Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

ŠPORTNA ORIENTACIJA - posamično

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
12.9.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v športni orientaciji    

47


ARHIV:
14.9.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v orientacijskem teku  

40

Prijavljeni tekmovalci:
G-MI - Dijaki
PriimekImeSpolLRŠola
BukovicaDemir

M

2002EKONOMSKA ŠOLA
DeržičMaj

M

2002EKONOMSKA ŠOLA
PestotnikJože

M

2002EKONOMSKA ŠOLA
PetrovičMatija

M

2000GIMNAZIJA BEŽIGRAD
Zupan Peter

M

2000GIMNAZIJA BEŽIGRAD
MočnikSaš

M

2000GIMNAZIJA BEŽIGRAD
Koncilja Maks

M

2000GIMNAZIJA BEŽIGRAD
DebevcŽiga

M

2000GIMNAZIJA BEŽIGRAD
TomcBrin

M

2001GIMNAZIJA LEDINA
VeluščekNorbert

M

2001GIMNAZIJA LEDINA
LovšinFilip

M

2002GIMNAZIJA LEDINA
TomcBrin

M

2002GIMNAZIJA LEDINA
SmoleEnej

M

2003GIMNAZIJA LEDINA
Žnidaršič Bor

M

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
JezeršekJernej

M

2000VEGOVA LJUBLJANA
GrmekNejc

M

2000VEGOVA LJUBLJANA
JagodičTilen

M

2000VEGOVA LJUBLJANA
PangeršičNik

M

2000VEGOVA LJUBLJANA
MeršeRok

M

2002ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
VerovšekJan

M

2002ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
PlavcOžbej

M

2002ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
G-ME - Dijakinje
PriimekImeSpolLRŠola
Napotnik Skrt Gaja

Z

2003EKONOMSKA ŠOLA
VerbičAlenka

Z

2003EKONOMSKA ŠOLA
Zavrl Zala

Z

2001GIMNAZIJA BEŽIGRAD
ŠtrumbeljLana

Z

2000GIMNAZIJA BEŽIGRAD
FerencJulija

Z

2000GIMNAZIJA LEDINA
JuhartLea Ana

Z

2003GIMNAZIJA LEDINA
ŠalamunAna

Z

2000GIMNAZIJA LEDINA
KernTina

Z

2003GIMNAZIJA LEDINA
UmekMojca

Z

2003GIMNAZIJA LEDINA
PugeljNina

Z

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
Starič DrusanyAna Karolina

Z

2001GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
AnderluhKatarina Eva

Z

2003GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
ŠkarabotAnja

Z

2003GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
Povšič VeselPia

Z

2001GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
HajdinjakMaša

Z

2003ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
NovakNika

Z

2003ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
MeršePia

Z

2000ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
KušarKatarina

Z

2000ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
PogačarAna Pia

Z

2002ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

14.9.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v orientacijskem teku      

35

9.9.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v orientacijskem teku  

47

11.9.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v športni orientaciji    

62