Rezultati

Kategorije
21M21 km - Moški skupno
21Z21 km - Ženske skupno
10M10 km - Moški skupno
10Z10 km - Ženske skupno
05M5 km - Moški skupno
05Z5 km - Ženske skupno
DPCMDržavno prvenstvo - Člani
DPCZDržavno prvenstvo - Članice
DPMMDržavno prvenstvo - Mlajši mladinci
DPMZDržavno prvenstvo - Mlajše mladinke
DPSMDržavno prvenstvo - Starejši mladinci
DPSZDržavno prvenstvo - Starejše mladinke
21MA21 km - Moški A: do 29 let
21MB21 km - Moški B: 30 - 39 let
21MC21 km - Moški C: 40 - 49 let
21MD21 km - Moški D: 50 - 59 let
21ME21 km - Moški E: 60 let in več
21ZA21 km - Ženske A: do 29 let
21ZB21 km - Ženske B: 30 - 39 let
21ZC21 km - Ženske C: 40 - 49 let
21ZD21 km - Ženske D: 50 - 59 let
21ZE21 km - Ženske E: 60 let in več
10MA10 km - Moški A: do 29 let
10MB10 km - Moški B: 30 - 39 let
10MC10 km - Moški C: 40 - 49 let
10MD10 km - Moški D: 50 - 59 let
10ME10 km - Moški E: 60 let in več
10ZA10 km - Ženske A: do 29 let
10ZB10 km - Ženske B: 30 - 39 let
10ZC10 km - Ženske C: 40 - 49 let
10ZD10 km - Ženske D: 50 - 59 let
10ZE10 km - Ženske E: 60 let in več
05MA5 km - Moški A: do 29 let
05MB5 km - Moški B: 30 - 39 let
05MC5 km - Moški C: 40 - 49 let
05MD5 km - Moški D: 50 - 59 let
05ME5 km - Moški E: 60 let in več
05ZA5 km - Ženske A: do 29 let
05ZB5 km - Ženske B: 30 - 39 let
05ZC5 km - Ženske C: 40 - 49 let
05ZD5 km - Ženske D: 50 - 59 let
05ZE5 km - Ženske E: 60 let in več
Rezultati

10. Konjiški maraton

Slovenske Konjice, 25.9.2022

05ZC - 5 km - Ženske C: 40 - 49 let

Uvr.Št.Priimek in imeLRDržavaKlubRezultat
11543Mašera Natalija1982SLO 0:20:51
21092Shevtsova Alina1982UKR 0:22:50
31275Fendre Katja 1982SLOKOVINTRADE Jekleni Tekači0:25:24
41106Hostnik Marjetka1981SLO 0:25:36
51071Rodošek Mateja1980SLOBDR SPORTS TEAM0:25:37
61472Šuper Brigita1981SLO 0:26:14
71443Tratnik Nevenka1981SLO 0:26:29
81318Cvelfer Nataša1982SLOPGD Oplotnica0:26:48
91115Vrčkovnik Hrastovšek Andreja1980SLOKonus Konex0:27:21
101103Matavšek Barbara1978SLOVrtnarstvo - Lipa d.o.o.0:27:26
111025Strmšek Anica1973SLOGamsi Celjski0:27:59
121209Narobe Petra1975SLOSportfit0:28:10
131506Jevšenak Jasmina1978SLO 0:28:40
141026Močnik Bevc Mojca1978SLOGamsi Celjski0:28:44
151035Kresnik Patrizia1982SLOCETIS0:28:45
161102Kuzman Kristina1976SLO 0:28:47
171038Pavlič Nina1977SLOŠD Elektro Celje0:28:54
181421Kneževič Nada1981SLO 0:28:57
191005Golob Kristina1979SLODruštvo tabornikov Rod belega konja0:29:12
201286Ambrož Zdravković Lucija1974SLOISOKON ROAD RUNNERS0:29:28
211217Brglez Jelka 1973SLOŠportno društvo Bezina0:29:30
221474Hrovat Tina1981SLO 0:29:52
231498Hajdinjak Andreja 1980SLO 0:29:58
241390Mlakar Darja1980SLOHervis SportsClub0:30:04
251368Jan Tadeja1975SLO#[DRI:m]tim0:30:07
261087Hriberšek Simona1978SLOBDR SPORTS TEAM0:30:10
271280Novak Andreja1980SLOKOVINTRADE Jekleni Tekači0:30:12
281511Košir Leja1981SLO 0:30:27
291099Cvelfer Darja1979SLOVrtnarstvo - Lipa d.o.o.0:30:37
301248Hudournik Alenka1978SLOLions klub Konjice Vita0:30:45
311117Brdnik Tadeja1977SLOKonus Konex0:30:53
321336Krajnc Nina 1981SLOKAŠ - Konjiška atletska šola0:30:59
331093Pristovnik Laura1976SLOECOTIP-FIT0:31:15
341133Frangež Klara 1979SLOUNIOR0:31:26
351070Skaza Jožica1975SLOBDR SPORTS TEAM0:31:45
361261Mlakar Zvezdana1975SLOPro-bit Team0:32:17
371178Ducman Franja1979SLOMAROVT TEAM0:32:23
381167Novak Mirsada1977SLOMAROVT TEAM0:32:24
391030Vrbek Vanja1973SLOGamsi Celjski0:32:40
401081Kožuh Janja1982SLOBDR SPORTS TEAM0:32:47
411088Potisk Valerija1977SLOECOTIP-FIT0:32:49
421518Selak Tatjana1977SLO 0:32:59
431054Lužar Lavra1978SLODom Nine Pokorn - Grmovje0:33:03
441049Hrustl Ksenja1973SLODom Nine Pokorn - Grmovje0:33:05
451427Prevolšek Helena1979SLO 0:33:41
461274Audič Tamara1979SLOKOVINTRADE Jekleni Tekači0:33:57
471501Komloš Doris1976SLO 0:34:02
481383Lorber Saška1973SLOHervis SportsClub0:34:11
491265Omerzel Alenka1978SLOPro-bit Team0:34:21
501266Grušovnik Mušič Anja1979SLOPro-bit Team0:34:23
501310Ramšak Tešić Darja1975SLODMSBZTCelje0:34:23
521276Lašič Jerneja1979SLOKOVINTRADE Jekleni Tekači0:34:48
531355Kralj Tanja1977SLOŠD GKN0:35:16
541040Friškovec Milanka1973SLOŠD Elektro Celje0:35:20
541468Iskrač Brigita1979SLO 0:35:20
561113Ružički Jasna1977SLOKonus Konex0:35:25
571268Prijol Maja1980SLOPro-bit Team0:35:34
581154Mravinec Lidija1978SLOMAROVT TEAM0:35:40
591173Rak Mojca1981SLOMAROVT TEAM0:35:54
601234Marguč Urška1977SLOOŠ Pod Goro0:35:57
611255Pavlič Simona1974SLOElpro Križnič 0:36:04
621466Sevsek Jerneja1981SLO 0:36:09
631015Stegne Korošec Petra1977SLOLAMBRECHTOV DOM0:37:32
64545Cerar Saša1974SLO 0:37:47
641226Olup Maja1974SLOOŠ Pod Goro0:37:47
661354Furman Lidija1977SLOŠD GKN0:38:31
671253Muc Vesna1982SLOElpro Križnič 0:38:47
681158Hlupič Jasna1975SLOMAROVT TEAM0:39:21
691149Pevec Andreja1980SLOMAROVT TEAM0:39:32
701197Jelenko Barbara1975SLOMAROVT TEAM0:41:36
711148Brglez Jožica1976SLOMAROVT TEAM0:42:58
721177Vrtovec Hren Branka1978SLOMAROVT TEAM0:44:46
731057Ozvaldič Tatjana1981SLODom Nine Pokorn - Grmovje0:45:07
741139Pučnik Darja1977SLOMAROVT TEAM0:45:27
751360Podgoršek Karmen1976SLOHOTSPITAL TEAM0:46:15
761532Bevc Laura1976SLO 0:49:08
771389Orož Lučka1977SLOHervis SportsClub0:49:16