Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

MED DVEMA OGNJEMA

DatumNazivŠt. prijav
skupaj

ARHIV:
15.11.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v igri med dvema ognjema za najmlajše učence in učenke - 2. krog  

21

Prijavljene ekipe:
  - OŠ BOŽIDARJA JAKCA
  - OŠ DANILE KUMAR
  - OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
  - OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
  - OŠ HINKA SMREKARJA
  - OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
  - OŠ MARTINA KRPANA
  - OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
  - OŠ MIRANA JARCA
  - OŠ NOVE JARŠE
  - OŠ OSKAR KOVAČIČ
  - OŠ POLJANE
  - OŠ PREŽIHOV VORANC
  - OŠ RIHARDA JAKOPIČA
  - OŠ SPODNJA ŠIŠKA
  - OŠ ŠENTVID
  - OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
  - OŠ TONETA ČUFARJA
  - OŠ VIČ
  - OŠ VODMAT
  - OŠ VRHOVCI

Urnik - Skupina:A
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ BOŽIDARJA JAKCA

0:2

OŠ NOVE JARŠE

22.11.2017 13:15

OŠ BOŽIDARJA JAKCA

OŠ NOVE JARŠE

2:1

OŠ VODMAT

22.11.2017 13:35

OŠ BOŽIDARJA JAKCA

OŠ BOŽIDARJA JAKCA

2:1

OŠ VODMAT

22.11.2017 13:55

OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Lestvica T  Z  P   R Točke

OŠ NOVE JARŠE

2204:134

OŠ BOŽIDARJA JAKCA

2112:3-12

OŠ VODMAT

2022:4-20

Urnik - Skupina:B
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ PREŽIHOV VORANC

2:0

OŠ DANILE KUMAR

21.11.2017 12:00

OŠ P. VORANC

OŠ DANILE KUMAR

0:2

OŠ DR. VITA KRAIGHERJA

21.11.2017 12:20

OŠ P. VORANC

OŠ PREŽIHOV VORANC

1:2

OŠ DR. VITA KRAIGHERJA

21.11.2017 12:40

OŠ P. VORANC
Lestvica T  Z  P   R Točke

OŠ DR. VITA KRAIGHERJA

2204:134

OŠ PREŽIHOV VORANC

2113:212

OŠ DANILE KUMAR

2020:4-40

Urnik - Skupina:C
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ HINKA SMREKARJA

2:1

OŠ RIHARDA JAKOPIČA

20.11.2017 12:30

OŠ H. SMREKARJA

OŠ RIHARDA JAKOPIČA

2:0

OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA

20.11.2017 12:50

OŠ H. SMREKARJA

OŠ HINKA SMREKARJA

0:2

OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA

20.11.2017 13:10

OŠ H. SMREKARJA
Lestvica T  Z  P   R Točke

OŠ RIHARDA JAKOPIČA

2113:212

OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA

2112:202

OŠ HINKA SMREKARJA

2112:3-12

Urnik - Skupina:D
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA

:

OŠ TONETA ČUFARJA

28.11.2017 12:00

OŠ KD – KAJUHA

OŠ TONETA ČUFARJA

:

OŠ POLJANE

28.11.2017 12:20

OŠ KD – KAJUHA

OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA

:

OŠ POLJANE

28.11.2017 12:40

OŠ KD – KAJUHA

Urnik - Skupina:E
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ OSKAR KOVAČIČ

0:2

OŠ MARTINA KRPANA

23.11.2017 12:00

OŠ O. KOVAČIČA

OŠ MARTINA KRPANA

2:0

OŠ VRHOVCI

23.11.2017 12:20

OŠ O. KOVAČIČA

OŠ OSKAR KOVAČIČ

1:2

OŠ VRHOVCI

23.11.2017 12:40

OŠ O. KOVAČIČA
Lestvica T  Z  P   R Točke

OŠ MARTINA KRPANA

2204:044

OŠ VRHOVCI

2112:3-12

OŠ OSKAR KOVAČIČ

2021:4-30

Urnik - Skupina:F
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ SPODNJA ŠIŠKA

2:1

OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO

24.11.2017 12:00

OŠ SP. ŠIŠKA

OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO

0:2

OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA

24.11.2017 12:20

OŠ SP. ŠIŠKA

OŠ SPODNJA ŠIŠKA

0:2

OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA

24.11.2017 12:40

OŠ SP. ŠIŠKA
Lestvica T  Z  P   R Točke

OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA

2204:044

OŠ SPODNJA ŠIŠKA

2112:3-12

OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO

2021:4-30

Urnik - Skupina:G
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ MIRANA JARCA

0:2

OŠ ŠENTVID

21.11.2017 12:00

OŠ M. JARCA

OŠ ŠENTVID

1:2

OŠ VIČ

21.11.2017 12:20

OŠ M. JARCA

OŠ MIRANA JARCA

2:0

OŠ VIČ

21.11.2017 12:40

OŠ M. JARCA
Lestvica T  Z  P   R Točke

OŠ ŠENTVID

2113:212

OŠ MIRANA JARCA

2112:202

OŠ VIČ

2112:3-12
8.11.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v igri med dvema ognjema za najmlajše učence in učenke  

27

24.10.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v igri med dvema ognjema za najmlajše učence in učenke - 2. krog  

16

23.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v igri med dvema ognjema za najmlajše učence in učenke

26

19.10.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v igri med dvema ognjema za najmlajše učence in učenke - 2. krog

18

5.10.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v igri med dvema ognjema za najmlajše učence in učenke

21

22.4.2015Prvenstvo OŠ Ljubljani v igri med dvema ognjema za najmlajše učence in učenke - 2.krog  

22

31.3.2015Prvenstvo OŠ Ljubljani v igri med dvema ognjema za najmlajše učence in učenke  

27

24.10.2013Prvenstvo OŠ Ljubljani v igri med dvema ognjema za najmlajše učence in učenke - 2.krog  

20

1.10.2013Prvenstvo OŠ Ljubljani v igri med dvema ognjema za najmlajše učence in učenke    

25

1.10.2012 Prvenstvo OŠ Ljubljani v igri med dvema ognjema za najmlajše učence in učenke - 2.krog    

16

19.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljani v igri med dvema ognjema za najmlajše učence in učenke    

23

25.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljani v igri med dvema ognjema za najmlajše učence in učenke - 2.krog  

27

7.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljani v igri med dvema ognjema za najmlajše učence in učenke  

27

23.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljani v igri med dvema ognjema za najmlajše učence in učenke - 2. krog    

23

11.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljani v igri med dvema ognjema za najmlajše učence in učenke    

24

28.5.2010Prvenstvo OŠ Ljubljani v igri med dvema ognjema za najmlajše učence in učenke - 2. krog  

19

17.5.2010Prvenstvo OŠ Ljubljani v igri med dvema ognjema za najmlajše učence in učenke    

25