Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

MED DVEMA OGNJEMA

DatumNazivŠt. prijav
skupaj

ARHIV:
15.11.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v igri med dvema ognjema za najmlajše učence in učenke - 2. krog  

21

8.11.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v igri med dvema ognjema za najmlajše učence in učenke  

27

24.10.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v igri med dvema ognjema za najmlajše učence in učenke - 2. krog  

16

23.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v igri med dvema ognjema za najmlajše učence in učenke

26

Prijavljene ekipe:
  - OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
  - OŠ BIČEVJE
  - OŠ BOŽIDARJA JAKCA
  - OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
  - OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
  - OŠ HINKA SMREKARJA
  - OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
  - OŠ KAŠELJ
  - OŠ LIVADA
  - OŠ MAJDE VRHOVNIK
  - OŠ MARTINA KRPANA
  - OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
  - OŠ MIRANA JARCA
  - OŠ NOVE JARŠE
  - OŠ OSKAR KOVAČIČ
  - OŠ POLJANE
  - OŠ POLJE
  - OŠ PREŽIHOV VORANC
  - OŠ SOSTRO
  - OŠ SPODNJA ŠIŠKA
  - OŠ ŠENTVID
  - OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
  - OŠ TONETA ČUFARJA
  - OŠ VIČ
  - OŠ VODMAT
  - OŠ ZADOBROVA

Urnik - Skupina:A
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA

2:0

OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA

7.10.2016 13:00

OŠ F.R. – STANETA

OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA

2:1

OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO

7.10.2016 13:40

OŠ F.R. – STANETA
Lestvica T  Z  P   R Točke

OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA

2204:134

OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO

1011:2-10

OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA

1010:2-20

Urnik - Skupina:B
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ HINKA SMREKARJA

2:0

OŠ VIČ

14.10.2016 13:00

OŠ H. SMREKARJA
Lestvica T  Z  P   R Točke

OŠ HINKA SMREKARJA

1102:022

OŠ ŠENTVID

0000:000

OŠ VIČ

1010:2-20

Urnik - Skupina:D
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ BIČEVJE

2:0

OŠ LIVADA

7.10.2016 12:00

OŠ BIČEVJE
Lestvica T  Z  P   R Točke

OŠ BIČEVJE

1102:022

OŠ LIVADA

1010:2-20

Urnik - Skupina:F
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ KAŠELJ

2:1

OŠ POLJE

7.10.2016 13:40

OŠ KAŠELJ
Lestvica T  Z  P   R Točke

OŠ KAŠELJ

1102:112

OŠ ZADOBROVA

0000:000

OŠ POLJE

1011:2-10

Urnik - Skupina:G
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ PREŽIHOV VORANC

2:1

OŠ TONETA ČUFARJA

6.10.2016 12:20

OŠ M. VRHOVNIK
Lestvica T  Z  P   R Točke

OŠ PREŽIHOV VORANC

1102:112

OŠ MAJDE VRHOVNIK

0000:000

OŠ TONETA ČUFARJA

1011:2-10

Urnik - Skupina:H
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ POLJANE

1:2

OŠ OSKAR KOVAČIČ

7.10.2016 12:00

OŠ POLJANE

OŠ POLJANE

1:2

OŠ VODMAT

7.10.2016 12:40

OŠ POLJANE
Lestvica T  Z  P   R Točke

OŠ VODMAT

1102:112

OŠ OSKAR KOVAČIČ

1102:112

OŠ POLJANE

2022:4-20

Urnik - Skupina:I
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ SOSTRO

0:2

OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA

25.10.2016 13:20

OŠ NOVE JARŠE
Lestvica T  Z  P   R Točke

OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA

1102:022

OŠ NOVE JARŠE

0000:000

OŠ SOSTRO

1010:2-20
19.10.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v igri med dvema ognjema za najmlajše učence in učenke - 2. krog

18

5.10.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v igri med dvema ognjema za najmlajše učence in učenke

21

22.4.2015Prvenstvo OŠ Ljubljani v igri med dvema ognjema za najmlajše učence in učenke - 2.krog  

22

31.3.2015Prvenstvo OŠ Ljubljani v igri med dvema ognjema za najmlajše učence in učenke  

27

24.10.2013Prvenstvo OŠ Ljubljani v igri med dvema ognjema za najmlajše učence in učenke - 2.krog  

20

1.10.2013Prvenstvo OŠ Ljubljani v igri med dvema ognjema za najmlajše učence in učenke    

25

1.10.2012 Prvenstvo OŠ Ljubljani v igri med dvema ognjema za najmlajše učence in učenke - 2.krog    

16

19.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljani v igri med dvema ognjema za najmlajše učence in učenke    

23

25.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljani v igri med dvema ognjema za najmlajše učence in učenke - 2.krog  

27

7.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljani v igri med dvema ognjema za najmlajše učence in učenke  

27

23.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljani v igri med dvema ognjema za najmlajše učence in učenke - 2. krog    

23

11.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljani v igri med dvema ognjema za najmlajše učence in učenke    

24

28.5.2010Prvenstvo OŠ Ljubljani v igri med dvema ognjema za najmlajše učence in učenke - 2. krog  

19

17.5.2010Prvenstvo OŠ Ljubljani v igri med dvema ognjema za najmlajše učence in učenke    

25