Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

AKVATLON / TRIATLON

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
28.5.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v triatlonu  

6

28.5.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v akvatlonu  

31


ARHIV:
30.5.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v triatlonu  

7

30.5.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v akvatlonu  

16

1.6.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v triatlonu

6

1.6.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v akvatlonu  

30

24.5.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v akvatlonu in triatlonu

22

26.5.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v akvatlonu  

38

29.5.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v akvatlonu  

29

28.5.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v akvatlonu    

34

Prijavljeni tekmovalci:
MI - Dijaki
PriimekImeSpolLRŠola
Tomažič Žiga

M

1996EKONOMSKA ŠOLA
VelepecJuš

M

1994ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
AdlešičTim

M

1997GIMNAZIJA LEDINA
GovekarTevž

M

1997GIMNAZIJA LEDINA
SladičMarko

M

1997GIMNAZIJA LEDINA
BoleMartin

M

1995GIMNAZIJA LEDINA
StrbadMatevž

M

1996GIMNAZIJA LEDINA
LozicaGal

M

1995GIMNAZIJA LEDINA
RusLuka

M

1995GIMNAZIJA LEDINA
TronteljŽiga

M

1996GIMNAZIJA ŠENTVID
DežmanGašper

M

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
GaberJure

M

1994GIMNAZIJA ŠENTVID
VodopivecŽiga

M

1996GIMNAZIJA ŠENTVID
AvbrehtLuka

M

1995GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
SmoličŽan

M

1997VEGOVA LJUBLJANA
SeverRok

M

1996SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
Pazlar Aljaž

M

1995ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
PodnarMatej

M

1996ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
Rodič Jernej

M

1996ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
SchwarzmannJernej

M

1994ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
DušakAnton

M

1997ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
ME - Dijakinje
PriimekImeSpolLRŠola
SlivšekUrška

Z

1995GIMNAZIJA BEŽIGRAD
CilenšekIris

Z

1997GIMNAZIJA BEŽIGRAD
GašparKatarina

Z

1996GIMNAZIJA ŠIŠKA
NakrstAna

Z

1996GIMNAZIJA POLJANE
ČemažarManca

Z

1997GIMNAZIJA POLJANE
BurnikIza

Z

1995GIMNAZIJA POLJANE
VučkoJasmina

Z

1996GIMNAZIJA POLJANE
ŠkodaKatja

Z

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
VrečarAna

Z

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
RavnikarUrša

Z

1996GIMNAZIJA ŠENTVID
PlaznikAnja

Z

1996GIMNAZIJA ŠENTVID
TorkarAnja

Z

1997ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
MeršeKlara

Z

1997ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

29.5.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v akvatlonu  

18

25.5.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v akvatlonu    

9