31

9.3.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v športni gimnastiki      

27

3.3.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v športni gimnastiki    

45