Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

AKVATLON / TRIATLON

DatumNazivŠt. prijav
skupaj

ARHIV:
28.5.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v triatlonu  

6

28.5.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v akvatlonu  

31

30.5.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v triatlonu  

7

30.5.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v akvatlonu  

16

1.6.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v triatlonu

6

1.6.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v akvatlonu  

30

24.5.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v akvatlonu in triatlonu

22

26.5.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v akvatlonu  

38

Prijavljeni tekmovalci:
MI - Dijaki
PriimekImeSpolLRŠola
PrimožičBlaž

M

1997GIMNAZIJA LEDINA
GovekarTevž

M

1998GIMNAZIJA LEDINA
TrebšeAnže

M

1996GIMNAZIJA LEDINA
SenicaAndraž

M

1999GIMNAZIJA LEDINA
MiklavcGal

M

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
BečanTimotej

M

1996GIMNAZIJA ŠIŠKA
TrstenjakTim

M

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
VodopivecŽiga

M

1996GIMNAZIJA ŠENTVID
TronteljŽiga

M

1996GIMNAZIJA ŠENTVID
UrhKlenovšek

M

1996GIMNAZIJA ŠENTVID
KranjecUroš

M

1996GIMNAZIJA ŠENTVID
GeričJaka

M

1998GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
ŠveglLovrenc

M

1998GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
PereničJan

M

1998GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
GašparičJuš

M

1998VEGOVA LJUBLJANA
RendićDavor

M

1999VEGOVA LJUBLJANA
ŽagarAljaž

M

1998SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
DušakAnton

M

1997ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
RodičJernej

M

1996ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
PodnarMatej

M

1996ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
StreharJurij

M

1997ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
ME - Dijakinje
PriimekImeSpolLRŠola
MatičičTjaša

Z

1998GIMNAZIJA BEŽIGRAD
CilenšekIris

Z

1997GIMNAZIJA BEŽIGRAD
GregorčičAna

Z

1996GIMNAZIJA LEDINA
Janež Renata

Z

1998GIMNAZIJA LEDINA
MaroltKatja

Z

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
GašparKatarina

Z

1996GIMNAZIJA ŠIŠKA
RaceTia

Z

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
ŠkerljKaja

Z

1998GIMNAZIJA ŠENTVID
UršičKristina

Z

1998GIMNAZIJA ŠENTVID
Nakrst VidicAna

Z

1996GIMNAZIJA ŠENTVID
ŽvokeljLiza

Z

1997GIMNAZIJA ŠENTVID
AylinAlenabi

Z

1999GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
TrampušTjaša

Z

1997GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
LukekKlara

Z

1996GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
HočevarKetja

Z

1999ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
TorkarAnja

Z

1997ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
StreharKlara

Z

1999ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

29.5.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v akvatlonu  

29

28.5.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v akvatlonu    

34

29.5.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v akvatlonu  

18

25.5.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v akvatlonu    

9