Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

ŠPORTNA ORIENTACIJA - posamično

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
12.9.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v športni orientaciji    

47

Prijavljeni tekmovalci:
G-MI - Dijaki
PriimekImeSpolLRŠola
BukovicaDemir

M

2002EKONOMSKA ŠOLA
PestotnikJože

M

2002EKONOMSKA ŠOLA
DeržičMaj

M

2002EKONOMSKA ŠOLA
KuncMatevž

M

2004GIMNAZIJA BEŽIGRAD
TomcBrin

M

2002GIMNAZIJA LEDINA
SmoleEnej

M

2003GIMNAZIJA LEDINA
FurlanDavid

M

2003GIMNAZIJA LEDINA
TrobišGašper

M

2001GIMNAZIJA ŠENTVID
KastelicTom

M

2003GIMNAZIJA ŠENTVID
ZupančičFilip

M

2004GIMNAZIJA ŠENTVID
BelkoNal

M

2004GIMNAZIJA ŠENTVID
TelbanMaša

M

2004GIMNAZIJA ŠENTVID
KastelicMaj

M

2003GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
Kogovšek Jernej

M

2003GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
TurkJanže

M

2003VEGOVA LJUBLJANA
KukovičMatija

M

2002VEGOVA LJUBLJANA
Gerkman-salauyovGaj

M

2003VEGOVA LJUBLJANA
PangeršičBor

M

2002VEGOVA LJUBLJANA
TroštTomi

M

2002VEGOVA LJUBLJANA
TrajbaričMartin

M

2003ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
KovačičGašper

M

2003ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
VrečarMatej

M

2001ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
ČižmanBenjamin

M

2001ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
JereLuka Florjan

M

2003ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
G-ME - Dijakinje
PriimekImeSpolLRŠola
RacEva Zala

Z

2001EKONOMSKA ŠOLA
ZavrlZala

Z

2001GIMNAZIJA BEŽIGRAD
JužnaEva

Z

2003GIMNAZIJA BEŽIGRAD
ArkoKatarina

Z

2003GIMNAZIJA BEŽIGRAD
OjsteršekAjda

Z

2003GIMNAZIJA LEDINA
FerencZala

Z

2004GIMNAZIJA LEDINA
JuhartLea Ana

Z

2003GIMNAZIJA LEDINA
ŠpornJulija

Z

2004GIMNAZIJA LEDINA
Bahar Maša

Z

2004GIMNAZIJA ŠENTVID
UšeničnikZoja

Z

2004GIMNAZIJA ŠENTVID
ŠlibarLara

Z

2004GIMNAZIJA ŠENTVID
Horvat ZeilhoferPaulina

Z

2004GIMNAZIJA ŠENTVID
ZakrajšekTija

Z

2004GIMNAZIJA ŠENTVID
LogarLiza

Z

2001GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
Čepon Tanja

Z

2001GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
Grošelj Ema Lejla

Z

2001GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
Sangawa HmeljakNina

Z

2001GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
ŠkarabotAnja

Z

2003GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
RazingerEma

Z

2003ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
BregantBrina

Z

2003ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
PeliconUrša

Z

2001ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
NovakTina

Z

2001ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
Kovačič IvanjkoJerca

Z

2003ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA


ARHIV:
14.9.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v orientacijskem teku  

40

14.9.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v orientacijskem teku      

35

9.9.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v orientacijskem teku  

47

11.9.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v športni orientaciji    

62