Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

GIMNASTIKA

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
18.4.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v športni gimnastiki      

52


ARHIV:
19.4.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v športni gimnastiki    

101

20.4.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v športni gimnastiki      

50

7.4.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v športni gimnastiki  

45

11.6.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v športni gimnastiki      

46

Prijavljene ekipe:
MMDI - Mlajši dečki
  - OŠ ZADOBROVA
MMDE - Mlajše deklice
  - OŠ VALENTINA VODNIKA
  - OŠ VALENTINA VODNIKA 2
  - OŠ VALENTINA VODNIKA 3
  - OŠ VODMAT

Prijavljeni tekmovalci:
MNMDI - Najmlajši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
PlanincPeter

M

2007OŠ VODMAT
JanežičKlemen

M

2006OŠ VODMAT
AmbrožičLuka

M

2008OŠ VODMAT
NovakRok

M

2006OŠ KAŠELJ
MNMDE - Najmlajše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
PajekSara Valentina

Z

2007OŠ VODMAT
KelavaDunja

Z

2006OŠ VODMAT
KelavaMaja

Z

2007OŠ VODMAT
MikelnEma

Z

2006OŠ BOŽIDARJA JAKCA
RaduhaŽiva

Z

2006OŠ KAŠELJ
AndrejekAna

Z

2006OŠ KAŠELJ
PetrovaDarya

Z

2006OŠ KAŠELJ
MMDI - Mlajši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
AlhadyZein Jakob

M

2005OŠ VALENTINA VODNIKA
PajekLuka Aljaž

M

2005OŠ VODMAT
MacuraLuka

M

2004OŠ VODMAT
Šipoš MehleBlaž

M

2004OŠ BOŽIDARJA JAKCA
BratunLovro

M

2004OŠ BOŽIDARJA JAKCA
JavorNik

M

2005OŠ ZADOBROVA
ŠpuntŽiga

M

2005OŠ KAŠELJ
MMDE - Mlajše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
ŠarlijaMaruša

Z

2003OŠ BIČEVJE
DolinarHana

Z

2003OŠ NOVE JARŠE
GiacomelliNika

Z

2004OŠ NOVE JARŠE
DebeljakPolona

Z

2005OŠ VODMAT
TkalčecNika

Z

2005OŠ VODMAT
Kobal NinkovićLarisa

Z

2005OŠ VODMAT
GregoričTjaša

Z

2004OŠ VODMAT
MislejAna

Z

2003OŠ BOŽIDARJA JAKCA
MikelnLiza

Z

2003OŠ BOŽIDARJA JAKCA
JakopinGitica

Z

2003OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
MSDI - Starejši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
KostoskiNaum

M

2002OŠ VODMAT
IsteničMark

M

2002OŠ VODMAT
MSDE - Starejše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
UrsichHana

Z

2002OŠ KOSEZE
ŠuštarAnja

Z

2001OŠ NOVE JARŠE
Žužek PercPia

Z

2001OŠ NOVE JARŠE
NusdorferVita

Z

2001OŠ VODMAT
MlakarIza

Z

2001OŠ VODMAT
Puš TrevenInti

Z

2001OŠ VODMAT
SelanEva

Z

2000OŠ VIŽMARJE - BROD
BenedikJanina

Z

2001OŠ VIŽMARJE - BROD
OblakBrina

Z

2001OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
GrceMaša

Z

2001OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
Slapnik AnžurMateja

Z

2002OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA


8.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v športni gimnastiki    

31

9.3.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v športni gimnastiki      

27

3.3.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v športni gimnastiki    

45