Rezultati

Kategorije
PS_AAPokal Slovenije - Amater
PS_MAPokal Slovenije - Master A
PS_MBPokal Slovenije - Master B
PS_MCPokal Slovenije - Master C
PS_MDPokal Slovenije - Master D
PS_MEPokal Slovenije - Master E
PS_MFPokal Slovenije - Master F
PS_MGPokal Slovenije - Master G
PS_MHPokal Slovenije - Master H
PS_MIPokal Slovenije - Master I
PS_MJPokal Slovenije - Master J
PS_ZAPokal Slovenije - Ženske A
PS_ZBPokal Slovenije - Ženske B
PS_ZCPokal Slovenije - Ženske C
PS_ZDPokal Slovenije - Ženske D
MMoški - skupno
MAMoški do 30 let
MBMoški od 30 do 39 let
MCMoški od 40 do 49 let
MDMoški od 50 do 59 let
MEMoški nad 60 let
ZŽenske - skupno
ZAŽenske do 30 let
ZBŽenske od 30 do 39 let
ZCŽenske od 40 do 49 let
ZDŽenske od 50 do 59 let
ZEŽenske nad 60 let
Rezultati

43. Juriš na Vršič

Kranjska Gora, 3.9.2022

MB - Moški od 30 do 39 let

Uvr.Št.Priimek in imeDržavaKlubNettoRezultat
1213GRAD MARTINSLOGEL TEAM0:32:060:32:08
2157KRALJ ROBERTSLO 0:34:510:34:53
320DOECKE MAXGERASKOE VILLACH0:35:100:35:12
498POTISK TILENSLOŠD Poljane0:36:200:36:24
5132VUKAŠINOVIĆ ANŽESLOKK Pocinkovalnica Celje0:37:390:37:45
6200MICHENTHALER ARNIN ARBO ASKO RAIFFEISEN FELD AM SEE0:37:550:38:00
711BREŠAN JANSLO 0:38:530:39:00
8217TREFFER MARTIN ARBO ASKO RAIFFEISEN FELD AM SEE0:38:590:39:03
9224KATRAŠNIK SIMONSLO 0:39:080:39:18
10251GLAVIČ MIHASLOKK ZAPRAVLJIVČEK0:39:400:39:42
11241KURINČIČ NEJCSLOKK SOČA0:39:460:39:48
1265KRAMAR MIHASLOTeam BTS Company0:39:510:39:55
13203MOBNER SIMON  0:39:580:40:03
1499POVIRK ANŽESLOKD Rog0:40:460:40:48
15215ŠUŠTARŠIČ ANŽESLOLITIJSKI TEMPOMAT0:41:060:41:21
1648JUVANČIČ JURESLO 0:41:450:41:52
17239MISLEJ BORUTSLO 0:42:500:42:57
18197ZUPANČIČ ROK  0:43:280:43:41
1970KURINČIČ JANSLOTK Novo mesto0:43:240:43:43
2036GRIČAR ALJOŠASLOŠRD Omega Air0:44:030:44:14
2122DOLENC MARKOSLOKD Belaunce0:44:420:44:52
22134ZAKŠEK RINOSLO 0:45:220:45:32
23140HERCOG MARKOSLO 0:45:230:45:41
2469KUNAVER TOMSLOKD Alpe SIS0:46:400:46:40
25129TRONTELJ PRIMOŽSLOŠRD Omega Air0:47:440:48:05
26191NADJ ALEKSANDER  0:47:560:48:10
2778MAJSTER LUKASLOŠRD Omega Air0:48:100:48:31
2861KOŠIR MATICSLOKK Zapravljivček0:48:190:48:43
29212PREVEJŠEK TADEJSLOKK MASTER TEAM0:50:000:50:10
30234MIŠ ALEŠSLO 0:49:430:50:24
31111RIBIČ JERNEJSLOTeam Vegan / VirtuSLO0:50:050:50:25
32155RAZPOTNIK BOŠTJANSLOKK ZAGORSKA DOLINA0:53:040:53:11
3385MOŽINA BLAŽSLOŠD Sv. Urban0:53:580:54:13
34123ŠKULJ MARKOSLOŠRD Omega Air0:57:180:57:43
3556KOGOVŠEK JERNEJSLO 0:59:431:00:18
36253ŠKERLJ MATICSLO 1:10:031:10:52
37115RUDL UROSSLO 1:19:381:20:39