Rezultati

Kategorije
AQMAkvabike - moški skupno
AQZAkvabike - ženske skupno
OMOlimpik triatlon - moški skupno
OZOlimpik triatlon - ženske skupno
SSfSuper Sprint / Za vsakogar - ženske skupno
SSmSuper Sprint / Za vsakogar - moški skupno
TFSprint triatlon - ženske skupno
TMSprint triatlon - moški skupno
CM1Cici akvatlon - cicibani
CM2Cici akvatlon - mlajši dečki
CZ1Cici akvatlon - cicibanke
CZ2Cici akvatlon - mlajše deklice
RDŠtafetni triatlon - duatlonska ekipa
RFŠtafetni triatlon - ženska ekipa
RMŠtafetni triatlon - moška ekipa
RXŠtafetni triatlon - mešana ekipa
SM1Super sprint triatlon - starejši dečki
SM2Super sprint triatlon - kadeti
SM3Triatlon za vsakogar - starejši mladinci
SM4Triatlon za vsakogar - člani
SM5Triatlon za vsakogar - veterani 1
SM6Triatlon za vsakogar - veterani 2
SZ1Super sprint triatlon - starejše deklice
SZ2Super sprint triatlon - kadetinje
SZ3Triatlon za vsakogar - starejše mladinke
SZ4Triatlon za vsakogar - članice
SZ5Triatlon za vsakogar - veteranke 1
SZ6Triatlon za vsakogar - veteranke 2
AQMAAkvabike - starejši mladinci
AQMBAkvabike - člani 1
AQMCAkvabike - člani 2
AQMDAkvabike - veterani 1
AQMEAkvabike - veterani 2
AQMFAkvabike - veterani 3
AQMGAkvabike - veterani 4
AQMHAkvabike - veterani 5
AQMIAkvabike - veterani 6
AQMJAkvabike - veterani 7
AQZAAkvabike - starejše mladinke
AQZBAkvabike - članice 1
AQZCAkvabike - članice 2
AQZDAkvabike - veteranke 1
AQZEAkvabike - veteranke 2
AQZFAkvabike - veteranke 3
AQZGAkvabike - veteranke 4
AQZHAkvabike - veteranke 5
AQZIAkvabike - veteranke 6
AQZJAkvabike - veteranke 7
D_AQMADržavno prvenstvo - Akvabike - starejši mladinci
D_AQMBDržavno prvenstvo - Akvabike - člani 1
D_AQMCDržavno prvenstvo - Akvabike - člani 2
D_AQMDDržavno prvenstvo - Akvabike - veterani 1
D_AQMEDržavno prvenstvo - Akvabike - veterani 2
D_AQMFDržavno prvenstvo - Akvabike - veterani 3
D_AQMGDržavno prvenstvo - Akvabike - veterani 4
D_AQMHDržavno prvenstvo - Akvabike - veterani 5
D_AQMIDržavno prvenstvo - Akvabike - veterani 6
D_AQMJDržavno prvenstvo - Akvabike - veterani 7
D_AQZADržavno prvenstvo - Akvabike - starejše mladinke
D_AQZBDržavno prvenstvo - Akvabike - članice 1
D_AQZCDržavno prvenstvo - Akvabike - članice 2
D_AQZDDržavno prvenstvo - Akvabike - veteranke 1
D_AQZEDržavno prvenstvo - Akvabike - veteranke 2
D_AQZFDržavno prvenstvo - Akvabike - veteranke 3
D_AQZGDržavno prvenstvo - Akvabike - veteranke 4
D_AQZHDržavno prvenstvo - Akvabike - veteranke 5
D_AQZIDržavno prvenstvo - Akvabike - veteranke 6
D_AQZJDržavno prvenstvo - Akvabike - veteranke 7
OM2Olimpik triatlon - starejši mladinci
OM3Olimpik triatlon - člani 1
OM4Olimpik triatlon - člani 2
OM5Olimpik triatlon - veterani 1
OM6Olimpik triatlon - veterani 2
OM7Olimpik triatlon - veterani 3
OM8Olimpik triatlon - veterani 4
OM9Olimpik triatlon - veterani 5
OMAOlimpik triatlon - veterani 6
OMBOlimpik triatlon - veterani 7
OZ2Olimpik triatlon - starejše mladinke
OZ3Olimpik triatlon - članice 1
OZ4Olimpik triatlon - članice 2
OZ5Olimpik triatlon - veteranke 1
OZ6Olimpik triatlon - veteranke 2
OZ7Olimpik triatlon - veteranke 3
OZ8Olimpik triatlon - veteranke 4
OZ9Olimpik triatlon - veteranke 5
OZAOlimpik triatlon - veteranke 6
OZBOlimpik triatlon - veteranke 7
TM1Sprint triatlon - mlajši mladinci
TM2Sprint triatlon - starejši mladinci
TM3Sprint triatlon - člani 1
TM4Sprint triatlon - člani 2
TM5Sprint triatlon - veterani 1
TM6Sprint triatlon - veterani 2
TM7Sprint triatlon - veterani 3
TM8Sprint triatlon - veterani 4
TM9Sprint triatlon - veterani 5
TMASprint triatlon - veterani 6
TMBSprint triatlon - veterani 7
TZ1Sprint triatlon - mlajši mladinke
TZ2Sprint triatlon - starejše mladinke
TZ3Sprint triatlon - članice 1
TZ4Sprint triatlon - članice 2
TZ5Sprint triatlon - veteranke 1
TZ6Sprint triatlon - veteranke 2
TZ7Sprint triatlon - veteranke 3
TZ8Sprint triatlon - veteranke 4
TZ9Sprint triatlon - veteranke 5
TZASprint triatlon - veteranke 6
TZBSprint triatlon - veteranke 7
D_OM2Državno prvenstvo - Olimpik triatlon - starejši mladinci
D_OM3Državno prvenstvo - Olimpik triatlon - člani 1
D_OM4Državno prvenstvo - Olimpik triatlon - člani 2
D_OM5Državno prvenstvo - Olimpik triatlon - veterani 1
D_OM6Državno prvenstvo - Olimpik triatlon - veterani 2
D_OM7Državno prvenstvo - Olimpik triatlon - veterani 3
D_OM8Državno prvenstvo - Olimpik triatlon - veterani 4
D_OM9Državno prvenstvo - Olimpik triatlon - veterani 5
D_OMADržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - veterani 6
D_OMBDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - veterani 7
D_OZ2Državno prvenstvo - Olimpik triatlon - starejše mladinke
D_OZ3Državno prvenstvo - Olimpik triatlon - članice 1
D_OZ4Državno prvenstvo - Olimpik triatlon - članice 2
D_OZ5Državno prvenstvo - Olimpik triatlon - veteranke 1
D_OZ6Državno prvenstvo - Olimpik triatlon - veteranke 2
D_OZ7Državno prvenstvo - Olimpik triatlon - veteranke 3
D_OZ8Državno prvenstvo - Olimpik triatlon - veteranke 4
D_OZ9Državno prvenstvo - Olimpik triatlon - veteranke 5
D_OZADržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - veteranke 6
D_OZBDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - veteranke 7
Rezultati

Triglav Triatlon Bled

Bled, 19.9.2020

OM - Olimpik triatlon - moški skupno

Uvr.Št.Priimek in imeDrž.KlubČasiRezultat
1177BOJANC KlemenSLOŠK Triatlon Lajf21:27 (0:28) 1:04:33 (0:45) 0:34:372:01:51
2233MANDIČ MarkSLOTK Utrip21:30 (0:26) 1:05:21 (0:33) 0:36:432:04:36
3230ŠKRJANC JanSLOTK Trisport Kamnik20:41 (0:22) 1:06:10 (0:30) 0:39:492:07:35
4192CEBIN BojanSLOTK Inles Riko Ribnica25:38 (0:33) 1:06:57 (0:37) 0:34:092:07:57
5186LAVRENČIČ TineSLOTK Eklimas Ajdovščina24:54 (0:39) 1:07:36 (0:45) 0:34:392:08:35
6208MAJDIČ JureSLOTK Logatec21:28 (0:28) 1:07:30 (0:47) 0:39:112:09:26
7193DEČMAN MatejSLOTK Inles Riko Ribnica20:27 (0:40) 1:06:25 (0:35) 0:43:012:11:09
8195MAJDIČ TomažSLOTK Inles Riko Ribnica21:15 (0:34) 1:12:46 (0:50) 0:40:232:15:50
9251GROSSPIETSCH DavidGER 26:28 (0:46) 1:09:46 (0:48) 0:39:172:17:08
10259POGAČAR ŽanSLO 20:02 (0:59) 1:10:49 (1:00) 0:44:322:17:24
11244RATSCHKE GeraldAUTTrisport27:44 (0:39) 1:08:39 (0:57) 0:39:432:17:44
12184KIRN PrimožSLOTK Eklimas Ajdovščina26:14 (0:40) 1:09:57 (0:58) 0:40:192:18:10
13224LIPOVŠEK JanSLOTK Trisport Kamnik27:36 (0:33) 1:08:50 (0:33) 0:41:272:19:01
14245MAIWALD AndiGERTSV Bad Endorf25:31 (0:52) 1:10:54 (1:04) 0:42:572:21:21
15211MARENČE JanSLOTK Novo mesto25:52 (0:42) 1:10:35 (1:17) 0:43:082:21:36
16227PODBEVŠEK ŽigaSLOTK Trisport Kamnik25:36 (0:28) 1:10:36 (0:36) 0:44:512:22:09
17239KOPRIVEC GasperSLOTrenert ŠD27:41 (1:04) 1:11:13 (1:19) 0:42:422:24:01
18203KRIŽAN PeterSLOTK Ljubljana26:20 (0:32) 1:13:09 (0:57) 0:43:452:24:45
19243SCHOENHERR AndreasSUITrigether27:41 (1:02) 1:13:51 (1:00) 0:42:182:25:54
20170LIČEN IgorSLOŠD 3Šport28:53 (1:22) 1:08:17 (0:58) 0:46:372:26:10
21221KOTNIK GregorSLOTK Trisport Kamnik29:56 (0:56) 1:13:50 (1:00) 0:40:412:26:24
22219KOMPAN ZlatkoSLOTK Trisport Kamnik30:02 (0:32) 1:11:57 (0:46) 0:43:242:26:43
23163SIRK JernejSLOMTB Trbovlje26:15 (0:55) 1:13:53 (1:21) 0:44:342:27:01
24205MRAK NikSLOTK Ljubljana25:25 (0:33) 1:15:15 (0:37) 0:45:282:27:20
25256MENARD MihaSLO 27:46 (0:34) 1:09:31 (0:48) 0:48:462:27:26
26248LUISON LorisITAUNO Team Cittadella27:30 (0:50) 1:11:41 (0:59) 0:47:322:28:34
27190MEGLIČ AntonSLOTK Gorenjska32:52 (1:59) 1:12:04 (1:25) 0:41:112:29:32
28222KREGAR MiroSLOTK Trisport Kamnik27:50 (0:56) 1:16:26 (0:53) 0:43:452:29:53
29236SULIGOJ GorazdSLOTK Velenje31:01 (0:42) 1:13:19 (1:14) 0:43:432:30:00
30178ADAMIČ MarkoSLOTeam BTS Company28:07 (1:02) 1:16:03 (0:41) 0:44:132:30:07
31164CICOGNANI NicolasITAOvercome29:04 (1:36) 1:14:29 (0:52) 0:44:332:30:37
32167REITER MarkusAUTPewag Racing Team27:45 (0:51) 1:16:09 (0:59) 0:44:572:30:43
33213ROZMAN MarkoSLOTK Novo mesto32:11 (0:35) 1:12:09 (0:44) 0:45:182:30:58
34189ČESEN GregaSLOTK Gorenjska29:08 (1:17) 1:14:35 (1:03) 0:45:072:31:12
35196RADIVOJEVIĆ AleksanderSLOTK Inles Riko Ribnica27:39 (0:34) 1:16:37 (0:58) 0:45:292:31:20
36161SCHÖTTL RichardAUTBiketeam Köttmannsdorf25:36 (0:35) 1:13:05 (1:17) 0:51:002:31:35
37165DANTE FabioITAPadova Triathlon29:11 (1:11) 1:14:38 (0:47) 0:46:072:31:56
38198ROŽAC RokSLOTK Krško28:46 (1:05) 1:16:22 (1:05) 0:46:572:34:17
39187MIKUŽ VIDMAR PatrikSLOTK Eklimas Ajdovščina29:14 (0:56) 1:16:55 (1:15) 0:46:062:34:28
40174ŠVIGELJ TimSLOŠD 3Šport35:13 (0:57) 1:11:08 (1:43) 0:45:452:34:48
41226PILIH TomažSLOTK Trisport Kamnik34:06 (0:59) 1:13:15 (0:47) 0:45:432:34:53
42199BREGAR GorazdSLOTK Ljubljana30:50 (0:53) 1:18:43 (0:56) 0:44:412:36:04
43182MAČEK UrošSLOTK 3KM27:14 (1:28) 1:19:22 (1:06) 0:47:172:36:28
44180BIZJAK MatjažSLOTK 3KM29:33 (2:17) 1:19:57 (1:18) 0:43:322:36:39
45216GERIČ JakaSLOTK Trisport Kamnik25:33 (0:32) 1:20:04 (0:48) 0:50:082:37:08
46228POHLEN BoštjanSLOTK Trisport Kamnik27:44 (0:43) 1:17:42 (1:03) 0:50:002:37:15
47179LEPOJIČ SašoSLOTeam BTS Company31:01 (0:58) 1:18:56 (0:58) 0:46:532:38:48
48160KRAJNC RobertSLOŠD 3Šport34:32 (0:53) 1:17:59 (0:57) 0:46:012:40:25
49158ALYMOV VladimirSLO3K Šport31:24 (0:45) 1:20:52 (1:05) 0:47:432:41:51
50250DE NOVA EdoardoITA 27:48 (1:16) 1:23:42 (1:35) 0:48:132:42:36
51188PARAVAN DejanSLOTK Eklimas Ajdovščina29:29 (1:15) 1:20:35 (1:13) 0:51:072:43:40
52159ČESNIK DamirSLO3K Šport36:02 (0:57) 1:16:32 (1:02) 0:49:222:43:58
53212MEH JureSLOTK Novo mesto35:15 (0:56) 1:17:05 (1:04) 0:49:542:44:15
54291IBANEZ TomasITA 34:14 (1:40) 1:25:02 (0:38) 0:42:552:44:31
55217HREN MarkoSLOTK Trisport Kamnik34:48 (0:52) 1:20:03 (1:03) 0:48:102:44:58
56202KOVAČ KlemenSLOTK Ljubljana36:40 (2:01) 1:17:25 (1:00) 0:47:572:45:05
57218ISTENIC GregorSLOTK Trisport Kamnik32:21 (4:17) 1:24:17 (1:33) 0:42:392:45:09
58173PETRONIO FrancoSLOŠD 3Šport33:08 (2:09) 1:18:29 (1:16) 0:50:052:45:10
59162DOLINAR GregorSLOGRS Kranj35:23 (1:40) 1:20:19 (1:21) 0:46:302:45:16
60225MARTIČ ZvezdanSLOTK Trisport Kamnik27:36 (1:42) 1:25:33 (1:09) 0:49:322:45:34
61247BUCHMUELLER ThomasGERTSV Burggen E.V.29:39 (1:37) 1:28:16 (1:45) 0:45:382:46:58
62209TROJAR BojanSLOTK Logatec34:26 (1:22) 1:23:37 (0:51) 0:46:492:47:08
63252HAFNER UrošSLO 33:12 (1:30) 1:20:54 (1:02) 0:51:192:48:00
64168POBLOTZKI UlrichGERSV Nikar Heidelberg31:26 (2:32) 1:17:08 (2:12) 0:54:582:48:18
65171PERME GregorSLOŠD 3Šport37:53 (1:45) 1:23:44 (1:32) 0:47:272:52:23
66260POGRAJC JureSLO 35:14 (2:01) 1:22:51 (1:36) 0:51:432:53:26
67215EGART JanezSLOTK Trisport Kamnik29:55 (2:14) 1:27:39 (2:16) 0:51:282:53:33
68240MEŽNARČIČ AndrejSLOTrenert ŠD35:49 (1:42) 1:28:48 (1:14) 0:47:282:55:03
69176LEITINGER LukaSLOŠD Tris30:46 (1:13) 1:30:44 (1:21) 0:53:142:57:19
70263VAN GOOR RobGER 33:05 (2:57) 1:29:14 (2:00) 0:54:593:02:16
71197ŽAGAR ToniSLOTK Inles Riko Ribnica34:49 (2:07) 1:34:26 (1:22) 0:52:593:05:45
72255MEH PrimožSLO 36:17 (1:32) 1:30:10 (1:37) 1:01:453:11:24
73210MALOVIČ ZoranSLOTK Maraton Ptuj34:35 (1:43) 1:33:05 (1:11) 1:02:493:13:25
74241SRAKA DejanSLOTrenert ŠD29:01 (0:45) 1:34:23 (1:34) 1:08:313:14:16
75191TERAN AlesSLOTK Gorenjska36:01 (1:50) 1:31:34 (1:36) 1:06:113:17:14
76204LEBEN JureSLOTK Ljubljana41:47 (1:57) 1:42:44 () DNF
76175KORELC MatejSLOŠD Akson27:28 (0:44) 1:14:16 (0:53) DNF