Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

MED DVEMA OGNJEMA

DatumNazivŠt. prijav
skupaj

ARHIV:
15.11.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v igri med dvema ognjema za najmlajše učence in učenke - 2. krog  

21

8.11.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v igri med dvema ognjema za najmlajše učence in učenke  

27

24.10.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v igri med dvema ognjema za najmlajše učence in učenke - 2. krog  

16

23.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v igri med dvema ognjema za najmlajše učence in učenke

26

19.10.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v igri med dvema ognjema za najmlajše učence in učenke - 2. krog

18

5.10.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v igri med dvema ognjema za najmlajše učence in učenke

21

22.4.2015Prvenstvo OŠ Ljubljani v igri med dvema ognjema za najmlajše učence in učenke - 2.krog  

22

31.3.2015Prvenstvo OŠ Ljubljani v igri med dvema ognjema za najmlajše učence in učenke  

27

24.10.2013Prvenstvo OŠ Ljubljani v igri med dvema ognjema za najmlajše učence in učenke - 2.krog  

20

1.10.2013Prvenstvo OŠ Ljubljani v igri med dvema ognjema za najmlajše učence in učenke    

25

Prijavljene ekipe:
  - OŠ BIČEVJE
  - OŠ BOŽIDARJA JAKCA
  - OŠ DANILE KUMAR
  - OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
  - OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
  - OŠ HINKA SMREKARJA
  - OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
  - OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
  - OŠ KAŠELJ
  - OŠ LIVADA
  - OŠ MAJDE VRHOVNIK
  - OŠ MAKSA PEČARJA
  - OŠ MARTINA KRPANA
  - OŠ MIRANA JARCA
  - OŠ NOVE JARŠE
  - OŠ OSKAR KOVAČIČ
  - OŠ POLJANE
  - OŠ SPODNJA ŠIŠKA
  - OŠ ŠENTVID
  - OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
  - OŠ VALENTINA VODNIKA
  - OŠ VIČ
  - OŠ VODMAT
  - OŠ VRHOVCI
  - OŠ ZADOBROVA

Urnik - Skupina:A
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ BIČEVJE

2:0

OŠ LIVADA

8.10.2013 11:00

OŠ BIČEVJE

OŠ VIČ

2:0

OŠ LIVADA

8.10.2013 11:20

OŠ BIČEVJE

OŠ BIČEVJE

0:2

OŠ VIČ

8.10.2013 11:40

OŠ BIČEVJE

OŠ BIČEVJE

2:0 BB

OŠ VRHOVCI

8.10.2013 12:00

OŠ BIČEVJE

OŠ VRHOVCI

0:2 BB

OŠ LIVADA

8.10.2013 12:20

OŠ BIČEVJE

OŠ VIČ

2:0 BB

OŠ VRHOVCI

8.10.2013 12:40

OŠ BIČEVJE
Lestvica T  Z  P   R Točke

OŠ VIČ

3306:066

OŠ BIČEVJE

3214:224

OŠ LIVADA

3122:4-22

OŠ VRHOVCI

3030:6-60

Urnik - Skupina:B
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ VODMAT

2:1

OŠ MARTINA KRPANA

14.10.2013 12:00

OŠ VODMAT

OŠ BOŽIDARJA JAKCA

0:2

OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA

14.10.2013 12:20

OŠ VODMAT

OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA

0:2

OŠ MARTINA KRPANA

14.10.2013 12:40

OŠ VODMAT

OŠ VODMAT

2:0

OŠ BOŽIDARJA JAKCA

14.10.2013 13:00

OŠ VODMAT

OŠ BOŽIDARJA JAKCA

0:2

OŠ MARTINA KRPANA

14.10.2013 13:20

OŠ VODMAT

OŠ VODMAT

2:1

OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA

14.10.2013 13:40

OŠ VODMAT
Lestvica T  Z  P   R Točke

OŠ VODMAT

3306:246

OŠ MARTINA KRPANA

3215:234

OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA

3123:4-12

OŠ BOŽIDARJA JAKCA

3030:6-60

Urnik - Skupina:C
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ KAŠELJ

2:0

OŠ JOŽETA MOŠKRIČA

10.10.2013 10:00

OŠ KAŠELJ

OŠ ZADOBROVA

2:1

OŠ NOVE JARŠE

10.10.2013 10:20

OŠ KAŠELJ

OŠ NOVE JARŠE

1:2

OŠ JOŽETA MOŠKRIČA

10.10.2013 10:40

OŠ KAŠELJ

OŠ KAŠELJ

2:1

OŠ NOVE JARŠE

10.10.2013 11:00

OŠ KAŠELJ

OŠ ZADOBROVA

2:0

OŠ JOŽETA MOŠKRIČA

10.10.2013 11:20

OŠ KAŠELJ

OŠ KAŠELJ

1:2

OŠ ZADOBROVA

10.10.2013 11:40

OŠ KAŠELJ
Lestvica T  Z  P   R Točke

OŠ ZADOBROVA

3306:246

OŠ KAŠELJ

3215:324

OŠ JOŽETA MOŠKRIČA

3122:5-32

OŠ NOVE JARŠE

3033:6-30

Urnik - Skupina:D
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ MIRANA JARCA

2:0

OŠ DR. VITA KRAIGHERJA

17.10.2013 10:00

OŠ M. JARCA

OŠ DANILE KUMAR

0:2

OŠ MAKSA PEČARJA

17.10.2013 10:20

OŠ M. JARCA

OŠ DANILE KUMAR

2:1

OŠ DR. VITA KRAIGHERJA

17.10.2013 10:40

OŠ M. JARCA

OŠ MIRANA JARCA

1:2

OŠ MAKSA PEČARJA

17.10.2013 11:00

OŠ M. JARCA

OŠ MAKSA PEČARJA

2:0

OŠ DR. VITA KRAIGHERJA

17.10.2013 11:20

OŠ M. JARCA

OŠ MIRANA JARCA

2:0

OŠ DANILE KUMAR

17.10.2013 11:40

OŠ M. JARCA
Lestvica T  Z  P   R Točke

OŠ MAKSA PEČARJA

3306:156

OŠ MIRANA JARCA

3215:234

OŠ DANILE KUMAR

3122:5-32

OŠ DR. VITA KRAIGHERJA

3031:6-50

Urnik - Skupina:E
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ MAJDE VRHOVNIK

2:0

OŠ OSKAR KOVAČIČ

14.10.2013 11:00

OŠ M. VRHOVNIK

OŠ OSKAR KOVAČIČ

2:0

OŠ POLJANE

14.10.2013 11:20

OŠ M. VRHOVNIK

OŠ MAJDE VRHOVNIK

2:0

OŠ POLJANE

14.10.2013 11:40

OŠ M. VRHOVNIK
Lestvica T  Z  P   R Točke

OŠ MAJDE VRHOVNIK

2204:044

OŠ OSKAR KOVAČIČ

2112:202

OŠ POLJANE

2020:4-40

Urnik - Skupina:F
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ ŠENTVID

2:1

OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA

14.10.2013 10:00

OŠ ŠENTVID

OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA

2:0

OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO

14.10.2013 10:20

OŠ ŠENTVID

OŠ ŠENTVID

2:0

OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO

14.10.2013 10:40

OŠ ŠENTVID
Lestvica T  Z  P   R Točke

OŠ ŠENTVID

2204:134

OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA

2113:212

OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO

2020:4-40

Urnik - Skupina:G
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ SPODNJA ŠIŠKA

2:0

OŠ VALENTINA VODNIKA

14.10.2013 10:00

OŠ SP. ŠIŠKA

OŠ VALENTINA VODNIKA

2:1

OŠ HINKA SMREKARJA

14.10.2013 10:20

OŠ SP. ŠIŠKA

OŠ SPODNJA ŠIŠKA

2:1

OŠ HINKA SMREKARJA

14.10.2013 10:40

OŠ SP. ŠIŠKA
Lestvica T  Z  P   R Točke

OŠ SPODNJA ŠIŠKA

2204:134

OŠ VALENTINA VODNIKA

2112:3-12

OŠ HINKA SMREKARJA

2022:4-20
1.10.2012 Prvenstvo OŠ Ljubljani v igri med dvema ognjema za najmlajše učence in učenke - 2.krog    

16

19.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljani v igri med dvema ognjema za najmlajše učence in učenke    

23

25.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljani v igri med dvema ognjema za najmlajše učence in učenke - 2.krog  

27

7.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljani v igri med dvema ognjema za najmlajše učence in učenke  

27

23.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljani v igri med dvema ognjema za najmlajše učence in učenke - 2. krog    

23

11.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljani v igri med dvema ognjema za najmlajše učence in učenke    

24

28.5.2010Prvenstvo OŠ Ljubljani v igri med dvema ognjema za najmlajše učence in učenke - 2. krog  

19

17.5.2010Prvenstvo OŠ Ljubljani v igri med dvema ognjema za najmlajše učence in učenke    

25