Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

URBANI ŠPORTI

DatumNazivŠt. prijav
skupaj

ARHIV:
12.3.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v športnem plezanju - kategorizirani    

18

12.3.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v športnem plezanju    

65

18.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v Skiroju  

0

18.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v BMX kolesarjenju  

3

18.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v Rolanju  

0

18.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v Rolkanju  

0

17.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v urbanih plesih

6

15.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v športnem plezanju - kategorizirani    

23

15.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v športnem plezanju    

28

29.11.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v športnem plezanju - kategorizirani    

24

29.11.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v športnem plezanju    

47

16.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v športnem plezanju    

61

6.4.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v urbanih plesih    

1

4.4.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v Skiroju    

4

4.4.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v BMX kolesarjenju    

3

4.4.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v Rolanju    

0

4.4.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v Rolkanju    

2

3.3.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v urbanih plesih  

3

2.3.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v športnem plezanju  

40

26.2.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v BMX kolesarjenju

1

26.2.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v Rolanju  

1

26.2.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v Rolkanju  

4

26.2.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v Skiroju  

7

13.11.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v BMX kolesarjenju  

5

17.6.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v urbanih plesih    

0

16.6.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v športnem plezanju    

0

15.6.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v BMX kolesarjenju    

0

15.6.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v Rolanju    

0

15.6.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v Rolkanju    

0

28.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v Rolkanju  

9

28.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v BMX kolesarjenju  

14

28.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v Rolanju  

6

29.11.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v BMX kolesarjenju    

12

15.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v Rolanju    

6

15.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v Rolkanju    

18

15.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v BMX kolesarjenju    

7

13.6.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v BMX dirkanju    

6

13.6.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v BMX kolesarjenju    

14

13.6.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v Rolanju    

6

13.6.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v Rolkanju    

36

Prijavljeni tekmovalci:
EM - Enotna kategorija - dečki
PriimekImeSpolLRŠola
ČorovićVanja

M

1999OŠ BEŽIGRAD
GlihaLovro

M

2003OŠ BEŽIGRAD
DrobežMaks

M

1999OŠ BIČEVJE
PeklarKristijan

M

1998OŠ DANILE KUMAR
VilharJakob

M

1999OŠ DANILE KUMAR
OgrinLev

M

2000OŠ FRANCETA BEVKA
CekDavid

M

1999OŠ KETTEJA IN MURNA
DebeljakMatic

M

1998OŠ KOLEZIJA
JerebMatej

M

1998OŠ KOLEZIJA
KrušičLuka

M

1998OŠ KOLEZIJA
TomšičJaka

M

2000OŠ MAJDE VRHOVNIK
AmbrožočGal

M

1998OŠ MAJDE VRHOVNIK
PintaričPrimož

M

1998OŠ NOVE FUŽINE
LebenAndraž

M

1999OŠ RIHARDA JAKOPIČA
KalanTim

M

1999OŠ VALENTINA VODNIKA
TuršičTim

M

1999OŠ DRAVLJE
Arhar MilenkovičJan

M

1998OŠ VIŽMARJE - BROD
Pogačar/nikoličMark

M

1999OŠ KAŠELJ
MatićUroš

M

1997OŠ KAŠELJ
LebenAljaž

M

1999OŠ KAŠELJ
JerihaJanez

M

1999OŠ KAŠELJ
JekovecJaka

M

1999OŠ KAŠELJ
MatjažUrban

M

2000OŠ TRZIN
LavrenciLuka

M

1997OŠ DUTOVLJE
KajfežMaks

M

1998OŠ BRINJE GROSUPLJE
KusselTim

M

1997OŠ SREČKA KOSOVELA SEŽANA
KusselTai

M

2002OŠ SREČKA KOSOVELA SEŽANA
LekoviMedin

M

1998OŠ SREČKA KOSOVELA SEŽANA
Čokl-šebaljMiha

M

1998OŠ SREČKA KOSOVELA SEŽANA
DežankMaks

M

2004BRITISH INTERNATIONAL SCHOOL LJ.
GasparičUroš

M

2003OŠ SOLKAN
FrandoličMatija

M

2000OŠ SOLKAN
JugKris

M

2000OŠ SOLKAN
VendraminUrban

M

2000OŠ SOLKAN
SkočirTadej

M

2000OŠ SOLKAN
GasparičNejc

M

2000OŠ SOLKAN

9.6.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v Rolkanju  

27

9.6.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v BMX kolesarjenju  

4

9.6.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v Rolanju  

5