Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

URBANI ŠPORTI

DatumNazivŠt. prijav
skupaj

ARHIV:
12.3.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v športnem plezanju - kategorizirani    

18

12.3.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v športnem plezanju    

65

18.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v Skiroju  

0

18.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v BMX kolesarjenju  

3

18.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v Rolanju  

0

18.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v Rolkanju  

0

17.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v urbanih plesih

6

15.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v športnem plezanju - kategorizirani    

23

15.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v športnem plezanju    

28

29.11.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v športnem plezanju - kategorizirani    

24

29.11.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v športnem plezanju    

47

16.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v športnem plezanju    

61

6.4.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v urbanih plesih    

1

4.4.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v Skiroju    

4

4.4.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v BMX kolesarjenju    

3

4.4.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v Rolanju    

0

4.4.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v Rolkanju    

2

3.3.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v urbanih plesih  

3

2.3.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v športnem plezanju  

40

Prijavljeni tekmovalci:
K-SDI - Starejši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
VerdellisJan

M

2001OŠ TRNOVO
GolobLovro Valentin

M

2001OŠ TRNOVO
Bravničar PešičTigris

M

2001OŠ TRNOVO
KotnikAlex

M

2001OŠ VIČ
StanisavljevićNik

M

2002OŠ VRHOVCI
Marion RoženbergarLan

M

2002OŠ VRHOVCI
KrižnarAnton

M

2002OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
BertonceljAmadej

M

2001OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
NovakFilip

M

2002OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
ValičAljaž

M

2002OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
DobreDominik

M

2002OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
MaroltLucijan

M

2002OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
K-MDI - Mlajši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
Pavlič JurišaNejc

M

2006OŠ OSKAR KOVAČIČ
PogačarJakob

M

2003OŠ OSKAR KOVAČIČ
BatageljAnej

M

2003OŠ VIČ
ZupanMatic

M

2005OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
KolbezenJakob Martin

M

2005OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
ErhatičJakob

M

2003OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
DemšarMatevž

M

2004OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
DobreMatija

M

2004OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
JeromenAndraž

M

2003OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
Dovžan KukičLuka

M

2003OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
ŠanteljStaš

M

2003OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
K-SDE - Starejše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
EggerNika

Z

2002OŠ KOSEZE
PrijonLana

Z

2002OŠ KOSEZE
ManfredaSabina

Z

2002OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
Kaloh CrawfordKatarina

Z

2002OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
MiklavčičŽiva

Z

2001OŠ ŠENTVID
RakovecLučka

Z

2001OŠ ŠENTVID
ŠubicNeja

Z

2001OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
Slapnik AnžurMateja

Z

2002OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
K-MDE - Mlajše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
CekutaKlara Lara

Z

2003OŠ BEŽIGRAD
StaryInnia

Z

2005OŠ RIHARDA JAKOPIČA
BrzinZarja

Z

2005OŠ SPODNJA ŠIŠKA
KrebsEma

Z

2003OŠ VALENTINA VODNIKA
JelčičNaja

Z

2004OŠ VIČ
TorkarTina

Z

2004OŠ VIČ
GaberPia

Z

2003OŠ VRHOVCI
PircKarolina

Z

2004OŠ VRHOVCI
JakopinGitica

Z

2003OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA

26.2.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v BMX kolesarjenju

1

26.2.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v Rolanju  

1

26.2.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v Rolkanju  

4

26.2.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v Skiroju  

7

13.11.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v BMX kolesarjenju  

5

17.6.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v urbanih plesih    

0

16.6.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v športnem plezanju    

0

15.6.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v BMX kolesarjenju    

0

15.6.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v Rolanju    

0

15.6.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v Rolkanju    

0

28.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v Rolkanju  

9

28.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v BMX kolesarjenju  

14

28.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v Rolanju  

6

29.11.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v BMX kolesarjenju    

12

15.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v Rolanju    

6

15.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v Rolkanju    

18

15.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v BMX kolesarjenju    

7

13.6.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v BMX dirkanju    

6

13.6.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v BMX kolesarjenju    

14

13.6.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v Rolanju    

6

13.6.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v Rolkanju    

36

9.6.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v Rolkanju  

27

9.6.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v BMX kolesarjenju  

4

9.6.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v Rolanju  

5