Rezultati

Kategorije
10MTek na 10 km - moški
10ZTek na 10 km - ženske
21MPolmaraton - Moški skupno
21ZPolmaraton - Ženske skupno
42MMaraton - Moški skupno
42ZMaraton - Ženske skupno
5MTek na 5,5 km - moški
5ZTek na 5,5 km - ženske
DMCLDP Slovenije v maratonu - Člani
DZCLDP Slovenije v maratonu - Članice
10MATek na 10km -moški do 40
10MBTek na 10km -moški nad 40
10ZATek na 10km -ženske do 35
10ZBTek na 10km -ženske nad 35
21MAPolmaraton - Moški A
21MBPolmaraton - Moški B
21MCPolmaraton - Moški C
21MDPolmaraton - Moški D
21MEPolmaraton - Moški E
21MFPolmaraton - Moški F
21MGPolmaraton - Moški G
21MHPolmaraton - Moški H
21MIPolmaraton - Moški I
21MJPolmaraton - Moški J
21ZAPolmaraton - Ženske A
21ZBPolmaraton - Ženske B
21ZCPolmaraton - Ženske C
21ZDPolmaraton - Ženske D
21ZEPolmaraton - Ženske E
21ZFPolmaraton - Ženske F
21ZGPolmaraton - Ženske G
21ZHPolmaraton - Ženske H
21ZIPolmaraton - Ženske I
21ZJPolmaraton - Ženske J
42MAMaraton - Moški A
42MBMaraton - Moški B
42MCMaraton - Moški C
42MDMaraton - Moški D
42MEMaraton - Moški E
42MFMaraton - Moški F
42MGMaraton - Moški G
42MHMaraton - Moški H
42MIMaraton - Moški I
42MJMaraton - Moški J
42ZAMaraton - Ženske A
42ZBMaraton - Ženske B
42ZCMaraton - Ženske C
42ZDMaraton - Ženske D
42ZEMaraton - Ženske E
42ZFMaraton - Ženske F
42ZGMaraton - Ženske G
42ZHMaraton - Ženske H
42ZIMaraton - Ženske I
42ZJMaraton - Ženske J
NHMNordijska hoja - moški
NHMANordijska hoja - moški A
NHMBNordijska hoja - moški B
NHMCNordijska hoja - moški C
NHMDNordijska hoja - moški D
NHMENordijska hoja - moški E
NHMFNordijska hoja - moški F
NHMGNordijska hoja - moški G
NHMHNordijska hoja - moški H
NHZNordijska hoja - ženske
NHZANordijska hoja - ženske A
NHZBNordijska hoja - ženske B
NHZCNordijska hoja - ženske C
NHZDNordijska hoja - ženske D
NHZENordijska hoja - ženske E
NHZFNordijska hoja - ženske F
NHZGNordijska hoja - ženske G
NHZHNordijska hoja - ženske H
Rezultati

40. maraton Treh src - PS v maratonu

Radenci, 21.5.2022

DMCL - DP Slovenije v maratonu - Člani

Uvr.Št.Priimek in imeLRKlubRezultat
13Mulej Janez1981AK Radovljica2:35:20
22Navodnik Simon1995AD KLADIVAR2:36:54
315Orešnik Blaž1990AK Ormož2:49:37
44Ocepek Martin1988AK Domžale2:50:39
55Mikelj Andrej1978AK Radovljica2:56:02
69Kralj Uroš1976AD Bled3:12:12
712Alt Marjan1970AK Ormož3:30:57
88Majer Tomaž1962AK ultramaraton Slovenije3:49:21
917Marolt Jože1967KGT Papež Kamnik3:55:32
1014Nedeljko Igor1977AK Ormož3:55:47
116Škrbec Marjan1956AK Radovljica4:12:31
121Roblek Marko1976AK ultramaraton Slovenije4:15:23
1313Majcen Rudolf1962AK Ormož5:26:11