Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

FLOORBALL

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
18.3.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijakinje - Finale

4

22.2.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijake - Finale

8

22.1.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijake  

12

22.1.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijakinje  

6


ARHIV:
7.3.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijake - Finale

8

1.3.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijakinje - Finale

4

24.1.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijakinje  

6

24.1.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijake  

10

15.3.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijakinje - Finale

9

15.3.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijake - Finale

13

25.1.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijake

13

25.1.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijakinje

9

7.3.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijakinje - 2. liga

3

7.3.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijakinje - 1. liga

6

2.3.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijake - 2. liga

7

2.3.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijake - 1. liga

6

1.2.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijake

13

1.2.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijakinje

10

16.3.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijakinje - 1. in 2. liga

8

16.3.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijake - 1. in 2. liga

12

18.2.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijakinje  

8

18.2.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijake  

12

24.3.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijake - 1.liga

6

21.3.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijake - 2.liga

3

20.3.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijake - 3.liga

3

5.2.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijake  

12

Prijavljene ekipe:
  - BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
  - GIMNAZIJA BEŽIGRAD
  - GIMNAZIJA LEDINA
  - GIMNAZIJA ŠENTVID
  - GIMNAZIJA ŠIŠKA
  - GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
  - GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA 2
  - SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA
  - SREDNJA VEGOVA ŠOLA
  - SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
  - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
  - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

Urnik - Skupina:A
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

GIMNAZIJA LEDINA

4:1

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

5.3.2014 12:30

GIMNAZIJA LEDINA

SREDNJA VEGOVA ŠOLA

10:2

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

5.3.2014 13:00

GIMNAZIJA LEDINA

GIMNAZIJA LEDINA

0:7

SREDNJA VEGOVA ŠOLA

5.3.2014 13:30

GIMNAZIJA LEDINA

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

5:2

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

5.3.2014 14:00

GIMNAZIJA LEDINA

SREDNJA VEGOVA ŠOLA

14:2

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

5.3.2014 14:30

GIMNAZIJA LEDINA

GIMNAZIJA LEDINA

1:3

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

5.3.2014 15:00

GIMNAZIJA LEDINA
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

SREDNJA VEGOVA ŠOLA

330031:4276

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

320110:13-34

GIMNAZIJA LEDINA

31025:11-62

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

30035:23-180

Urnik - Skupina:B
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

GIMNAZIJA ŠENTVID

10:2

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

6.3.2014 13:30

GIMNAZIJA ŠENTVID

GIMNAZIJA ŠIŠKA

5:0 BB

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA 2

6.3.2014 14:00

GIMNAZIJA ŠENTVID

GIMNAZIJA ŠENTVID

3:1

GIMNAZIJA ŠIŠKA

6.3.2014 14:30

GIMNAZIJA ŠENTVID

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA 2

0:5 BB

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

6.3.2014 15:00

GIMNAZIJA ŠENTVID

GIMNAZIJA ŠIŠKA

3:1

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

6.3.2014 15:30

GIMNAZIJA ŠENTVID

GIMNAZIJA ŠENTVID

5:0 BB

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA 2

6.3.2014 16:00

GIMNAZIJA ŠENTVID
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

GIMNAZIJA ŠENTVID

330018:3156

GIMNAZIJA ŠIŠKA

32019:454

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

31028:13-52

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA 2

30030:15-150

Urnik - Skupina:C
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

8:1

BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA

10.3.2014 12:45

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

4:7

SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA

10.3.2014 13:15

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

7:4

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

10.3.2014 13:45

DVORANA TIVOLI

SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA

5:2

BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA

10.3.2014 14:15

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

4:4

BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA

10.3.2014 14:45

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

5:0

SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA

10.3.2014 15:15

DVORANA TIVOLI
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

330020:5156

SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA

320112:1114

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

301212:18-61

BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA

30127:17-101
5.2.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijakinje  

4