Rezultati

Kategorije
AQMAkvabike - moški skupno
AQZAkvabike - ženske skupno
OMOlimpik triatlon - moški skupno
OZOlimpik triatlon - ženske skupno
SSfSuper Sprint / Za vsakogar - ženske skupno
SSmSuper Sprint / Za vsakogar - moški skupno
TFSprint triatlon - ženske skupno
TMSprint triatlon - moški skupno
CM1Cici akvatlon - cicibani
CM2Cici akvatlon - mlajši dečki
CZ1Cici akvatlon - cicibanke
CZ2Cici akvatlon - mlajše deklice
RDŠtafetni triatlon - duatlonska ekipa
RFŠtafetni triatlon - ženska ekipa
RMŠtafetni triatlon - moška ekipa
RXŠtafetni triatlon - mešana ekipa
SM1Super sprint triatlon - starejši dečki
SM2Super sprint triatlon - kadeti
SM3Triatlon za vsakogar - starejši mladinci
SM4Triatlon za vsakogar - člani
SM5Triatlon za vsakogar - veterani 1
SM6Triatlon za vsakogar - veterani 2
SZ1Super sprint triatlon - starejše deklice
SZ2Super sprint triatlon - kadetinje
SZ3Triatlon za vsakogar - starejše mladinke
SZ4Triatlon za vsakogar - članice
SZ5Triatlon za vsakogar - veteranke 1
SZ6Triatlon za vsakogar - veteranke 2
AQMAAkvabike - starejši mladinci
AQMBAkvabike - člani 1
AQMCAkvabike - člani 2
AQMDAkvabike - veterani 1
AQMEAkvabike - veterani 2
AQMFAkvabike - veterani 3
AQMGAkvabike - veterani 4
AQMHAkvabike - veterani 5
AQMIAkvabike - veterani 6
AQMJAkvabike - veterani 7
AQZAAkvabike - starejše mladinke
AQZBAkvabike - članice 1
AQZCAkvabike - članice 2
AQZDAkvabike - veteranke 1
AQZEAkvabike - veteranke 2
AQZFAkvabike - veteranke 3
AQZGAkvabike - veteranke 4
AQZHAkvabike - veteranke 5
AQZIAkvabike - veteranke 6
AQZJAkvabike - veteranke 7
D_AQMADržavno prvenstvo - Akvabike - starejši mladinci
D_AQMBDržavno prvenstvo - Akvabike - člani 1
D_AQMCDržavno prvenstvo - Akvabike - člani 2
D_AQMDDržavno prvenstvo - Akvabike - veterani 1
D_AQMEDržavno prvenstvo - Akvabike - veterani 2
D_AQMFDržavno prvenstvo - Akvabike - veterani 3
D_AQMGDržavno prvenstvo - Akvabike - veterani 4
D_AQMHDržavno prvenstvo - Akvabike - veterani 5
D_AQMIDržavno prvenstvo - Akvabike - veterani 6
D_AQMJDržavno prvenstvo - Akvabike - veterani 7
D_AQZADržavno prvenstvo - Akvabike - starejše mladinke
D_AQZBDržavno prvenstvo - Akvabike - članice 1
D_AQZCDržavno prvenstvo - Akvabike - članice 2
D_AQZDDržavno prvenstvo - Akvabike - veteranke 1
D_AQZEDržavno prvenstvo - Akvabike - veteranke 2
D_AQZFDržavno prvenstvo - Akvabike - veteranke 3
D_AQZGDržavno prvenstvo - Akvabike - veteranke 4
D_AQZHDržavno prvenstvo - Akvabike - veteranke 5
D_AQZIDržavno prvenstvo - Akvabike - veteranke 6
D_AQZJDržavno prvenstvo - Akvabike - veteranke 7
OM2Olimpik triatlon - starejši mladinci
OM3Olimpik triatlon - člani 1
OM4Olimpik triatlon - člani 2
OM5Olimpik triatlon - veterani 1
OM6Olimpik triatlon - veterani 2
OM7Olimpik triatlon - veterani 3
OM8Olimpik triatlon - veterani 4
OM9Olimpik triatlon - veterani 5
OMAOlimpik triatlon - veterani 6
OMBOlimpik triatlon - veterani 7
OZ2Olimpik triatlon - starejše mladinke
OZ3Olimpik triatlon - članice 1
OZ4Olimpik triatlon - članice 2
OZ5Olimpik triatlon - veteranke 1
OZ6Olimpik triatlon - veteranke 2
OZ7Olimpik triatlon - veteranke 3
OZ8Olimpik triatlon - veteranke 4
OZ9Olimpik triatlon - veteranke 5
OZAOlimpik triatlon - veteranke 6
OZBOlimpik triatlon - veteranke 7
TM1Sprint triatlon - mlajši mladinci
TM2Sprint triatlon - starejši mladinci
TM3Sprint triatlon - člani 1
TM4Sprint triatlon - člani 2
TM5Sprint triatlon - veterani 1
TM6Sprint triatlon - veterani 2
TM7Sprint triatlon - veterani 3
TM8Sprint triatlon - veterani 4
TM9Sprint triatlon - veterani 5
TMASprint triatlon - veterani 6
TMBSprint triatlon - veterani 7
TZ1Sprint triatlon - mlajši mladinke
TZ2Sprint triatlon - starejše mladinke
TZ3Sprint triatlon - članice 1
TZ4Sprint triatlon - članice 2
TZ5Sprint triatlon - veteranke 1
TZ6Sprint triatlon - veteranke 2
TZ7Sprint triatlon - veteranke 3
TZ8Sprint triatlon - veteranke 4
TZ9Sprint triatlon - veteranke 5
TZASprint triatlon - veteranke 6
TZBSprint triatlon - veteranke 7
D_OM2Državno prvenstvo - Olimpik triatlon - starejši mladinci
D_OM3Državno prvenstvo - Olimpik triatlon - člani 1
D_OM4Državno prvenstvo - Olimpik triatlon - člani 2
D_OM5Državno prvenstvo - Olimpik triatlon - veterani 1
D_OM6Državno prvenstvo - Olimpik triatlon - veterani 2
D_OM7Državno prvenstvo - Olimpik triatlon - veterani 3
D_OM8Državno prvenstvo - Olimpik triatlon - veterani 4
D_OM9Državno prvenstvo - Olimpik triatlon - veterani 5
D_OMADržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - veterani 6
D_OMBDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - veterani 7
D_OZ2Državno prvenstvo - Olimpik triatlon - starejše mladinke
D_OZ3Državno prvenstvo - Olimpik triatlon - članice 1
D_OZ4Državno prvenstvo - Olimpik triatlon - članice 2
D_OZ5Državno prvenstvo - Olimpik triatlon - veteranke 1
D_OZ6Državno prvenstvo - Olimpik triatlon - veteranke 2
D_OZ7Državno prvenstvo - Olimpik triatlon - veteranke 3
D_OZ8Državno prvenstvo - Olimpik triatlon - veteranke 4
D_OZ9Državno prvenstvo - Olimpik triatlon - veteranke 5
D_OZADržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - veteranke 6
D_OZBDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - veteranke 7
Rezultati

Triglav Triatlon Bled

Bled, 19.9.2020

SSm - Super Sprint / Za vsakogar - moški skupno

Uvr.Št.Priimek in imeDrž.KlubČasiRezultat
142BOJANC DomenSLOTK Utrip04:27 (0:29) 21:01 (0:41) 09:100:35:50
224VIMOS KOCBEK NevanSLOTK Ljubljana04:38 (0:30) 20:50 (0:38) 09:520:36:31
33PETERKA JanSLOŠD 3Šport04:24 (0:30) 21:40 (0:39) 10:240:37:38
436MEŽNAR MaticSLOTK Trisport Kamnik04:55 (0:30) 21:29 (0:41) 10:210:37:59
51LAMPE DiegoITACUS Udine Triathlon04:43 (0:33) 21:59 (0:53) 09:510:38:00
613ALENABI NikSLOTK Ljubljana04:52 (0:25) 21:34 (0:38) 10:540:38:24
731BELAJ NikSLOTK Trisport Kamnik04:59 (0:31) 21:58 (0:51) 10:160:38:36
815BRATUN DomenSLOTK Ljubljana05:07 (0:41) 21:40 (0:50) 10:310:38:50
923ŠPAN GARIBALDI Žan PaskalSLOTK Ljubljana05:25 (0:35) 21:57 (0:43) 10:230:39:04
1017DENŠA TianSLOTK Ljubljana05:30 (0:31) 21:56 (0:43) 10:240:39:06
112LAMPE DavideITACUS Udine Triathlon04:57 (0:35) 22:09 (0:56) 10:420:39:20
1221MEDVED JureSLOTK Ljubljana06:12 (1:25) 20:17 (0:44) 11:050:39:45
1344PAVLIN MarcelSLOTK Utrip05:24 (0:32) 22:21 (0:41) 10:490:39:48
1450KOJC JožeSLOŠK Triatlon Lajf06:31 (1:05) 22:24 (0:52) 10:120:41:06
1512ŽAGAR TajSLOTK Inles Riko Ribnica05:55 (0:34) 23:41 (0:45) 10:380:41:35
1610ŽAGAR MaticSLOTK Inles Riko Ribnica05:57 (0:34) 24:27 (0:45) 09:580:41:43
177VIDMAR ValSLOTK Eklimas Ajdovščina05:54 (0:41) 24:17 (0:49) 10:270:42:10
1861ILEŠIČ AldoSLO 08:21 (1:14) 20:24 (1:11) 11:100:42:21
1934KOROŠEC ŽigaSLOTK Trisport Kamnik05:06 (0:49) 24:09 (0:41) 11:480:42:35
2043MLAKAR NaceSLOTK Utrip05:59 (0:32) 24:39 (0:46) 11:030:43:01
2138PILIH ArneSLOTK Trisport Kamnik04:45 (0:32) 23:58 (0:47) 13:280:43:33
2211ŽAGAR JurijSLOTK Inles Riko Ribnica05:43 (0:33) 26:07 (0:54) 10:360:43:56
2359DOLINAR LenartSLO 05:54 (1:09) 26:27 (0:35) 12:170:46:24
2439RIFEL NejcSLOTK Trisport Kamnik05:28 (0:40) 26:43 (0:45) 13:590:47:37
2568SCHIAVON GiacomoITA 07:48 (0:34) 26:27 (0:44) 13:140:48:50
2662KOZJEK AndrejSLO 08:45 (1:22) 27:31 (0:44) 11:240:49:47
2741ZUPANČIČ IzakSLOTK Trisport Kamnik06:50 (0:38) 28:07 (0:50) 13:460:50:13
2816DEBEVEC BrinSLOTK Ljubljana07:32 (2:08) 27:06 (0:49) 12:400:50:16
2952VIDMAR GajSLOTK Logatec08:13 (1:23) 27:06 (0:50) 12:460:50:21
3066RAUCH RobertSLO 07:53 (1:07) 27:06 (1:12) 13:400:51:00
3164MANCEVIČ DenisSLO 06:10 (1:27) 27:42 (1:35) 15:010:51:57
3267ROBINIK NejcSLO 06:58 (1:42) 26:26 (1:32) 16:200:52:59
3348PODBEVŠEK RobertSLOLAP55620507:37 (1:28) 26:04 (1:29) 16:220:53:01
3429ŠPILAR MatevžSLOTK Novo mesto06:36 (1:02) 32:58 (0:58) 15:040:56:41
3569ŽGAJNAR MiranSLO 09:34 (1:37) 31:48 (1:26) 12:250:56:51
3658CAPUDER JernejSLO 09:38 (1:29) 29:16 (1:20) 15:160:57:01
3757BURGAR DomenSLO 07:29 (2:20) 30:32 (0:59) 18:170:59:39
3865BURGAR TomažSLO 09:21 (1:39) 27:42 (2:36) 18:230:59:42
3951HRIBAR AntonSLOTK Ljubljana09:01 (1:26) 31:10 (1:20) 18:291:01:28
4055RODE MarkoSLOTK Trisport Kamnik08:40 (1:52) 33:59 (2:00) 18:431:05:16
4130FURLAN NERAD JureSLOTK Olimpija07:04 (0:49) () DNF
4135MAJDIČ LukaSLOTK Trisport Kamnik05:49 (0:37) 34:02 () DNF