Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

AKVATLON / TRIATLON

DatumNazivŠt. prijav
skupaj

ARHIV:
28.5.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v triatlonu  

6

28.5.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v akvatlonu  

31

30.5.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v triatlonu  

7

30.5.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v akvatlonu  

16

1.6.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v triatlonu

6

1.6.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v akvatlonu  

30

24.5.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v akvatlonu in triatlonu

22

26.5.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v akvatlonu  

38

29.5.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v akvatlonu  

29

Prijavljeni tekmovalci:
MI - Dijaki
PriimekImeSpolLRŠola
TrebšeAnže

M

1996GIMNAZIJA LEDINA
PrimožičBlaž

M

1997GIMNAZIJA LEDINA
RusLuka

M

1996GIMNAZIJA LEDINA
SladičMarko

M

1997GIMNAZIJA LEDINA
StrbadMatevž

M

1996GIMNAZIJA LEDINA
BoleMartin

M

1995GIMNAZIJA LEDINA
GornikTilen

M

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
MiklavcGal

M

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
BečanTimotej

M

1996GIMNAZIJA ŠIŠKA
KlenovšekUrh

M

1996GIMNAZIJA ŠENTVID
TronteljŽiga

M

1996GIMNAZIJA ŠENTVID
IvancŽiga

M

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
AvbrehtLuka

M

1995GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
IvanovKirill

M

1998VEGOVA LJUBLJANA
GašparičJuš

M

1998VEGOVA LJUBLJANA
Keber Luka

M

1996SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
ŽagarAljaž

M

1998SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
DušakAnton

M

1997ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
PodnarMatej

M

1996ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
RodičJernej

M

1996ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
ME - Dijakinje
PriimekImeSpolLRŠola
CilenšekIris

Z

1997GIMNAZIJA BEŽIGRAD
GašparKatarina

Z

1996GIMNAZIJA ŠIŠKA
VučkoJasmina

Z

1996GIMNAZIJA MOSTE
PlaznikAnja

Z

1996GIMNAZIJA ŠENTVID
ŠkereljKaja

Z

1998GIMNAZIJA ŠENTVID
VrečarAna

Z

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
TrampušTjaša

Z

1997GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
LukekKlara

Z

1996GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
TorkarAnja

Z

1997ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

28.5.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v akvatlonu    

34

29.5.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v akvatlonu  

18

25.5.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v akvatlonu    

9