Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

BADMINTON

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
5.12.2022Prvenstvo SŠ Ljubljane v badmintonu  

61

Prijavljeni tekmovalci:
G-MI - Dijaki
PriimekImeSpolLRŠola
Godler MajerleSvit

M

2004GIMNAZIJA POLJANE
GmajnarNik

M

2004GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
ŠtumeljTimor

M

2004SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
PristavecMiha

M

2006SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
ČulibrkTijan

M

2006SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
ŠnelerAnej

M

2006SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
BaškovecIzak

M

2005SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
Kolar BergočVid

M

2004SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
CostantiniMark

M

2006SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
ŠipragaLuka

M

2006SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
KogovšekBernard

M

2005SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
AhačičPatrik

M

2004ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
KnavsAleksander

M

2004ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
GrabnarNik

M

2007ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
KastelicMatija

M

2005ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
TomacAleks

M

2005ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
GrilcBine

M

2005GIMNAZIJA ŽELIMLJE
DrenikLuka

M

2004GIMNAZIJA ŽELIMLJE
PiskDominik

M

2007GIMNAZIJA ŽELIMLJE
GrilcEnej

M

2007GIMNAZIJA ŽELIMLJE
G-ME - Dijakinje
PriimekImeSpolLRŠola
HalilovičKatja

Z

2005GIMNAZIJA BEŽIGRAD
MoltaraEnya

Z

2006GIMNAZIJA BEŽIGRAD
ThalerAna

Z

2006GIMNAZIJA BEŽIGRAD
Hosta PrevcTia Lucija

Z

2004GIMNAZIJA BEŽIGRAD
ČibejZarja

Z

2007GIMNAZIJA POLJANE
OblakTina Neža

Z

2006GIMNAZIJA ŠENTVID
LampičKatarina

Z

2006GIMNAZIJA ŠENTVID
BorišekSara

Z

2006SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
KošeleNina

Z

2004ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
CizerleLana

Z

2004ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
GrosIza

Z

2005GIMNAZIJA ŽELIMLJE
GR-MI - Registrirani dijaki
PriimekImeSpolLRŠola
BiberJakob

M

2007GIMNAZIJA BEŽIGRAD
VilfanTilen

M

2007GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
KotnikPeter

M

2006GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
LogarJakob

M

2007GIMNAZIJA LEDINA
KrumpakJan

M

2004GIMNAZIJA LEDINA
Černe Domen

M

2005GIMNAZIJA ŠIŠKA
CetinskiSvit

M

2004GIMNAZIJA MOSTE
PangeršičPatrik

M

2006GIMNAZIJA MOSTE
PodgoršekŽiga

M

2005GIMNAZIJA ŠENTVID
Pale StankovNal

M

2005GIMNAZIJA ŠENTVID
KalanJuvencij

M

2007GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
AnželjSebastijan

M

2004VEGOVA LJUBLJANA
PetričŽiga

M

2005VEGOVA LJUBLJANA
BoleDavid

M

2006VEGOVA LJUBLJANA
ValenčakLan

M

2007VEGOVA LJUBLJANA
MalenšekJure

M

2006VEGOVA LJUBLJANA
VeštanTimon

M

2007SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
JelencTadej

M

2007SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
GR-ME - Registrirane dijakinje
PriimekImeSpolLRŠola
KošaIva

Z

2007GIMNAZIJA BEŽIGRAD
BlazinaAnja

Z

2007GIMNAZIJA BEŽIGRAD
RubinZala

Z

2007GIMNAZIJA BEŽIGRAD
AličŠpela

Z

2004GIMNAZIJA BEŽIGRAD
AfanasyevaYulia

Z

2007GIMNAZIJA LEDINA
KimMatovič

Z

2005GIMNAZIJA ŠIŠKA
CetinskiTisa

Z

2007GIMNAZIJA MOSTE
VerbančičTeja

Z

2007GIMNAZIJA MOSTE
KorentAriana

Z

2006GIMNAZIJA MOSTE
BremcLucia

Z

2005GIMNAZIJA ŠENTVID
Oletič Hana

Z

2007GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
BremecAlina

Z

2006ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA


ARHIV:
20.11.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v badmintonu    

86

24.10.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v badmintonu    

63

23.10.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v badmintonu    

74

13.10.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v badmintonu  

69

12.10.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v badmintonu

59

16.10.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v badmintonu    

79

15.10.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v badmintonu    

54

10.12.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v badmintonu    

87