Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

AKVATLON / TRIATLON

DatumNazivŠt. prijav
skupaj

ARHIV:
28.5.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v triatlonu  

6

28.5.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v akvatlonu  

31

30.5.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v triatlonu  

7

30.5.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v akvatlonu  

16

1.6.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v triatlonu

6

1.6.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v akvatlonu  

30

24.5.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v akvatlonu in triatlonu

22

26.5.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v akvatlonu  

38

29.5.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v akvatlonu  

29

28.5.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v akvatlonu    

34

29.5.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v akvatlonu  

18

Prijavljeni tekmovalci:
MI - Dijaki
PriimekImeSpolLRŠola
CehnerUrban

M

1995GIMNAZIJA BEŽIGRAD
ŽličarMatic

M

1995GIMNAZIJA POLJANE
ŽličarMatic

M

1995GIMNAZIJA POLJANE
Klenovšek Urh

M

1996GIMNAZIJA ŠENTVID
LindičMitja

M

1993GIMNAZIJA ŠENTVID
GaberJure

M

1994GIMNAZIJA ŠENTVID
DovčJan

M

1993GIMNAZIJA ŠENTVID
KarnelJorg

M

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
VodpivecŽiga

M

1996GIMNAZIJA ŠENTVID
LovrinIztok

M

1996VEGOVA LJUBLJANA
KoprivcBlaž

M

1993VEGOVA LJUBLJANA
KosoAlen

M

1993VEGOVA LJUBLJANA
ME - Dijakinje
PriimekImeSpolLRŠola
NakrstAna

Z

1996GIMNAZIJA POLJANE
VučkoJasmina

Z

1996GIMNAZIJA POLJANE
PetrovčičAna

Z

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
Ravnikar ŠurkUrša

Z

1996GIMNAZIJA ŠENTVID
MaroltLaura

Z

1995BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
DuščakManca

Z

1996SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO

25.5.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v akvatlonu    

9