Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

ŠPORTNA ORIENTACIJA - posamično

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
14.9.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v orientacijskem teku  

40


ARHIV:
14.9.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v orientacijskem teku      

35

9.9.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v orientacijskem teku  

47

11.9.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v športni orientaciji    

62

Prijavljeni tekmovalci:
KvartuhKlemen

M

1999GIMNAZIJA ŠIŠKA
TrstenjakTim

M

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
MiklavecGal

M

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
MonikaKočar

Z

1997ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
PintarJan

M

1997ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
KrsnikKlemen

M

1997ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
PokljukarGregor

M

1997ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
ZupančičBlaž

M

1999ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
BerkopecPeter

M

1999ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
KuzmanMark

M

1999ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
KavčičDomen

M

2000ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
RodeMartin

M

2000ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
DebeljakMartin

M

2000ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
ČopLucija

Z

1998ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
KlinarJerca

Z

1998ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
MeršeAndreja

Z

1997ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
EgartMaša

Z

1997ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
LegenTom

M

1999ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
PrimožičLuka

M

2000ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
CimpermanDomen

M

1999ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
FavaiRok

M

1997GIMNAZIJA LEDINA
SmoleBrin

M

2000GIMNAZIJA LEDINA
ReboljAljoša

M

1999GIMNAZIJA ŠIŠKA
VilharKlemen

M

1997GIMNAZIJA ŠIŠKA
VrankarGašper

M

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
Vidic Domen

M

1998GIMNAZIJA MOSTE
AlamunJan

M

1998GIMNAZIJA MOSTE
ŽvokeljLuka

M

1999GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
Grošelj SimičBor

M

2000GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
ŽnidaršičUrban

M

1997GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
ŠkarabotMatej

M

1999GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
GarbasIztok

M

1999VEGOVA LJUBLJANA
KitakAnže

M

1999VEGOVA LJUBLJANA
LebarDavid

M

1999VEGOVA LJUBLJANA
KlančarMartin

M

1999ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
GrljJernej

M

1999ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
JalenGašper

M

1999ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
StreharJurij

M

1997ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
ZajecJernej

M

1997GIMNAZIJA ŽELIMLJE
KavčnikMatej

M

1997GIMNAZIJA ŽELIMLJE
JesenkoMatija

M

1997GIMNAZIJA ŽELIMLJE
G-ME - Dijakinje
PriimekImeSpolLRŠola
PavšekUrša

Z

2000GIMNAZIJA LEDINA
KrušičŠpela

Z

2000GIMNAZIJA LEDINA
FerencJulija

Z

2000GIMNAZIJA LEDINA
KorelcMihala

Z

2000GIMNAZIJA LEDINA
ŠalamunAna

Z

2000GIMNAZIJA LEDINA
PrimožičPatricija

Z

2000GIMNAZIJA MOSTE
BervarEva

Z

2000GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
TrčekJerca

Z

1997GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
PrimožičUrša

Z

1997GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
KreftTinkara

Z

1998GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
JezeršekPolona

Z

1999ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
KušarKatarina

Z

2000ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
ToplakTinkara

Z

1999ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA