Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

ŠPORTNA ORIENTACIJA - posamično

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
12.9.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v športni orientaciji    

47


ARHIV:
14.9.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v orientacijskem teku  

40

14.9.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v orientacijskem teku      

35

Prijavljeni tekmovalci:
G-MI - Dijaki
PriimekImeSpolLRŠola
Petrovič Gašper

M

1999GIMNAZIJA BEŽIGRAD
MočnikSaš

M

2000GIMNAZIJA BEŽIGRAD
ZupanPeter

M

2000GIMNAZIJA BEŽIGRAD
SmoleBrin

M

2000GIMNAZIJA LEDINA
TomcBrin

M

2002GIMNAZIJA LEDINA
StojanVal

M

2002GIMNAZIJA LEDINA
PoljanšekMark

M

2002GIMNAZIJA LEDINA
KofolNejc

M

2002GIMNAZIJA LEDINA
JuvanMaj

M

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
KvartuhKlemen

M

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
ŽnidaršičBor

M

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
ŠkarabotMatej

M

1999GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
ZajcRok

M

2000GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
GrmekNejc

M

2000VEGOVA LJUBLJANA
JezeršekJernej

M

2000VEGOVA LJUBLJANA
JagodičTilen

M

2000VEGOVA LJUBLJANA
PangeršičNik

M

2000VEGOVA LJUBLJANA
DušaJošt

M

1999VEGOVA LJUBLJANA
ŠtihMiha

M

2002ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
UršičDomen

M

2002ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
MaliAnže

M

2002ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
GradJaka

M

2001ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
MeršeRok

M

2002ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
G-ME - Dijakinje
PriimekImeSpolLRŠola
ZavrlZala

Z

2001GIMNAZIJA BEŽIGRAD
ŠtrumbeljLana

Z

2000GIMNAZIJA BEŽIGRAD
MočnikTamara

Z

1999GIMNAZIJA LEDINA
VadnjalBrina

Z

1999GIMNAZIJA LEDINA
MiklavčičTajda

Z

2002GIMNAZIJA ŠIŠKA
PugeljNina

Z

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
PopovičAneja

Z

2002GIMNAZIJA ŠIŠKA
PrimožičPatricija

Z

2000GIMNAZIJA MOSTE
JezeršekPolona

Z

1999ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
Slapnik AnžurMateja

Z

2002ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
PogačarAna Pia

Z

2002ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
BankoKatarina

Z

2002ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

9.9.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v orientacijskem teku  

47

11.9.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v športni orientaciji    

62