Rezultati

Kategorije
10MTek na 10 km - moški
10ZTek na 10 km - ženske
21MPolmaraton - Moški skupno
21ZPolmaraton - Ženske skupno
42MMaraton - Moški skupno
42ZMaraton - Ženske skupno
5MTek na 5,5 km - moški
5ZTek na 5,5 km - ženske
DMCLDP Slovenije v maratonu - Člani
DZCLDP Slovenije v maratonu - Članice
10MATek na 10km -moški do 40
10MBTek na 10km -moški nad 40
10ZATek na 10km -ženske do 35
10ZBTek na 10km -ženske nad 35
21MAPolmaraton - Moški A
21MBPolmaraton - Moški B
21MCPolmaraton - Moški C
21MDPolmaraton - Moški D
21MEPolmaraton - Moški E
21MFPolmaraton - Moški F
21MGPolmaraton - Moški G
21MHPolmaraton - Moški H
21MIPolmaraton - Moški I
21MJPolmaraton - Moški J
21ZAPolmaraton - Ženske A
21ZBPolmaraton - Ženske B
21ZCPolmaraton - Ženske C
21ZDPolmaraton - Ženske D
21ZEPolmaraton - Ženske E
21ZFPolmaraton - Ženske F
21ZGPolmaraton - Ženske G
21ZHPolmaraton - Ženske H
21ZIPolmaraton - Ženske I
21ZJPolmaraton - Ženske J
42MAMaraton - Moški A
42MBMaraton - Moški B
42MCMaraton - Moški C
42MDMaraton - Moški D
42MEMaraton - Moški E
42MFMaraton - Moški F
42MGMaraton - Moški G
42MHMaraton - Moški H
42MIMaraton - Moški I
42MJMaraton - Moški J
42ZAMaraton - Ženske A
42ZBMaraton - Ženske B
42ZCMaraton - Ženske C
42ZDMaraton - Ženske D
42ZEMaraton - Ženske E
42ZFMaraton - Ženske F
42ZGMaraton - Ženske G
42ZHMaraton - Ženske H
42ZIMaraton - Ženske I
42ZJMaraton - Ženske J
NHMNordijska hoja - moški
NHMANordijska hoja - moški A
NHMBNordijska hoja - moški B
NHMCNordijska hoja - moški C
NHMDNordijska hoja - moški D
NHMENordijska hoja - moški E
NHMFNordijska hoja - moški F
NHMGNordijska hoja - moški G
NHMHNordijska hoja - moški H
NHZNordijska hoja - ženske
NHZANordijska hoja - ženske A
NHZBNordijska hoja - ženske B
NHZCNordijska hoja - ženske C
NHZDNordijska hoja - ženske D
NHZENordijska hoja - ženske E
NHZFNordijska hoja - ženske F
NHZGNordijska hoja - ženske G
NHZHNordijska hoja - ženske H
Rezultati

40. maraton Treh src - PS v maratonu

Radenci, 21.5.2022

21M - Polmaraton - Moški skupno

Uvr.Št.Priimek in imeDrž.Klub7km16kmRezultatK/#
11445Dornik DomenSLOSV - VZE0:25:01 1:13:22B/1
21283Kotnik RobertSLOAD KronosAsics Slovenija0:26:45 1:15:42E/1
31392Grilc TadejSLOOn running team Slovenija0:26:45 1:15:55B/2
41543Osvald TadejSLOŠtd lončar0:26:44 1:16:21B/3
51474Srnec UrošSLOSV - RB 1. BR0:28:121:19:351:19:47C/1
61383Ljubič LukaSLOModri dirkači0:26:53 1:20:33B/4
71468Petelinšek AmadejSLOSV - ESD0:27:38 1:20:49B/5
81382Jeras GašperSLOModri dirkači0:26:53 1:21:18B/6
91292Vozlič BojanSLOAK Ormož0:28:04 1:22:26E/2
101295Povšič MihaSLOAK Sevnica0:27:44 1:22:35B/7
111550Poropat JanSLOTeamPorty570:29:26 1:24:33D/1
121463Magdič DaniloSLOSV - 74. PEHP 0:28:18 1:25:08D/2
131520Hajdinjak BoštjanSLOŠD SAO RAVNO0:29:18 1:25:16B/8
141447Fujs MatejSLOSV - 20. PEHP0:27:07 1:25:58B/9
151335Kukolj TineSLOFlying lizards0:28:35 1:26:22C/2
161361Smerdelj AlešSLOKGT Papež0:29:18 1:26:32D/3
171412Fluher BorisSLOPriprave 0:31:06 1:27:08C/3
181211Harnold PeterSLO 0:29:12 1:27:17D/4
191223Jarc DavidSLO 0:29:02 1:27:18A/1
201187Kolman AlenSLO 0:30:32 1:27:38A/2
211378Mori JožeAUTMežica0:29:50 1:28:00G/1
221455Kočevar JankoSLOSV - CVŠ 0:30:45 1:28:43A/3
231671Jereb JanezSLO 0:30:37 1:28:52E/3
241294Cipot BostjanSLOAk Pomurje0:28:36 1:29:58D/5
251528Petek MihaSLOŠD SIJ0:28:20 1:30:00A/4
26194Špan NinoSLO 0:30:37 1:30:05A/5
261513Bastl LukaSLOŠD MAKSIM0:31:12 1:30:05D/6
281123Rožanc SuzanSLO 0:30:40 1:30:13B/10
291565Kravcar FranciSLOTriatlon klub Novo mesto0:30:05 1:30:37E/4
301405Grilc RokSLOPošta Slovenije, d. o. o.0:31:46 1:30:40D/7
311083Idič JožeSLO 0:30:25 1:31:00G/2
321512Bastl SimonSLOŠD MAKSIM0:31:05 1:31:04D/8
331119Pečjak VinkoSLO 0:30:55 1:31:05E/5
341529Gruber MitjaSLOŠD SIJ0:29:45 1:31:29D/9
351349Gašperin MatevžSLOIDOX0:30:48 1:32:24A/6
361472Schaubach MatevžSLOSV - PSSV0:30:33 1:32:49D/10
371453Jakuš Mejarec LukaSLOSV - 107. LEBA0:30:35 1:33:02A/7
381435Draškovič  SandiSLOSV - CVŠ0:32:19 1:33:19D/11
391381Obreza AnžeSLOModri dirkači0:29:55 1:33:49C/4
401451Grubešić AleksandarSLOSV - ESD0:32:30 1:34:03B/11
411546Kopinč JožeSLOTD Dobova0:32:45 1:34:15B/12
421397Avguštin MarkoSLOPohištvo Vidmar0:32:50 1:34:24B/13
421157Pavlica JanSLO 0:32:14 1:34:24C/5
441299Malek Kuzmič SimonSLOAK Varaždin0:28:30 1:35:29B/14
451204Šmerc RokSLO 0:32:42 1:35:35A/8
461449Gačić MarkoSLOSV - ESD0:32:31 1:35:43B/15
471288Turnes Perez RamonSLOAK Krim0:32:54 1:35:47F/1
48191Mislej SlavkoSLOVitezi dobrega teka0:33:17 1:36:23E/6
491347Plavčak GregorSLOHonda Team0:31:51 1:36:30E/7
5089Habjan JanSLOAK Škofja Loka0:33:37 1:37:11A/9
511062Tanacek ŽanSLO   1:37:47A/10
521345Robič AndrejSLOHidria0:32:30 1:38:00E/8
531473Smodiš AlešSLOSV - 74. PEHP 0:33:05 1:38:07B/16
541249Gasperec ZdenkoSVK 0:33:58 1:38:11D/12
551464Manojlović PrimožSLOSV - ESD0:32:31 1:38:19D/13
561154Schaffer MihaSLO 0:36:45 1:38:26D/14
571377Furman JakaSLOMedis d.o.o.0:34:23 1:39:02D/15
581105Kaltenekar MatejSLO 0:31:51 1:39:21E/9
591222Stefanović DarkoSUI 0:32:38 1:39:28C/6
601408Tubin MarkoSLOPošta Slovenije, d. o. o.0:35:27 1:39:56D/16
611560Misja NikoSLOtoday_s the day0:33:38 1:40:03B/17
621238Rezelj MarcosSLO 0:32:13 1:40:05A/11
631515Ravnak TilenSLOŠD MAKSIM0:31:12 1:40:12A/12
641301Artnak JožeSLOAtletski klub Asfalt Kovač Šentjur0:33:16 1:40:17H/1
651674Martinjak TomiSLOMladinski dom Jarše0:35:35 1:40:18D/17
661101Trantura MatjažSLO 0:31:52 1:40:25F/2
671089Sedovšek RobertSLO 0:32:46 1:40:48C/7
681241Pavlič MarkoSLO 0:34:25 1:41:37D/18
691289Žinko DejanSLOAK ORMOŽ0:33:44 1:41:41E/10
701100Sraka TomažSLO 0:32:15 1:41:56C/8
711431Žinkovič BoštjanSLOSD VIDEM0:32:39 1:42:14D/19
721090Trobec ŠtefanSLO 0:35:56 1:42:19F/3
731058Zaman MatjažSLO 0:34:22 1:42:22F/4
741597Vrhovšek BrankoSLOZavarovalnica Triglav, d.d.0:34:15 1:42:33F/5
751348Legat ThomasAUThurtigflink LTC0:36:19 1:42:39F/6
761137Konec DavidSLO 0:33:50 1:42:42D/20
771153Radojčič NejcSLO 0:32:40 1:42:51C/9
781166Petek MaticSLO 0:33:26 1:42:55D/21
791039Duh RobertSLO 0:34:19 1:42:59F/7
80113Rutnik MaticSLOInnoduler d.o.o.0:35:19 1:43:02A/13
811210Kobilšek MaticSLO 0:35:42 1:43:19A/14
811414Benedičič ŽigaSLORadenska Roni team0:33:49 1:43:19D/22
831303Mohar TomažSLOBBD0:36:13 1:43:35E/11
831076Janc GregorSLO 0:36:39 1:43:35E/11
851108Jeseničnik DavidSLO 0:36:07 1:43:44E/13
861150Žohar DejanSLO 0:34:27 1:44:03F/8
871500Sel AndrejSLOŠ.D. ELEKTRO MARIBOR0:35:52 1:44:07F/9
881180Matić DraganSLO 0:35:28 1:44:24G/3
891544Ilc JanezSLOŠTD Lončar0:33:53 1:44:25F/10
901416Kuserbanj RokSLORK TEAM0:32:231:44:061:44:27B/18
911659Komatar SilvoSLOTeam 11, FBC Borovnica0:35:15 1:44:29A/15
921498Ismailovič VidSLOSVIZ OO POMURJA0:34:00 1:44:33D/23
931503Turčin MarkoSLOŠ.D. ELEKTRO MARIBOR0:34:03 1:44:46E/14
941558Turek VojkoSLOtelekom SLO0:33:36 1:44:55G/4
951479Šlaus RobertSLOSV - 15. PVL0:37:04 1:45:04E/15
961478Škrjanec TadejSLOSV - 74. PEHP 0:37:49 1:45:13C/10
971363Janos VojtechCZEKofola0:36:06 1:45:24B/19
9868Zavec MarkoSLO 0:36:491:45:511:45:25C/11
991362Gengela PavelCZEKofola0:37:47 1:45:28D/24
1001477Škrget JernejSLOSV - 72. BR / POV0:35:34 1:45:34D/25
12345