Rezultati

Kategorije
21M21 km - Moški skupno
21Z21 km - Ženske skupno
10M10 km - Moški skupno
10Z10 km - Ženske skupno
05M5 km - Moški skupno
05Z5 km - Ženske skupno
DPCMDržavno prvenstvo - Člani
DPCZDržavno prvenstvo - Članice
DPMMDržavno prvenstvo - Mlajši mladinci
DPMZDržavno prvenstvo - Mlajše mladinke
DPSMDržavno prvenstvo - Starejši mladinci
DPSZDržavno prvenstvo - Starejše mladinke
21MA21 km - Moški A: do 29 let
21MB21 km - Moški B: 30 - 39 let
21MC21 km - Moški C: 40 - 49 let
21MD21 km - Moški D: 50 - 59 let
21ME21 km - Moški E: 60 let in več
21ZA21 km - Ženske A: do 29 let
21ZB21 km - Ženske B: 30 - 39 let
21ZC21 km - Ženske C: 40 - 49 let
21ZD21 km - Ženske D: 50 - 59 let
21ZE21 km - Ženske E: 60 let in več
10MA10 km - Moški A: do 29 let
10MB10 km - Moški B: 30 - 39 let
10MC10 km - Moški C: 40 - 49 let
10MD10 km - Moški D: 50 - 59 let
10ME10 km - Moški E: 60 let in več
10ZA10 km - Ženske A: do 29 let
10ZB10 km - Ženske B: 30 - 39 let
10ZC10 km - Ženske C: 40 - 49 let
10ZD10 km - Ženske D: 50 - 59 let
10ZE10 km - Ženske E: 60 let in več
05MA5 km - Moški A: do 29 let
05MB5 km - Moški B: 30 - 39 let
05MC5 km - Moški C: 40 - 49 let
05MD5 km - Moški D: 50 - 59 let
05ME5 km - Moški E: 60 let in več
05ZA5 km - Ženske A: do 29 let
05ZB5 km - Ženske B: 30 - 39 let
05ZC5 km - Ženske C: 40 - 49 let
05ZD5 km - Ženske D: 50 - 59 let
05ZE5 km - Ženske E: 60 let in več
Rezultati

10. Konjiški maraton

Slovenske Konjice, 25.9.2022

05M - 5 km - Moški skupno

Uvr.Št.Priimek in imeLRDržavaKlubRezultatK/#
11444Majcenovič Teodor1999SLO 0:16:50A/1
21352Idoski Emil1994SLOPOŠTA SLOVENIJE0:17:13A/2
31401Preindl Dejan1978SLO 0:17:15C/1
41415Artnak Martin2007SLO 0:17:23A/3
51434Obreza Anže1987SLO 0:17:27B/1
61403Tome Martin2001SLO 0:17:35A/4
71478Klinc Rok1994SLO 0:18:09A/5
81202Tome Jakob2000SLOUNIWORK Team0:18:27A/6
91489Božič Žigs1993SLO 0:19:27A/7
101335Žnidaršič Pušnik Žiga2005SLOKAŠ - Konjiška atletska šola0:19:35A/8
111338Korošec Žiga2004SLOKAŠ - Konjiška atletska šola0:19:49A/9
121484Lautar Leon1980SLO 0:19:50C/2
131333Furman Domen2005SLOKAŠ - Konjiška atletska šola0:20:14A/10
141387Dobovišek Aleš1974SLOHervis SportsClub0:20:34C/3
151481Kuserbanj Rok1990SLO 0:20:38B/2
161535Moleh Janko1984SLO 0:20:53B/3
171547Glasenčnik Tadej2007SLO 0:20:54A/11
181529Kopinšek Jurij1990SLO 0:21:13B/4
191199Medved Klemen1988SLOUNIWORK Team0:21:44B/5
20343Roškar Milan1962SLOPOŠTA SLOVENIJE0:22:02E/1
211156Tandar Denis 1988SLOMAROVT TEAM0:22:05B/6
221107Pogorevc Boštjan1976SLOVrtnarstvo - Lipa d.o.o.0:22:07C/4
231487Kocbek Sašo1984SLO 0:22:09B/7
241284Kvar Žiga1991SLOISOKON ROAD RUNNERS0:22:12B/8
251283Mernik Jože1988SLOISOKON ROAD RUNNERS0:22:16B/9
261509Jurkovšek Tadej1978SLO 0:22:20C/5
27311Tkalčič Grega1977SLOPGD Oplotnica0:22:23C/6
281395Jeraša Nejc1984SLO 0:22:24B/10
291297Kotnik Rok1987SLOISOKON ROAD RUNNERS0:22:26B/11
301072Isaković Kenan2002SLOBDR SPORTS TEAM0:22:38A/12
311439Škodnik Jože1976SLO 0:22:49C/7
321033Krajcar Boštjan1977SLOTekaške Rakete KK Rogla0:22:52C/8
321135Pučnik Nejc2007SLOOplast0:22:52A/13
341495Husic Safet1978SLO 0:22:56C/9
351219Konec David1989SLOŠportno društvo Bezina0:22:59B/12
361067Krajnc Zvonko1973SLOBDR SPORTS TEAM0:23:35C/10
371045Jontes Roman1972SLOŠD Elektro Celje0:23:36D/1
381203Lampreht Tomi1986SLOUNIWORK Team0:23:40B/13
391205Alenc Goran1987SLOUNIWORK Team0:23:55B/14
391129Črešnar Primož1994SLOUNIOR0:23:55A/14
411546Dečar Denis1990SLO 0:23:59B/15
421303Pučnik Albin1979SLOISOKON ROAD RUNNERS0:24:05C/11
431041Pungartnik Drago 1978SLOŠD Elektro Celje0:24:14C/12
441363Škof Luka2006SLOHOTSPITAL TEAM0:24:18A/15
451334Kovač Aleš1974SLOKAŠ - Konjiška atletska šola0:24:19C/13
461137Cugmajster Kristjan 1978SLOMAROVT TEAM0:24:22C/14
471431Vuković Ivan1973SLO 0:24:23C/15
481008Sabo Aljoša 2007SLODruštvo tabornikov Rod belega konja0:24:24A/16
491319Novak Luka1999SLOPGD Oplotnica0:24:37A/17
501181Kurež Anej1990SLOMAROVT TEAM0:24:47B/16
511289Rožič Marko1993SLOISOKON ROAD RUNNERS0:24:53A/18
521402Šmid Dare1977SLO 0:25:07C/16
531003Klančnik Jošt2006SLODruštvo tabornikov Rod belega konja0:25:10A/19
531078Flakus Sašo1990SLOBDR SPORTS TEAM0:25:10B/17
551469Figek Jože1962SLO 0:25:15E/2
561164Vezjak David1989SLOMAROVT TEAM0:25:22B/18
561150Pahič Rok1992SLOMAROVT TEAM0:25:22B/18
581470Vouk Mario1989SLO 0:25:24B/20
591296Ahej Blaž1988SLOISOKON ROAD RUNNERS0:25:26B/21
601441Keršič Tomaž1990SLO 0:25:30B/22
611278Pristovnik Matevž1983SLOKOVINTRADE Jekleni Tekači0:25:37B/23
611077Halilagić Husein1984SLOBDR SPORTS TEAM0:25:37B/23
611475Sovič Martin1965SLO 0:25:37D/2
641046Hribar Andrej1957SLOUrbani tekači0:25:40E/3
651176Marčič Tadej1988SLOMAROVT TEAM0:25:43B/25
661085Mehmedović Jasmin1992SLOBDR SPORTS TEAM0:25:45B/26
671232Kričaj Jakob2002SLOOŠ Pod Goro0:25:49A/20
681497Kovacic Rok1989SLO 0:25:50B/27
691477Rebernik Žiga1998SLO 0:25:52A/21
701408Kirbiš Gregor1990SLO 0:26:08B/28
711028Bevc Jurij2004SLOGamsi Celjski0:26:14A/22
721426Režonja Miran1963SLO 0:26:15D/3
73250Črešnar Boris 1985SLOLions klub Konjice Vita0:26:16B/29
731247Širca Miha1985SLOLions klub Konjice Vita0:26:16B/29
751483Polajžer Martin1989SLO 0:26:17B/31
761024Bevc Anže2004SLOGamsi Celjski0:26:23A/23
771340Furman Zoran1982SLOOrientacijski klub Slovenske Konjice0:26:25C/17
78239Selčan Andrej 1979SLOŠportno društvo Bezina0:26:31C/18
791221Mernik Žan 1995SLOŠportno društvo Bezina0:26:33A/24
801215Leskovar Iztok1981SLOŠportno društvo Bezina0:26:34C/19
801190Žibert Kristjan 1974SLOMAROVT TEAM0:26:34C/19
821374Gorjup Martin1976SLO#[DRI:m]tim0:26:45C/21
831002Pušnik Enej2007SLODruštvo tabornikov Rod belega konja0:26:46A/25
841460Šlamberger Davorin 1991SLO 0:26:55B/32
851413Sitar Tomaž1994SLO 0:26:58A/26
85350Blatnik Roman1964SLO#[DRI:m]tim0:26:58D/4
871357Rupnik Damjan1984SLOŠD GKN0:27:04B/33
881001Zidanšek Marcel2002SLODruštvo tabornikov Rod belega konja0:27:08A/27
881004Rožič Klemen2007SLODruštvo tabornikov Rod belega konja0:27:08A/27
881530Gole Dejan1967SLO 0:27:08D/5
911229Hrovat Bojan1961SLOOŠ Pod Goro0:27:16E/4
921448Trnovšek Andrej1982SLO 0:27:18C/22
931132Franc Pozeb Val2007SLO 0:27:26A/29
941445Rošer Aleš1981SLO 0:27:32C/23
951347Gosak Davorin1994SLOKostroj Strojegradnja0:27:50A/30
961237Pevec Matic1987SLOLions klub Konjice Vita0:27:55B/34
971476Pirš Patrick1971SLO 0:27:58D/6
981224Ahtik Drago1967SLOLAAQUA0:27:59D/7
991432Tratnik Andrej1980SLO 0:28:00C/24
1001171Gajser Gorazd1983SLOMAROVT TEAM0:28:04B/35
12