Rezultati

Kategorije
SMSuper Sprint / Za vsakogar - moški skupno
SZSuper Sprint / Za vsakogar - ženske skupno
TMSprint duatlon - moški skupno
TZSprint duatlon - ženske skupno
CM1Cici duatlon - mlajši cicibani
CM2Cici duatlon - cicibani
CZ1Cici duatlon - mlajše cicibanke
CZ2Cici duatlon - cicibanke
SM1Super sprint duatlon - starejši dečki
SM2Super sprint duatlon - kadeti
SM3Super sprint duatlon - mlajši mladinci
SZ1Super sprint duatlon - starejše deklice
SZ2Super sprint duatlon - kadetinje
SZ3Super sprint duatlon - mlajše mladinke
VM1Duatlon za vsakogar - starejši mladinci
VM2Duatlon za vsakogar - člani
VM3Duatlon za vsakogar - veterani 1
VM4Duatlon za vsakogar - veterani 2
VZ1Duatlon za vsakogar - starejše mladinke
VZ2Duatlon za vsakogar - članice
VZ3Duatlon za vsakogar - veteranke 1
VZ4Duatlon za vsakogar - veteranke 2
TM0Sprint duatlon - mlajši mladinci
TM1Sprint duatlon - starejši mladinci
TM10Sprint duatlon - veterani 7
TM2Sprint duatlon - člani 1
TM3Sprint duatlon - člani 2
TM4Sprint duatlon - veterani 1
TM5Sprint duatlon - veterani 2
TM6Sprint duatlon - veterani 3
TM7Sprint duatlon - veterani 4
TM8Sprint duatlon - veterani 5
TM9Sprint duatlon - veterani 6
TZ0Sprint duatlon - mlajše mladinke
TZ1Sprint duatlon - starejše mladinke
TZ10Sprint duatlon - veteranke 7
TZ2Sprint duatlon - članice 1
TZ3Sprint duatlon - članice 2
TZ4Sprint duatlon - veteranke 1
TZ5Sprint duatlon - veteranke 2
TZ6Sprint duatlon - veteranke 3
TZ7Sprint duatlon - veteranke 4
TZ8Sprint duatlon - veteranke 5
TZ9Sprint duatlon - veteranke 6
Rezultati

Duatlon Logatec - DP

Logatec, 22.5.2022

TM - Sprint duatlon - moški skupno

Uvr.Št.Priimek in imeKlubČasiRezultat
1124Medved JakobTK Ljubljana15:19.1 (0:13.7) 30:33.3 (0:15.5) 07:26.00:53:47.8
2104Bojanc KlemenTK 3Life15:18.9 (0:17.0) 30:30.2 (0:18.4) 07:54.60:54:19.3
3159Podgoršek ŽigaTK Utrip15:19.6 (0:18.3) 30:51.2 (0:16.8) 07:42.00:54:28.0
4126Dolgan TjažTK Ljubljana15:19.3 (0:14.4) 30:55.9 (0:19.8) 07:51.30:54:40.8
5125Tomšič StašTK Ljubljana15:49.6 (0:13.9) 31:15.2 (0:17.9) 08:05.60:55:42.3
6107Kosovel LukaTK Ajdovščina16:10.3 (0:22.0) 31:17.3 (0:21.9) 07:49.90:56:01.6
7163Bojanc Domen 15:51.0 (0:17.4) 31:14.0 (0:18.0) 08:41.40:56:21.9
8116Dečman MatejTK Inles Riko Ribnica17:01.6 (0:19.1) 30:41.2 (0:18.8) 08:05.40:56:26.3
9132Šalamun DarkoTK Logatec17:10.0 (0:22.8) 30:27.3 (0:15.6) 08:20.20:56:36.1
10128Bratun DomenTK Ljubljana17:08.2 (0:17.9) 30:36.0 (0:26.4) 08:13.50:56:42.2
11145Lipovšek JanTK Trisport CSE Projekt17:11.6 (0:18.8) 30:30.7 (0:15.9) 08:29.50:56:46.8
12123Mori MitjaTK Ljubljana17:38.8 (0:21.0) 29:59.1 (0:19.7) 08:33.00:56:51.8
13112Mihelič DejanTK Inles Riko Ribnica17:10.4 (0:24.5) 30:25.5 (0:19.8) 08:36.80:56:57.3
14142Marenče JanTK Novo mesto17:09.2 (0:23.6) 30:35.0 (0:23.6) 08:44.60:57:16.2
15106Bone MarkoTK Ajdovščina17:12.1 (0:18.7) 30:29.3 (0:24.5) 09:23.00:57:47.8
16133Majdič JureTK Logatec17:07.7 (0:29.0) 31:14.3 (0:21.3) 08:44.30:57:56.8
17153Peterka JanTK Trisport CSE Projekt17:27.2 (0:16.2) 31:11.0 (0:16.6) 09:00.40:58:11.6
18138Vehar BorutTK Novo mesto17:39.4 (0:22.0) 30:51.5 (0:21.1) 08:57.70:58:11.8
19136Zavec MatevzTK Maraton Ptuj17:42.9 (0:20.2) 30:50.3 (0:23.5) 09:08.50:58:25.4
20119Žagar JurijTK Inles Riko Ribnica17:10.8 (0:21.5) 31:21.5 (0:21.9) 09:16.20:58:32.0
21164Mamič JakobTK Ljubljana16:34.0 (0:16.5) 31:12.3 (0:32.6) 10:15.10:58:50.7
22160Pavlin David AljošaTK Utrip15:50.2 (0:16.3) 35:14.6 (0:22.6) 08:25.01:00:08.8
23118Žagar MaticTK Inles Riko Ribnica17:11.5 (0:25.6) 33:59.9 (0:20.9) 08:37.41:00:35.5
24140Rozman MarkoTK Novo mesto18:25.2 (0:19.0) 32:45.8 (0:23.2) 09:29.51:01:22.9
25101Brumat FaustoEastside Triathlon Gorizia18:43.1 (0:31.1) 32:23.8 (0:25.4) 09:38.61:01:42.2
26149Mišvelj SašTK Trisport CSE Projekt17:15.3 (0:23.7) 35:13.1 (0:21.0) 08:55.91:02:09.2
27114Benčina MatejTK Inles Riko Ribnica19:40.4 (0:19.8) 32:45.6 (0:18.0) 09:09.91:02:14.0
28144Pilih TomažTK Trisport CSE Projekt19:13.9 (0:19.5) 33:13.1 (0:21.7) 09:12.61:02:21.0
29120Žagar TajTK Inles Riko Ribnica18:31.1 (0:22.7) 32:42.4 (0:30.8) 10:21.11:02:28.3
30161Šuligoj GorazdTK Velenje18:10.0 (0:21.3) 33:44.2 (0:22.8) 10:01.11:02:39.6
31162Kurinčič Jan 18:14.2 (0:26.6) 34:13.7 (0:28.3) 09:19.41:02:42.4
32111Kromar DamijanTK Inles Riko Ribnica19:59.0 (0:25.7) 32:25.4 (0:23.4) 09:42.71:02:56.2
33152Pilih ArneTK Trisport CSE Projekt20:11.5 (0:21.8) 32:17.8 (0:22.2) 10:03.31:03:16.7
34139Meh JureTK Novo mesto20:19.6 (0:20.8) 32:10.7 (0:28.5) 10:08.41:03:28.1
35147Podbevšek ŽigaTK Trisport CSE Projekt20:11.8 (0:16.7) 32:18.2 (0:16.6) 10:42.51:03:45.9
36143Kregar MiroTK Trisport CSE Projekt19:38.7 (0:17.2) 34:32.0 (0:17.7) 09:12.01:03:57.7
37122Bregar GorazdTK Ljubljana19:52.8 (0:34.5) 34:03.9 (0:27.5) 09:22.31:04:21.1
38103Kampjut GregorŠD Turbo M20:55.6 (0:42.6) 32:53.2 (0:37.9) 10:19.51:05:29.0
39127Špan Garibaldi Žan PaskalTK Ljubljana18:42.7 (0:21.9) 35:43.4 (0:28.3) 12:03.81:07:20.2
40154Majdič LukaTK Trisport CSE Projekt21:27.8 (0:20.6) 36:48.4 (0:22.3) 11:10.21:10:09.5
41137Lovrenčič RobertTK Novo mesto21:39.3 (0:28.4) 37:57.2 (0:31.5) 10:29.51:11:06.0
42110Fajfar StaneTK Inles Riko Ribnica22:49.4 (0:23.5) 36:20.5 (0:25.0) 11:30.91:11:29.4
43115Fajfar SergejTK Inles Riko Ribnica22:48.7 (0:40.8) 35:41.2 (0:31.7) 12:46.61:12:29.2
44151Rifel NejcTK Trisport CSE Projekt23:03.9 (0:22.6) 36:42.8 (0:22.4) 13:28.71:14:00.5
45158Gašperič MatjažTK Utrip22:33.6 (0:26.8) 39:00.4 (0:32.0) 11:45.81:14:18.8
46134Stojko DanijelTK Logatec25:13.3 (1:01.0) 37:27.9 (1:08.7) 12:12.81:17:03.9
47131Trojar BojanTK Logatec25:05.1 (0:38.0) 41:25.3 (0:32.4) 12:48.91:20:29.9