Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

FLOORBALL

DatumNazivŠt. prijav
skupaj

ARHIV:
18.3.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijakinje - Finale

4

22.2.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijake - Finale

8

22.1.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijakinje  

6

22.1.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijake  

12

7.3.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijake - Finale

8

1.3.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijakinje - Finale

4

24.1.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijakinje  

6

24.1.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijake  

10

15.3.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijake - Finale

13

15.3.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijakinje - Finale

9

25.1.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijakinje

9

25.1.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijake

13

7.3.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijakinje - 2. liga

3

7.3.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijakinje - 1. liga

6

2.3.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijake - 1. liga

6

2.3.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijake - 2. liga

7

1.2.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijakinje

10

1.2.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijake

13

16.3.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijakinje - 1. in 2. liga

8

16.3.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijake - 1. in 2. liga

12

18.2.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijakinje  

8

18.2.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijake  

12

Prijavljene ekipe:
  - BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
  - GIMNAZIJA BEŽIGRAD
  - GIMNAZIJA LEDINA
  - GIMNAZIJA ŠENTVID
  - GIMNAZIJA ŠIŠKA
  - GIMNAZIJA ŠIŠKA 2
  - GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
  - SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
  - SREDNJA VEGOVA ŠOLA
  - SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
  - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
  - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

Urnik - Skupina:1
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

3:3

GIMNAZIJA LEDINA

5.3.2015 12:00

GIMNAZIJA LEDINA

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

4:4

SREDNJA VEGOVA ŠOLA

5.3.2015 12:30

GIMNAZIJA LEDINA

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

1:0

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

5.3.2015 13:00

GIMNAZIJA LEDINA

GIMNAZIJA LEDINA

1:1

SREDNJA VEGOVA ŠOLA

5.3.2015 13:30

GIMNAZIJA LEDINA

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

2:7

SREDNJA VEGOVA ŠOLA

5.3.2015 13:55

GIMNAZIJA LEDINA

GIMNAZIJA LEDINA

1:3

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

5.3.2015 14:20

GIMNAZIJA LEDINA
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

32108:535

SREDNJA VEGOVA ŠOLA

312012:754

GIMNAZIJA LEDINA

30215:7-22

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

30125:11-61

Urnik - Skupina:2
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

GIMNAZIJA ŠIŠKA

5:4

GIMNAZIJA ŠENTVID

10.3.2015 12:00

GIMNAZIJA ŠENTVID

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

7:0

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA

10.3.2015 12:30

GIMNAZIJA ŠENTVID

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

2:2

GIMNAZIJA ŠIŠKA

10.3.2015 13:00

GIMNAZIJA ŠENTVID

GIMNAZIJA ŠENTVID

8:0

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA

10.3.2015 13:30

GIMNAZIJA ŠENTVID

GIMNAZIJA ŠIŠKA

10:1

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA

10.3.2015 13:55

GIMNAZIJA ŠENTVID

GIMNAZIJA ŠENTVID

4:1

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

10.3.2015 14:20

GIMNAZIJA ŠENTVID
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

GIMNAZIJA ŠIŠKA

321017:7105

GIMNAZIJA ŠENTVID

320116:6104

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

311110:643

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA

30031:25-240

Urnik - Skupina:3
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

4:0

GIMNAZIJA ŠIŠKA 2

12.3.2015 12:00

GIMNAZIJA ŠIŠKA

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

8:5

BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA

12.3.2015 12:30

GIMNAZIJA ŠIŠKA

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

2:4

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

12.3.2015 13:00

GIMNAZIJA ŠIŠKA

GIMNAZIJA ŠIŠKA 2

3:0

BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA

12.3.2015 13:30

GIMNAZIJA ŠIŠKA

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

2:0

BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA

12.3.2015 13:55

GIMNAZIJA ŠIŠKA

GIMNAZIJA ŠIŠKA 2

1:3

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

12.3.2015 14:20

GIMNAZIJA ŠIŠKA
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

330010:286

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

320113:1034

GIMNAZIJA ŠIŠKA 2

31024:7-32

BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA

30035:13-80
24.3.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijake - 1.liga

6

21.3.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijake - 2.liga

3

20.3.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijake - 3.liga

3

5.2.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijake  

12

5.2.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijakinje  

4