Rezultati

Kategorije
smMOŠKI SKUPNO - Sprint triatlon
stmMOŠKI SKUPNO - Štafetni triatlon
stzŽENSKE SKUPNO - Štafetni triatlon
szŽENSKE SKUPNO - Sprint triatlon
vmMOŠKI SKUPNO - Triatlon za vsakogar
vzŽENSKE SKUPNO - Triatlon za vsakogar
AMACici Akvatlon - dečki A
AMBCici Akvatlon - dečki B
AMCAkvatlon - dečki C
AZACici Akvatlon - deklice A
AZBCici Akvatlon - deklice B
AZCAkvatlon - deklice C
SMASprint triatlon - Moški do 20 let
SMBSprint triatlon - Moški 21 - 39 let
SMCSprint triatlon - Moški 40 - 49 let
SMDSprint triatlon - Moški 50 let in več
SstafŠtafetni triatlon - Sprint
stafMCŠtafetni triatlon - Člani
stafMMŠtafetni triatlon - Mladinci
stafZCŠtafetni triatlon - Članice
stafZMŠtafetni triatlon - Mladinke
SZASprint triatlon - Ženske do 30 let
SZBSprint triatlon - Ženske 31 let in več
VMATriatlon za vsakogar - Moški do 20 let
VMBTriatlon za vsakogar - Moški 21 - 39 let
VMCTriatlon za vsakogar - Moški 40 - 49 let
VMDTriatlon za vsakogar - Moški 50 let in več
VstafŠtafetni triatlon - Za vsakogar
VZATriatlon za vsakogar - Ženske do 30 let
VZBTriatlon za vsakogar - Ženske 31 let in več
Rezultati

13. Sprint triatlon Celje

Celje, 17.8.2014

stz - ŽENSKE SKUPNO - Štafetni triatlon

#St.KlubTekmovalec 1časiRezultatTekmovalec 2časiRezultatTekmovalec 3časiRezultatSKUPNO
11TK TrisportCapuder Tinkara04:16 (0:18) 13:23 (0:26) 09:280:27:52Klemenc Maruša04:14 (0:16) 13:17 (0:28) 09:070:27:24Uršič Kristina04:09 (0:17) 13:29 (0:33) 08:310:27:011:22:18
22TK Trisport - 1Vrtačič Tjaša04:17 (0:19) 13:20 (0:21) 08:350:26:53Perko Gaja05:44 (0:22) 13:46 (0:20) 09:100:29:24Ahačič Ajda05:20 (0:29) 14:43 (0:22) 11:110:32:071:28:25
315TEAM TURBO TropovciMandl Nina04:22 (0:21) 14:22 (0:30) 09:490:29:25Vrdjuka Katja05:13 (0:35) 13:56 (0:31) 09:240:29:40Šinkovec Melita 0:33:121:32:18
422TKLVučko Jasmina04:29 (0:20) 14:54 (0:31) 11:280:31:43Nemanič Lana05:54 (0:32) 14:10 (0:38) 09:440:31:01Nakrst Nataša05:16 (0:40) 13:57 (0:46) 10:200:31:011:33:46
53TK Trisport - 2Bernot Urška04:46 (0:30) 15:04 (0:21) 10:150:30:58Kuret Maša05:26 (0:27) 15:23 (0:25) 12:070:33:50Mohar Gradišek Neža05:17 (0:24) 16:07 (0:23) 09:570:32:091:36:58
630KK EncijanŠterk Eva06:07 (0:40) 14:42 (0:34) 11:050:33:10Bole Ana06:09 (0:30) 15:10 (0:32) 13:180:35:40Rugelj Anja05:30 (0:48) 13:05 (0:48) 09:300:29:431:38:34
74TK Trisport - 3Herič Anja04:46 (0:30) 15:05 (0:23) 10:020:30:47Spruk Nejka06:07 (0:26) 16:30 (0:22) 11:320:35:00Marolt Anja05:46 (0:30) 16:04 (0:22) 11:550:34:391:40:27
810Triatlon klub GorenjskaPetje Urška05:34 (0:41) 13:44 (0:52) 11:040:31:57Pravhar Špela06:57 (0:50) 14:58 (1:10) 13:050:34:53Pavša Ana04:28 (0:35) 15:33 (0:37) 11:360:35:011:41:52