Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

MED DVEMA OGNJEMA

DatumNazivŠt. prijav
skupaj

ARHIV:
15.11.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v igri med dvema ognjema za najmlajše učence in učenke - 2. krog  

21

8.11.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v igri med dvema ognjema za najmlajše učence in učenke  

27

24.10.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v igri med dvema ognjema za najmlajše učence in učenke - 2. krog  

16

23.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v igri med dvema ognjema za najmlajše učence in učenke

26

19.10.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v igri med dvema ognjema za najmlajše učence in učenke - 2. krog

18

5.10.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v igri med dvema ognjema za najmlajše učence in učenke

21

22.4.2015Prvenstvo OŠ Ljubljani v igri med dvema ognjema za najmlajše učence in učenke - 2.krog  

22

31.3.2015Prvenstvo OŠ Ljubljani v igri med dvema ognjema za najmlajše učence in učenke  

27

24.10.2013Prvenstvo OŠ Ljubljani v igri med dvema ognjema za najmlajše učence in učenke - 2.krog  

20

1.10.2013Prvenstvo OŠ Ljubljani v igri med dvema ognjema za najmlajše učence in učenke    

25

1.10.2012 Prvenstvo OŠ Ljubljani v igri med dvema ognjema za najmlajše učence in učenke - 2.krog    

16

19.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljani v igri med dvema ognjema za najmlajše učence in učenke    

23

25.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljani v igri med dvema ognjema za najmlajše učence in učenke - 2.krog  

27

Prijavljene ekipe:
  - OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
  - OŠ BIČEVJE
  - OŠ BOŽIDARJA JAKCA
  - OŠ DANILE KUMAR
  - OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
  - OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
  - OŠ HINKA SMREKARJA
  - OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
  - OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
  - OŠ LIVADA
  - OŠ MAJDE VRHOVNIK
  - OŠ MAKSA PEČARJA
  - OŠ MARTINA KRPANA
  - OŠ MIRANA JARCA
  - OŠ OSKAR KOVAČIČ
  - OŠ POLJANE
  - OŠ PREŽIHOV VORANC
  - OŠ PRULE
  - OŠ SOSTRO
  - OŠ SPODNJA ŠIŠKA
  - OŠ ŠENTVID
  - OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
  - OŠ VALENTINA VODNIKA
  - OŠ VIČ
  - OŠ VODMAT
  - OŠ VRHOVCI
  - OŠ ZADOBROVA

Urnik - Skupina:A
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ SPODNJA ŠIŠKA

0:2

OŠ HINKA SMREKARJA

25.5.2012 10:00

OŠ SP. ŠIŠKA

OŠ HINKA SMREKARJA

0:2

OŠ ŠENTVID

25.5.2012 10:20

OŠ SP. ŠIŠKA

OŠ SPODNJA ŠIŠKA

1:2

OŠ ŠENTVID

25.5.2012 10:40

OŠ SP. ŠIŠKA
Lestvica T  Z  P   R Točke

OŠ ŠENTVID

2204:134

OŠ HINKA SMREKARJA

2112:202

OŠ SPODNJA ŠIŠKA

2021:4-30

Urnik - Skupina:B
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ POLJANE

2:0

OŠ LIVADA

25.5.2012 10:00

OŠ POLJANE

OŠ LIVADA

2:0 BB

OŠ VIČ

25.5.2012 10:20

OŠ POLJANE

OŠ POLJANE

2:0 BB

OŠ VIČ

25.5.2012 10:40

OŠ POLJANE
Lestvica T  Z  P   R Točke

OŠ POLJANE

2204:044

OŠ LIVADA

2112:202

OŠ VIČ

2020:4-40

Urnik - Skupina:C
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ BOŽIDARJA JAKCA

2:1

OŠ SOSTRO

28.5.2012 11:30

OŠ BOŽIDARJA JAKCA

OŠ SOSTRO

0:2

OŠ VODMAT

28.5.2012 11:50

OŠ BOŽIDARJA JAKCA

OŠ BOŽIDARJA JAKCA

0:2

OŠ VODMAT

28.5.2012 12:10

OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Lestvica T  Z  P   R Točke

OŠ VODMAT

2204:044

OŠ BOŽIDARJA JAKCA

2112:3-12

OŠ SOSTRO

2021:4-30

Urnik - Skupina:D
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ MIRANA JARCA

2:0

OŠ DANILE KUMAR

25.5.2012 10:00

OŠ M. JARCA

OŠ DANILE KUMAR

0:2

OŠ MARTINA KRPANA

25.5.2012 10:20

OŠ M. JARCA

OŠ MIRANA JARCA

2:1

OŠ MARTINA KRPANA

25.5.2012 10:40

OŠ M. JARCA
Lestvica T  Z  P   R Točke

OŠ MIRANA JARCA

2204:134

OŠ MARTINA KRPANA

2113:212

OŠ DANILE KUMAR

2020:4-40

Urnik - Skupina:E
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA

2:1

OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO

25.5.2012 10:00

OŠ F.R. – STANETA

OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO

2:0 BB

OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA

25.5.2012 10:20

OŠ F.R. – STANETA

OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA

2:0

OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA

25.5.2012 10:40

OŠ F.R. – STANETA
Lestvica T  Z  P   R Točke

OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA

2204:134

OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO

2113:212

OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA

2020:4-40

Urnik - Skupina:F
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ VALENTINA VODNIKA

2:0

OŠ MAKSA PEČARJA

25.5.2012 11:00

OŠ V. VODNIKA

OŠ MAKSA PEČARJA

2:1

OŠ PREŽIHOV VORANC

25.5.2012 11:20

OŠ V. VODNIKA

OŠ VALENTINA VODNIKA

0:2

OŠ PREŽIHOV VORANC

25.5.2012 11:40

OŠ V. VODNIKA
Lestvica T  Z  P   R Točke

OŠ PREŽIHOV VORANC

2113:212

OŠ VALENTINA VODNIKA

2112:202

OŠ MAKSA PEČARJA

2112:3-12

Urnik - Skupina:G
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ MAJDE VRHOVNIK

2:1

OŠ OSKAR KOVAČIČ

25.5.2012 10:00

OŠ M. VRHOVNIK

OŠ OSKAR KOVAČIČ

2:0

OŠ VRHOVCI

25.5.2012 10:20

OŠ M. VRHOVNIK

OŠ MAJDE VRHOVNIK

1:2

OŠ VRHOVCI

25.5.2012 10:40

OŠ M. VRHOVNIK
Lestvica T  Z  P   R Točke

OŠ OSKAR KOVAČIČ

2113:212

OŠ MAJDE VRHOVNIK

2113:302

OŠ VRHOVCI

2112:3-12

Urnik - Skupina:H
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ BIČEVJE

0:2

OŠ PRULE

28.5.2012 10:00

OŠ BIČEVJE

OŠ PRULE

2:1

OŠ DR. VITA KRAIGHERJA

28.5.2012 10:20

OŠ BIČEVJE

OŠ BIČEVJE

1:2

OŠ DR. VITA KRAIGHERJA

28.5.2012 10:40

OŠ BIČEVJE
Lestvica T  Z  P   R Točke

OŠ PRULE

2204:134

OŠ DR. VITA KRAIGHERJA

2113:302

OŠ BIČEVJE

2021:4-30

Urnik - Skupina:I
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA

2:0

OŠ ZADOBROVA

25.5.2012 10:00

OŠ KD – KAJUHA

OŠ ZADOBROVA

0:2

OŠ JOŽETA MOŠKRIČA

25.5.2012 10:20

OŠ KD – KAJUHA

OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA

0:2

OŠ JOŽETA MOŠKRIČA

25.5.2012 10:40

OŠ KD – KAJUHA
Lestvica T  Z  P   R Točke

OŠ JOŽETA MOŠKRIČA

2204:044

OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA

2112:202

OŠ ZADOBROVA

2020:4-40
7.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljani v igri med dvema ognjema za najmlajše učence in učenke  

27

23.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljani v igri med dvema ognjema za najmlajše učence in učenke - 2. krog    

23

11.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljani v igri med dvema ognjema za najmlajše učence in učenke    

24

28.5.2010Prvenstvo OŠ Ljubljani v igri med dvema ognjema za najmlajše učence in učenke - 2. krog  

19

17.5.2010Prvenstvo OŠ Ljubljani v igri med dvema ognjema za najmlajše učence in učenke    

25