Rezultati

Kategorije
SMSuper Sprint / Za vsakogar - moški skupno
SZSuper Sprint / Za vsakogar - ženske skupno
TMSprint duatlon - moški skupno
TZSprint duatlon - ženske skupno
CM1Cici duatlon - mlajši cicibani
CM2Cici duatlon - cicibani
CZ1Cici duatlon - mlajše cicibanke
CZ2Cici duatlon - cicibanke
SM1Super sprint duatlon - starejši dečki
SM2Super sprint duatlon - kadeti
SM3Super sprint duatlon - mlajši mladinci
SZ1Super sprint duatlon - starejše deklice
SZ2Super sprint duatlon - kadetinje
SZ3Super sprint duatlon - mlajše mladinke
VM1Duatlon za vsakogar - starejši mladinci
VM2Duatlon za vsakogar - člani
VM3Duatlon za vsakogar - veterani 1
VM4Duatlon za vsakogar - veterani 2
VZ1Duatlon za vsakogar - starejše mladinke
VZ2Duatlon za vsakogar - članice
VZ3Duatlon za vsakogar - veteranke 1
VZ4Duatlon za vsakogar - veteranke 2
TM0Sprint duatlon - mlajši mladinci
TM1Sprint duatlon - starejši mladinci
TM10Sprint duatlon - veterani 7
TM2Sprint duatlon - člani 1
TM3Sprint duatlon - člani 2
TM4Sprint duatlon - veterani 1
TM5Sprint duatlon - veterani 2
TM6Sprint duatlon - veterani 3
TM7Sprint duatlon - veterani 4
TM8Sprint duatlon - veterani 5
TM9Sprint duatlon - veterani 6
TZ0Sprint duatlon - mlajše mladinke
TZ1Sprint duatlon - starejše mladinke
TZ10Sprint duatlon - veteranke 7
TZ2Sprint duatlon - članice 1
TZ3Sprint duatlon - članice 2
TZ4Sprint duatlon - veteranke 1
TZ5Sprint duatlon - veteranke 2
TZ6Sprint duatlon - veteranke 3
TZ7Sprint duatlon - veteranke 4
TZ8Sprint duatlon - veteranke 5
TZ9Sprint duatlon - veteranke 6
Rezultati

Duatlon Logatec - DP

Logatec, 22.5.2022

SM - Super Sprint / Za vsakogar - moški skupno

Uvr.Št.Priimek in imeKlubČasiRezultat
152Mori MaksTK Ljubljana05:19.6 (0:16.0) 08:40.6 (0:17.2) 01:17.70:15:51.3
262Jarc TineTK Logatec05:20.0 (0:19.1) 08:41.5 (0:21.0) 01:21.10:16:02.8
370Klemen JakobTK Utrip05:42.6 (0:17.3) 08:59.9 (0:13.6) 01:12.40:16:26.0
465Seliškar LovroTK Novo mesto05:41.8 (0:17.2) 09:01.2 (0:13.7) 01:12.10:16:26.1
553Lučovnik GaberTK Ljubljana06:05.6 (0:15.9) 08:57.3 (0:16.4) 01:27.10:17:02.5
647Prelesnik FranceTK Inles Riko Ribnica06:06.8 (0:18.7) 09:26.1 (0:16.5) 01:21.70:17:30.0
756Slanič NinoTK Ljubljana06:05.2 (0:19.7) 09:24.9 (0:19.1) 01:28.10:17:37.1
854Istenič LukaTK Ljubljana06:30.2 (0:16.7) 09:09.9 (0:19.0) 01:28.60:17:44.6
961Šabec MarkTK Logatec05:41.3 (0:21.2) 10:31.0 (0:14.9) 01:23.80:18:12.5
1066Rebernik JakaTK Novo mesto06:23.7 (0:16.4) 09:48.1 (0:16.2) 01:35.40:18:20.0
1164Jeram MaksTK Logatec06:30.7 (0:18.5) 10:06.8 (0:14.3) 01:24.70:18:35.2
1257Jurman BineTK Ljubljana06:27.2 (0:20.8) 09:56.8 (0:21.4) 01:44.30:18:50.7
1343Brecelj BrinTK Ajdovščina06:50.9 (0:19.6) 09:51.9 (0:15.4) 01:35.50:18:53.5
1460Marinč AnžeTK Logatec06:44.1 (0:15.6) 10:27.1 (0:14.7) 01:25.80:19:07.5
1551Podobnik JakobTK Ljubljana07:19.2 (0:20.2) 09:50.2 (0:24.1) 01:47.00:19:40.9
1691Pavlin MarcelTK Utrip06:09.0 (0:16.3) 14:43.9 (0:17.7) 03:12.10:24:39.2
1781Šalamun JašaTK Logatec06:37.4 (0:15.4) 14:52.3 (0:16.4) 03:14.10:25:15.9
18167Jereb PrimožTK Logatec06:37.3 (0:17.4) 14:40.0 (0:17.7) 03:35.80:25:28.4
1980Tanze MiranTK Logatec06:37.0 (0:17.0) 15:56.5 (0:17.0) 03:05.90:26:13.6
2092Mlakar NaceTK Utrip06:37.8 (0:17.3) 15:56.4 (0:17.1) 03:38.50:26:47.3
2190Korošec ŽigaTK Trisport CSE Projekt07:17.2 (0:22.5) 15:21.4 (0:22.9) 03:50.20:27:14.3
2297Nerad PrimožTK Olimpija08:13.6 (0:21.1) 14:22.6 (0:22.4) 04:07.30:27:27.3
2388Čampa MatevžTK Novo mesto07:31.5 (0:15.8) 16:09.0 (0:13.9) 03:40.70:27:51.1
2485Grandovec ŽigaTK Novo mesto07:31.8 (0:20.6) 16:04.4 (0:16.3) 03:41.40:27:54.6
2594Furlan Nerad JureAK Olimpija07:06.2 (0:15.1) 16:32.9 (0:28.5) 03:34.10:27:57.0
26100Ivanež Samo 07:57.7 (0:19.7) 15:38.4 (0:21.5) 03:46.40:28:03.9
2778Bregar JakobTK Ljubljana07:13.4 (0:17.9) 16:36.1 (0:17.9) 03:42.60:28:08.0
2877Martinšek TianTK Ljubljana07:33.9 (0:15.6) 16:43.0 (0:22.5) 03:59.40:28:54.5
2983Hribar DomenTK Logatec07:35.6 (0:16.6) 16:47.6 (0:15.2) 03:59.60:28:54.7
3093Gašperič JakobTK Utrip08:09.3 (0:20.2) 16:57.1 (0:23.4) 03:51.00:29:41.2
31165Ceklin Vid 08:06.0 (0:23.1) 17:01.4 (0:19.0) 03:56.10:29:45.8
3287Zamida MarkTK Novo mesto08:08.5 (0:20.6) 16:55.4 (0:16.8) 04:13.60:29:55.2
3384Pevec JureTK Novo mesto08:09.2 (0:21.8) 16:55.0 (0:17.5) 04:18.00:30:01.6
3479Berkopec BrinTK Ljubljana07:30.5 (0:29.0) 17:55.1 (0:24.2) 04:41.10:31:00.1
3582Koprivnjak AžbeTK Logatec08:40.0 (0:16.6) 17:50.3 (0:28.0) 04:07.70:31:22.7
3695Vidmar GajTK Logatec08:43.9 (0:19.0) 17:48.5 (0:22.1) 04:14.00:31:27.7
3798Furlan Nerad JakaTK Olimpija08:13.8 (0:24.7) 19:02.9 (0:21.4) 04:31.10:32:34.0
3899Zupanc BlažTK Utrip09:22.9 (0:44.8) 17:16.8 (0:39.7) 04:55.40:32:59.7
3971Bombač Nejc*TK Utrip06:36.4 (0:22.1) 10:12.7 (0:23.6) 01:35.1x:19:10.1
4045Colja Erazem*TK Ajdovščina06:52.4 (0:20.4) 10:12.7 (0:15.2) 01:33.6x:19:14.5