Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

URBANI ŠPORTI

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
12.3.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v športnem plezanju - kategorizirani    

18

12.3.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v športnem plezanju    

65


ARHIV:
18.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v Rolkanju  

0

18.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v BMX kolesarjenju  

3

18.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v Skiroju  

0

18.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v Rolanju  

0

17.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v urbanih plesih

6

15.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v športnem plezanju - kategorizirani    

23

15.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v športnem plezanju    

28

29.11.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v športnem plezanju - kategorizirani    

24

29.11.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v športnem plezanju    

47

16.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v športnem plezanju    

61

Prijavljeni tekmovalci:
K-SDI - Starejši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
RepovžGaber

M

2002OŠ LEDINA
PogačarJakob

M

2003OŠ OSKAR KOVAČIČ
BajramovićMaks

M

2003OŠ SPODNJA ŠIŠKA
PetričAljaž

M

2003OŠ SPODNJA ŠIŠKA
BatageljAnej

M

2003OŠ VIČ
StanisavljevićNik

M

2002OŠ VRHOVCI
Marion RoženbergerLan

M

2002OŠ VRHOVCI
MaksRozman

M

2002WALDORFSKA ŠOLA
CuzakMaks Matej

M

2003OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Primožič Nej

M

2003OŠ VIŽMARJE - BROD
Križnar Anton

M

2002OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
ErhatičJakob

M

2003OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
Peric Nace

M

2003IZVEN OŠ
K-MDI - Mlajši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
KrejanSamo

M

2004OŠ DANILE KUMAR
HalilagićEdi

M

2004OŠ DANILE KUMAR
SaitoHaruki

M

2005OŠ DANILE KUMAR
ŠivicMaj

M

2005OŠ DANILE KUMAR
RedelonghiLuka

M

2006OŠ FRANCETA BEVKA
FurlanJakob

M

2004OŠ KETTEJA IN MURNA
KopačTim

M

2005OŠ MAJDE VRHOVNIK
PodobnikTim

M

2007OŠ MAJDE VRHOVNIK
KampjutJernej

M

2006OŠ MAJDE VRHOVNIK
TrampušTim

M

2007OŠ NOVE JARŠE
TrampušGal

M

2007OŠ NOVE JARŠE
TrampušNik

M

2007OŠ NOVE JARŠE
Ahčan KosmačTit

M

2007OŠ SPODNJA ŠIŠKA
Elikan LongoLev

M

2006OŠ TRNOVO
ArtačAnže

M

2008OŠ VIČ
JakiJaka

M

2005WALDORFSKA ŠOLA
ŠprukJaka

M

2005OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
K-SDE - Starejše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
AuerLarissa

Z

2003OŠ KETTEJA IN MURNA
EgerNika

Z

2002OŠ KOSEZE
PrijonLana

Z

2002OŠ KOSEZE
MeškoLana

Z

2003OŠ LEDINA
CaharijasTea

Z

2003OŠ LEDINA
KorošecRonja

Z

2003OŠ PREŽIHOV VORANC
GaberPia

Z

2003OŠ VRHOVCI
VidmarEva

Z

2002WALDORFSKA ŠOLA
Kaloh CrawfordKatarina

Z

2002OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
ŠtembergerNika

Z

2003IZVEN OŠ
K-MDE - Mlajše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
MiklavčičZala

Z

2006OŠ FRANCETA BEVKA
KosinZarja

Z

2005OŠ KOSEZE
PodobnikMaruša

Z

2008OŠ MAJDE VRHOVNIK
Peklaj Zala

Z

2006OŠ MIŠKA KRANJCA
TrampušNina

Z

2005OŠ NOVE FUŽINE
LikarZoja

Z

2005OŠ NOVE JARŠE
StaryInnia

Z

2005OŠ RIHARDA JAKOPIČA
JanežičJerneja

Z

2004OŠ SPODNJA ŠIŠKA
Brzin Zarja

Z

2005OŠ SPODNJA ŠIŠKA
BreznikUla

Z

2004OŠ TRNOVO
BuckleyJennifer

Z

2007OŠ TRNOVO
StaričMia

Z

2005OŠ TRNOVO
JelčičNaja

Z

2004OŠ VIČ
TorkarTina

Z

2004OŠ VIČ
BožičAjda

Z

2006OŠ VIČ
BatageljHana

Z

2005OŠ VIČ
BatageljJulija

Z

2007OŠ VIČ
TubinLana

Z

2006OŠ BOŽIDARJA JAKCA
MoltaraEnya

Z

2006OŠ BOŽIDARJA JAKCA
KrižajNeja

Z

2007OŠ BOŽIDARJA JAKCA
KastelicLucija

Z

2006OŠ BOŽIDARJA JAKCA

6.4.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v urbanih plesih    

1

4.4.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v Rolanju    

0

4.4.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v BMX kolesarjenju    

3

4.4.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v Skiroju    

4

4.4.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v Rolkanju    

2

3.3.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v urbanih plesih  

3

2.3.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v športnem plezanju  

40

26.2.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v Rolanju  

1

26.2.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v Rolkanju  

4

26.2.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v Skiroju  

7

26.2.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v BMX kolesarjenju

1

13.11.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v BMX kolesarjenju  

5

17.6.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v urbanih plesih    

0

16.6.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v športnem plezanju    

0

15.6.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v Rolanju    

0

15.6.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v Rolkanju    

0

15.6.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v BMX kolesarjenju    

0

28.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v Rolkanju  

9

28.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v Rolanju  

6

28.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v BMX kolesarjenju  

14

29.11.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v BMX kolesarjenju    

12

15.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v Rolkanju    

18

15.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v BMX kolesarjenju    

7

15.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v Rolanju    

6

13.6.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v Rolkanju    

36

13.6.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v Rolanju    

6

13.6.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v BMX kolesarjenju    

14

13.6.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v BMX dirkanju    

6

9.6.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v Rolkanju  

27

9.6.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v Rolanju  

5

9.6.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v BMX kolesarjenju  

4