Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

URBANI ŠPORTI

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
12.3.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v športnem plezanju - kategorizirani    

18

12.3.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v športnem plezanju    

65

Prijavljeni tekmovalci:
K-SDI - Starejši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
MallyMaks

M

2005OŠ DANILE KUMAR
Šprogar PerkoMartin

M

2005OŠ FRANCETA BEVKA
FurlanJakob

M

2004OŠ KETTEJA IN MURNA
KoničMartin

M

2004OŠ LEDINA
VerbincMedard

M

2004OŠ OSKAR KOVAČIČ
MasleRok

M

2004OŠ OSKAR KOVAČIČ
Jensterle Matic

M

2005OŠ SPODNJA ŠIŠKA
Lekše Andraž

M

2004OŠ TRNOVO
KregarGašper

M

2005OŠ ŠENTVID
K-MDI - Mlajši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
MedvedSvit

M

2009OŠ HINKA SMREKARJA
GolcVid

M

2006OŠ KOSEZE
PodobnikTim

M

2007OŠ MAJDE VRHOVNIK
BrezigarMartin

M

2012OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
KovačNejc

M

2006OŠ NOVE JARŠE
KostićSavo

M

2006OŠ NOVE JARŠE
DeputatovArtem

M

2006OŠ OSKAR KOVAČIČ
BratinaGašper

M

2007OŠ PRULE
Elikan LongoLev

M

2006OŠ TRNOVO
FerbežarLan

M

2006WALDORFSKA ŠOLA
KrepflAnej

M

2006WALDORFSKA ŠOLA
PengovPavel Gal

M

2009WALDORFSKA ŠOLA
TominšekUrban

M

2008WALDORFSKA ŠOLA
KastelicMaj

M

2006WALDORFSKA ŠOLA
FrangežKlemen

M

2007OŠ BOŽIDARJA JAKCA
MandićSergej

M

2006OŠ BOŽIDARJA JAKCA
ČreslovnikLan

M

2008OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
ErhatičDavid

M

2006OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
ŽagarAlen

M

2007IZVEN OŠ
GrilcIan

M

2008IZVEN OŠ
Čepeljnik Žiga

M

2010IZVEN OŠ
SedmakNace

M

2008IZVEN OŠ
K-SDE - Starejše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
PajićKiara

Z

2004OŠ BIČEVJE
Kosin Zarja

Z

2005OŠ KOSEZE
BreznikUla

Z

2004OŠ TRNOVO
StaričMia

Z

2005OŠ TRNOVO
K-MDE - Mlajše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
BogatajSara

Z

2006OŠ KOSEZE
UrbasKatarina

Z

2007OŠ LEDINA
KočarKatjuša

Z

2008OŠ MAJDE VRHOVNIK
Repac Hana

Z

2007OŠ MIŠKA KRANJCA
KazićTimea

Z

2006OŠ NOVE JARŠE
PetričVita

Z

2006OŠ NOVE JARŠE
OkuAhila

Z

2006OŠ NOVE JARŠE
PestotnikKatja

Z

2006OŠ NOVE JARŠE
UranMaša

Z

2006OŠ NOVE JARŠE
KerpanTea

Z

2006OŠ OSKAR KOVAČIČ
ŠarecZala

Z

2006OŠ OSKAR KOVAČIČ
ŠkuljKarolina Neva

Z

2006OŠ OSKAR KOVAČIČ
ČeponLaura

Z

2009OŠ PREŽIHOV VORANC
Malačič Mila

Z

2009OŠ RIHARDA JAKOPIČA
ZeličTjaša

Z

2009OŠ RIHARDA JAKOPIČA
Razboršek MačekPia

Z

2009OŠ RIHARDA JAKOPIČA
TomaževičLucija

Z

2011OŠ SPODNJA ŠIŠKA
VajglZala

Z

2007OŠ SPODNJA ŠIŠKA
HorvatČarna Frida

Z

2009OŠ SPODNJA ŠIŠKA
MožinaKatja

Z

2009OŠ SPODNJA ŠIŠKA
VajglŽiva

Z

2009OŠ SPODNJA ŠIŠKA
LikarJulija

Z

2007OŠ TRNOVO
BožičAjda

Z

2006OŠ VIČ
UrbanijaAna

Z

2007WALDORFSKA ŠOLA
Pevc CarreraOdalys

Z

2007OŠ VIDE PREGARC
GlihaFrida

Z

2006OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
NovakZarja

Z

2006OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
PircKatarina

Z

2007OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
SosičEla

Z

2008IZVEN OŠ
Pintar MihajlovićIva

Z

2009OŠ PIRNIČE


ARHIV:
18.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v Rolkanju  

0

18.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v BMX kolesarjenju  

3

18.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v Skiroju  

0

18.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v Rolanju  

0

17.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v urbanih plesih

6

15.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v športnem plezanju - kategorizirani    

23

15.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v športnem plezanju    

28

29.11.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v športnem plezanju - kategorizirani    

24

29.11.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v športnem plezanju    

47

16.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v športnem plezanju    

61

6.4.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v urbanih plesih    

1

4.4.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v Rolanju    

0

4.4.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v BMX kolesarjenju    

3

4.4.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v Skiroju    

4

4.4.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v Rolkanju    

2

3.3.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v urbanih plesih  

3

2.3.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v športnem plezanju  

40

26.2.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v Rolanju  

1

26.2.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v Rolkanju  

4

26.2.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v Skiroju  

7

26.2.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v BMX kolesarjenju

1

13.11.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v BMX kolesarjenju  

5

17.6.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v urbanih plesih    

0

16.6.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v športnem plezanju    

0

15.6.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v Rolanju    

0

15.6.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v Rolkanju    

0

15.6.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v BMX kolesarjenju    

0

28.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v Rolkanju  

9

28.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v Rolanju  

6

28.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v BMX kolesarjenju  

14

29.11.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v BMX kolesarjenju    

12

15.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v Rolkanju    

18

15.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v BMX kolesarjenju    

7

15.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v Rolanju    

6

13.6.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v Rolkanju    

36

13.6.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v Rolanju    

6

13.6.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v BMX kolesarjenju    

14

13.6.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v BMX dirkanju    

6

9.6.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v Rolkanju  

27

9.6.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v Rolanju  

5

9.6.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v BMX kolesarjenju  

4