Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

FLOORBALL

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
18.3.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijakinje - Finale

4

22.2.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijake - Finale

8

22.1.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijake  

12

Prijavljene ekipe:
  - ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
  - GIMNAZIJA MOSTE
  - GIMNAZIJA ŠENTVID
  - GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
  - SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
  - SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
  - SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
  - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
  - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 2
  - ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA-SK
  - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
  - VEGOVA LJUBLJANA

Urnik - Skupina:A
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 2

2:3

GIMNAZIJA ŠENTVID

1.2.2019 13:00

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA

1:1

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

1.2.2019 13:30

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

0:6

GIMNAZIJA ŠENTVID

1.2.2019 14:00

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 2

2:1

ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA

1.2.2019 14:30

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA

1:3

GIMNAZIJA ŠENTVID

1.2.2019 15:00

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 2

3:2

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

1.2.2019 15:30

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

GIMNAZIJA ŠENTVID

330012:396

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 2

32017:614

ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA

30123:6-31

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

30123:10-71

Urnik - Skupina:B
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

9:1

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA

14.2.2019 12:30

ŠC PET

ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA-SK

0:5 BB

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

14.2.2019 13:00

ŠC PET

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

6:3

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA

14.2.2019 13:30

ŠC PET

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

5:0 BB

ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA-SK

14.2.2019 14:00

ŠC PET

ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA-SK

0:5 BB

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA

14.2.2019 14:30

ŠC PET

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

5:1

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

14.2.2019 15:00

ŠC PET
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

330019:2176

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

320112:844

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA

31029:15-62

ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA-SK

30030:15-150

Urnik - Skupina:C
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA

3:3

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

12.2.2019 12:30

SUAŠ

GIMNAZIJA MOSTE

0:5 BB

VEGOVA LJUBLJANA

12.2.2019 13:00

SUAŠ

VEGOVA LJUBLJANA

7:7

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

12.2.2019 13:30

SUAŠ

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA

5:0 BB

GIMNAZIJA MOSTE

12.2.2019 14:00

SUAŠ

GIMNAZIJA MOSTE

0:5 BB

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

12.2.2019 14:30

SUAŠ

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA

2:2

VEGOVA LJUBLJANA

12.2.2019 15:00

SUAŠ
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

312015:1054

VEGOVA LJUBLJANA

312014:954

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA

312010:554

GIMNAZIJA MOSTE

30030:15-150
22.1.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijakinje  

6


ARHIV:
7.3.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijake - Finale

8

1.3.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijakinje - Finale

4

24.1.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijakinje  

6

24.1.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijake  

10

15.3.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijakinje - Finale

9

15.3.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijake - Finale

13

25.1.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijake

13

25.1.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijakinje

9

7.3.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijakinje - 2. liga

3

7.3.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijakinje - 1. liga

6

2.3.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijake - 2. liga

7

2.3.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijake - 1. liga

6

1.2.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijake

13

1.2.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijakinje

10

16.3.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijakinje - 1. in 2. liga

8

16.3.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijake - 1. in 2. liga

12

18.2.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijakinje  

8

18.2.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijake  

12

24.3.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijake - 1.liga

6

21.3.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijake - 2.liga

3

20.3.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijake - 3.liga

3

5.2.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijake  

12

5.2.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v Floorballu za dijakinje  

4