Rezultati

Kategorije
PS_AAPokal Slovenije - Amater
PS_MAPokal Slovenije - Master A
PS_MBPokal Slovenije - Master B
PS_MCPokal Slovenije - Master C
PS_MDPokal Slovenije - Master D
PS_MEPokal Slovenije - Master E
PS_MFPokal Slovenije - Master F
PS_MGPokal Slovenije - Master G
PS_MHPokal Slovenije - Master H
PS_MIPokal Slovenije - Master I
PS_MJPokal Slovenije - Master J
PS_ZAPokal Slovenije - Ženske A
PS_ZBPokal Slovenije - Ženske B
PS_ZCPokal Slovenije - Ženske C
PS_ZDPokal Slovenije - Ženske D
MMoški - skupno
MAMoški do 30 let
MBMoški od 30 do 39 let
MCMoški od 40 do 49 let
MDMoški od 50 do 59 let
MEMoški nad 60 let
ZŽenske - skupno
ZAŽenske do 30 let
ZBŽenske od 30 do 39 let
ZCŽenske od 40 do 49 let
ZDŽenske od 50 do 59 let
ZEŽenske nad 60 let
Rezultati

43. Juriš na Vršič

Kranjska Gora, 3.9.2022

MC - Moški od 40 do 49 let

Uvr.Št.Priimek in imeDržavaKlubNettoRezultat
129FILIPIČ GREGASLOKD ALPE SiS0:36:490:36:51
233GRAHELJ LUKASLO 0:36:550:37:02
3102PREŠEREN JANISLOTEAM BTS Company0:37:160:37:18
439HABIČ BOŠTJANSLO 0:37:450:37:51
5180VERČIČ UROŠSLOBAM.BI0:38:520:38:53
630GAL GORANCROBK SLOGA0:39:010:39:09
7156MESEC MARJANSLOŠD POVŽ0:39:130:39:14
893PAHER MARKOSLO 0:39:250:39:29
972KUTOŠA DAVIDSLOFun club MVDP0:39:330:39:34
10240RIBIČ ZORANSLORIKI TEAM0:39:370:39:40
11223BULOVEC BLAŽSLOMIZARSTVO BUKI0:39:510:39:54
12230PRAZNIK BORISSLOJB TEAM0:40:370:40:39
138BERZELAK MITJASLO 0:40:360:40:43
14182KURNIK GAŠPERSLOŠD TURBO M0:40:510:40:55
1528FERJANČIČ BOŠTJANSLOKK Izvir Vipava0:41:120:41:15
16207NOVAK ZDRAVKOSLOŠD GRMADA0:42:010:42:06
1710BREGAR MIHASLO 0:42:150:42:19
1864KRAJNC BOŠTJANSLOKD Branik Maribor0:43:500:43:57
1931GLIHA MATEJSLO 0:44:040:44:11
20243ŠALAMUN DARKOSLOKLUB LOGATEC0:44:220:44:36
21104PREVODNIK IZIDORSLOKoloka0:44:590:45:02
2237GROHAR TOMAZSLO 0:45:110:45:29
23131VERK KLEMENSLO 0:46:150:46:23
24205IPAVEC ALEŠSLOLJUBLJANSKA BORZA0:46:150:46:24
25163LUKA KLEMENSLOŠDMP0:46:230:46:42
2679MAKOVEC SLAVKOSLO 0:47:500:48:07
2794PERME JURESLOŠDMP0:47:480:48:09
286BEBER ALEXSLO 0:48:070:48:17
29196BABIČ MITJASLO 0:47:400:48:19
3058KOKELJ SIMEONSLO 0:48:470:49:01
31174BRAČIČ BLAŽSLO 0:48:580:49:06
32122ŠKARJA MARKOSLOKD Hitri Polži0:48:550:49:25
33113RODE PETERSLOCalcit Bike Team0:50:190:50:19
34183BABIČ MAVRICIJOSLO 0:49:460:50:21
35199ŠABEC MATEJSLOKK POSTOJNA0:50:350:50:42
36169ČEČ MIHASLO 0:50:310:51:00
3667KRAVCAR FRANCISLOTK NOVO MESTO0:50:350:51:00
38226PRELC MATEJSLOIZVIR VIPAVA0:51:310:51:47
392BAGON IGORSLOkk DJAK0:51:380:51:51
40210HEMPT DAMJANSLOBKS0:51:530:52:19
41252KLAMPFER DEJANSLOKD ŠACA PTUJ0:56:040:56:36
4250KALAN DAMIJANSLO 0:57:090:57:38
43201MILJANOVIĆ VLADAN  0:58:020:58:48
4491OŽBOLD TOMAŽSLOKolesarsko društvo Rog0:59:190:59:28
457BERDAJS JOŽESLOKD Hitri Polži0:59:140:59:58
46214BIRTIČ DAMJANSLOSCOTT KRKA TEAM1:00:361:00:46
4790OSTRONIČ GREGORSLOŠRD Omega Air1:00:591:01:22
48220PREVEJŠEK ANDREJSLOMASTER TEAM1:02:091:02:38
49168KMET BOLESLAVSLOŠDMP1:05:551:06:51
5038GROHAR GREGORSLO 1:07:061:07:37
51192LORGER ANDREJSLOKK TRNOVLJE1:08:201:08:55
52250STRUNA ROBERTSLO 1:13:071:13:49
5354KLEMENČIČ MIRKOSLORD REVOZ1:15:341:16:15
54154KROFL ŽIGASLO 1:17:051:17:42