Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

FLOORBALL

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
18.3.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijakinje - Finale

4

22.2.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijake - Finale

8

22.1.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijake  

12

22.1.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijakinje  

6


ARHIV:
7.3.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijake - Finale

8

1.3.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijakinje - Finale

4

24.1.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijakinje  

6

24.1.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijake  

10

15.3.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijakinje - Finale

9

15.3.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijake - Finale

13

25.1.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijake

13

25.1.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijakinje

9

7.3.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijakinje - 2. liga

3

7.3.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijakinje - 1. liga

6

2.3.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijake - 2. liga

7

2.3.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijake - 1. liga

6

1.2.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijake

13

1.2.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijakinje

10

16.3.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijakinje - 1. in 2. liga

8

16.3.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijake - 1. in 2. liga

12

18.2.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijakinje  

8

Prijavljene ekipe:
  - BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
  - GIMNAZIJA LEDINA
  - GIMNAZIJA ŠIŠKA
  - SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
  - SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
  - SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
  - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
  - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

Urnik - Skupina:1
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA

0:4

GIMNAZIJA LEDINA

6.3.2015 12:00

GIMNAZIJA LEDINA

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA

0:12

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

6.3.2015 12:30

GIMNAZIJA LEDINA

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA

0:2

BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA

6.3.2015 13:00

GIMNAZIJA LEDINA

GIMNAZIJA LEDINA

0:11

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

6.3.2015 13:30

GIMNAZIJA LEDINA

BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA

0:9

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

6.3.2015 13:55

GIMNAZIJA LEDINA

GIMNAZIJA LEDINA

4:0

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA

6.3.2015 14:20

GIMNAZIJA LEDINA
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

330032:0326

GIMNAZIJA LEDINA

32018:11-34

BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA

31022:13-112

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA

30030:18-180

Urnik - Skupina:2
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

GIMNAZIJA ŠIŠKA

3:3

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

11.3.2015 12:00

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

3:0 BB

SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA

11.3.2015 12:30

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

1:4

GIMNAZIJA ŠIŠKA

11.3.2015 13:00

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

3:0 BB

SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA

11.3.2015 13:30

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

GIMNAZIJA ŠIŠKA

3:0 BB

SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA

11.3.2015 13:55

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

4:2

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

11.3.2015 14:20

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

GIMNAZIJA ŠIŠKA

321010:465

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

321010:555

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

31026:8-22

SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA

30030:9-90
18.2.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijake  

12

24.3.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijake - 1.liga

6

21.3.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijake - 2.liga

3

20.3.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijake - 3.liga

3

5.2.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijake  

12

5.2.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijakinje  

4