Rezultati

Kategorije
smMOŠKI SKUPNO - Sprint triatlon
stmMOŠKI SKUPNO - Štafetni triatlon
stzŽENSKE SKUPNO - Štafetni triatlon
szŽENSKE SKUPNO - Sprint triatlon
vmMOŠKI SKUPNO - Triatlon za vsakogar
vzŽENSKE SKUPNO - Triatlon za vsakogar
AMACici Akvatlon - dečki A
AMBCici Akvatlon - dečki B
AMCAkvatlon - dečki C
AZACici Akvatlon - deklice A
AZBCici Akvatlon - deklice B
AZCAkvatlon - deklice C
SMASprint triatlon - Moški do 20 let
SMBSprint triatlon - Moški 21 - 39 let
SMCSprint triatlon - Moški 40 - 49 let
SMDSprint triatlon - Moški 50 let in več
SstafŠtafetni triatlon - Sprint
stafMCŠtafetni triatlon - Člani
stafMMŠtafetni triatlon - Mladinci
stafZCŠtafetni triatlon - Članice
stafZMŠtafetni triatlon - Mladinke
SZASprint triatlon - Ženske do 30 let
SZBSprint triatlon - Ženske 31 let in več
VMATriatlon za vsakogar - Moški do 20 let
VMBTriatlon za vsakogar - Moški 21 - 39 let
VMCTriatlon za vsakogar - Moški 40 - 49 let
VMDTriatlon za vsakogar - Moški 50 let in več
VstafŠtafetni triatlon - Za vsakogar
VZATriatlon za vsakogar - Ženske do 30 let
VZBTriatlon za vsakogar - Ženske 31 let in več
Rezultati

13. Sprint triatlon Celje

Celje, 17.8.2014

stafMC - Štafetni triatlon - Člani

#St.KlubTekmovalec 1časiRezultatTekmovalec 2časiRezultatTekmovalec 3časiRezultatSKUPNO
116TK Inles Riko Ribnica 1Pucelj Vid04:13 (0:17) 11:37 (0:21) 07:200:23:50Majdič Jure04:13 (0:19) 12:07 (0:36) 08:020:25:18Kaplan Jaka04:09 (0:16) 12:03 (0:33) 07:420:24:461:13:55
224ŠD Posavje 1Lukina Matija03:43 (0:16) 12:07 (0:22) 07:270:23:57Kovačič Jaroslav04:02 (0:15) 12:14 (0:21) 07:160:24:10Štetako Denis04:49 (0:19) 12:22 (0:29) 08:220:26:231:14:31
35TK Trisport - 1Planko Matevž03:57 (0:18) 11:53 (0:26) 07:240:24:00Mandič Mark04:29 (0:20) 12:29 (0:24) 07:460:25:30Zrimšek Matej05:00 (0:21) 12:12 (0:35) 07:330:25:421:15:13
421TKL 1Klenovšek Urh03:59 (0:19) 11:52 (0:24) 07:310:24:07Kovic Luka04:25 (0:20) 12:28 (0:23) 08:300:26:07Mori Mitja04:31 (0:16) 11:59 (0:23) 07:570:25:081:15:22
528TK Maribor 1Seme Uroš04:02 (0:17) 11:49 (0:21) 07:360:24:07Fluher Boris04:41 (0:21) 12:35 (0:24) 08:050:26:07Kit Mitja04:33 (0:28) 12:17 (0:30) 08:350:26:251:16:40
617TK Inles Riko Ribnica 2Pucelj Andrej04:15 (0:18) 11:52 (0:27) 09:160:26:11Cebin Bojan03:40 (0:19) 12:32 (0:26) 07:450:24:44Kromar Damijan05:02 (0:17) 12:09 (0:23) 08:000:25:531:16:49
731ŠRK Celje 1Stjepič Vlado03:55 (0:21) 11:55 (0:39) 09:090:26:01Dornik Domen04:02 (0:20) 12:18 (0:22) 07:500:24:54Ivančič Sandi04:24 (0:20) 12:21 (0:28) 08:240:25:581:16:54
86TK Trisport - 2Obreza Leon03:57 (0:18) 12:25 (0:23) 09:160:26:21Koželj Simon04:37 (0:18) 12:34 (0:20) 08:190:26:12Kovačič Ivanjko Matija04:53 (0:19) 12:28 (0:22) 08:260:26:311:19:04
929KK EncijanModič Matic05:04 (0:21) 12:46 (0:33) 09:020:27:48Korelc Matej04:30 (0:22) 12:11 (0:30) 07:350:25:11Krohne Aljoša05:38 (0:25) 12:52 (0:33) 09:000:28:291:21:29
109TK Trisport - 3Lipovšek Jan04:27 (0:21) 12:40 (0:23) 08:420:26:35Mandič Pero05:11 (0:23) 13:01 (0:31) 08:330:27:41Kregar Miro05:28 (0:21) 12:49 (0:27) 08:350:27:421:22:00
1118TK Inles Riko Ribnica 3Kromar Nejc04:10 (0:19) 12:59 (0:26) 09:480:27:44Radivujevič Aleksander05:05 (0:19) 12:41 (0:23) 08:270:26:57Mihelič Dejan05:23 (0:23) 12:32 (0:31) 08:460:27:371:22:18
1211Triatlon klub Gorenjska 1Štibelj Matjaž04:33 (0:18) 12:35 (0:37) 09:240:27:29Kovač Klemen06:09 (0:34) 12:47 (0:34) 09:230:29:29Svenšek Rob05:20 (0:25) 13:03 (0:29) 08:300:27:491:24:48
1319TK Inles Riko Ribnica 4Šilc Franci05:22 (0:22) 13:28 (0:33) 08:530:28:40Stošič Igor06:44 (0:22) 13:18 (0:32) 09:300:30:27Škufca Matej06:07 (0:22) 13:29 (0:29) 10:110:30:391:29:48
1426ŠD Posavje 3Bizjak Jernej05:27 (0:36) 13:39 (0:33) 10:410:30:58Pavlin Jakob06:07 (0:21) 12:45 (0:28) 09:050:28:48Močnik Bernard06:39 (0:26) 13:38 (0:52) 09:550:31:311:31:18
1513TEAM TURBO Tropovci 1Ocvirk Mojmir05:47 (0:37) 14:05 (0:37) 09:340:30:42Antolin Zoran07:11 (0:50) 13:13 (0:42) 09:060:31:04Fujs Matej07:27 (0:26) 12:42 (0:33) 08:280:29:371:31:25
1640ŠD Posavje 3Šebek Luka04:55 (0:20) 12:58 (0:24) 09:300:28:09Petrič Slavko06:02 (0:39) 14:10 (0:41) 11:310:33:05Panič Erik05:53 (0:35) 13:29 (0:38) 10:150:30:521:32:07
1712Triatlon klub Gorenjska 2Medved Matej05:03 (0:35) 14:40 (0:37) 10:340:31:30Lušina Nejc06:17 (0:34) 12:34 (0:39) 07:530:28:00Debeljak Aleš06:49 (0:59) 14:54 (0:20) 09:390:32:431:32:14
1827TK Maraton PtujAćimović Rado05:59 (0:44) 14:30 (0:22) 09:000:30:37Hunjet Andrej06:27 (0:35) 13:52 (0:41) 10:330:32:10Komel Branimir06:34 (0:35) 13:30 (0:21) 08:260:29:291:32:16
1923TKL 2 Martin04:17 (0:20) 12:47 (0:26) 08:480:26:40 Bojan05:53 (0:30) 18:55 (0:46) 10:240:36:30 Andrej05:28 (0:51) 13:50 (0:21) 10:090:30:411:33:52
2014TEAM TURBO Tropovci 2Hofman Denis06:52 (0:53) 13:44 (0:56) 10:440:33:11Rebernak Sebastjan06:14 (0:43) 13:26 (0:33) 09:090:30:07Buzeti Štefan08:45 (0:48) 14:40 (0:26) 07:370:32:181:35:36
2133ŠRK Celje 3Štamol Ivan05:56 (0:25) 15:11 (0:36) 11:180:33:28Ferk Grega06:28 (1:11) 13:45 (0:29) 10:090:32:03Perc Boštjan05:54 (0:40) 14:02 (0:29) 11:080:32:151:37:48
 32ŠRK Celje 2Zorko Luka04:26 (0:17) 13:27 (0:24) 09:070:27:43Slapšak Luka04:51 (0:21) Kračun Boštjan  DNF