Rezultati

Kategorije
ETUMETU - Men
ETUZETU - Women
CM1Cici akvatlon - cicibani
CM2Cici akvatlon - mlajši dečki
CZ1Cici akvatlon - cicibanke
CZ2Cici akvatlon - mlajše deklice
SMSuper sprint triatlon - moški skupno
SM1Super sprint triatlon - starejši dečki
SM2Super sprint triatlon - kadeti
SM3Super sprint triatlon - mlajši mladinci
SSfSuper Sprint / Za vsakogar - ženske skupno
SSmSuper Sprint / Za vsakogar - moški skupno
SZSuper sprint triatlon - ženske skupno
SZ1Super sprint triatlon - starejše deklice
SZ2Super sprint triatlon - kadetinje
SZ3Super sprint triatlon - mlajši mladinke
VMTriatlon za vsakogar - moški skupno
VM1Triatlon za vsakogar - starejši mladinci
VM2Triatlon za vsakogar - člani 1
VM3Triatlon za vsakogar - veterani 1
VM4Triatlon za vsakogar - veterani 2
VZTriatlon za vsakogar - ženske skupno
VZ1Triatlon za vsakogar - starejše mladinke
VZ2Triatlon za vsakogar - članice 1
VZ3Triatlon za vsakogar - veteranke 1
VZ4Triatlon za vsakogar - veteranke 2
DMDuatlon - moški skupno
DM1Duatlon - starejši mladinci
DM2Duatlon - člani 1
DM3Duatlon - veterani 1
DM4Duatlon - veterani 2
DZDuatlon - ženske skupno
DZ1Duatlon - starejše mladinke
DZ2Duatlon - članice 1
DZ3Duatlon - veteranke 1
DZ4Duatlon - veteranke 2
OMOlimpik triatlon - moški skupno
OM2Olimpik triatlon - starejši mladinci
OM3Olimpik triatlon - člani 1
OM4Olimpik triatlon - člani 2
OM5Olimpik triatlon - veterani 1
OM6Olimpik triatlon - veterani 2
OM7Olimpik triatlon - veterani 3
OM8Olimpik triatlon - veterani 4
OM9Olimpik triatlon - veterani 5
OMAOlimpik triatlon - veterani 6
OMBOlimpik triatlon - veterani 7
OZOlimpik triatlon - ženske skupno
OZ2Olimpik triatlon - starejše mladinke
OZ3Olimpik triatlon - članice 1
OZ4Olimpik triatlon - članice 2
OZ5Olimpik triatlon - veteranke 1
OZ6Olimpik triatlon - veteranke 2
OZ7Olimpik triatlon - veteranke 3
OZ8Olimpik triatlon - veteranke 4
OZ9Olimpik triatlon - veteranke 5
OZAOlimpik triatlon - veteranke 6
OZBOlimpik triatlon - veteranke 7
RDŠtafetni triatlon - duatlonska ekipa
RFŠtafetni triatlon - ženska ekipa
RMŠtafetni triatlon - moška ekipa
RXŠtafetni triatlon - mešana ekipa
AQMAkvabike - moški skupno
AQMAAkvabike - starejši mladinci
AQMBAkvabike - člani 1
AQMCAkvabike - člani 2
AQMDAkvabike - veterani 1
AQMEAkvabike - veterani 2
AQMFAkvabike - veterani 3
AQMGAkvabike - veterani 4
AQMHAkvabike - veterani 5
AQMIAkvabike - veterani 6
AQMJAkvabike - veterani 7
AQZAkvabike - ženske skupno
AQZAAkvabike - starejše mladinke
AQZBAkvabike - članice 1
AQZCAkvabike - članice 2
AQZDAkvabike - veteranke 1
AQZEAkvabike - veteranke 2
AQZFAkvabike - veteranke 3
AQZGAkvabike - veteranke 4
AQZHAkvabike - veteranke 5
AQZIAkvabike - veteranke 6
AQZJAkvabike - veteranke 7
D_AQMADržavno prvenstvo - Akvabike - starejši mladinci
D_AQMBDržavno prvenstvo - Akvabike - člani 1
D_AQMCDržavno prvenstvo - Akvabike - člani 2
D_AQMDDržavno prvenstvo - Akvabike - veterani 1
D_AQMEDržavno prvenstvo - Akvabike - veterani 2
D_AQMFDržavno prvenstvo - Akvabike - veterani 3
D_AQMGDržavno prvenstvo - Akvabike - veterani 4
D_AQMHDržavno prvenstvo - Akvabike - veterani 5
D_AQMIDržavno prvenstvo - Akvabike - veterani 6
D_AQMJDržavno prvenstvo - Akvabike - veterani 7
D_AQZADržavno prvenstvo - Akvabike - starejše mladinke
D_AQZBDržavno prvenstvo - Akvabike - članice 1
D_AQZCDržavno prvenstvo - Akvabike - članice 2
D_AQZDDržavno prvenstvo - Akvabike - veteranke 1
D_AQZEDržavno prvenstvo - Akvabike - veteranke 2
D_AQZFDržavno prvenstvo - Akvabike - veteranke 3
D_AQZGDržavno prvenstvo - Akvabike - veteranke 4
D_AQZHDržavno prvenstvo - Akvabike - veteranke 5
D_AQZIDržavno prvenstvo - Akvabike - veteranke 6
D_AQZJDržavno prvenstvo - Akvabike - veteranke 7
Rezultati

Triglav triatlon Bled 2021

Bled, 5.9.2021

SZ - Super sprint triatlon - ženske skupno

Uvr.Št.Priimek in imeDrž.KlubČasiRezultat
1211RITTER StephanieAUTHSV TRIATHLON KäRNTEN05:09 (0:28) 0:22:23 (0:33) 0:14:150:42:51
2210RITTER KathrinSLOHSV TRIATHLON KäRNTEN04:53 (0:24) 0:23:27 (0:41) 0:14:490:44:16
3203PECORARI IrisITAGO TRI TEAM04:57 (0:32) 0:22:12 (0:46) 0:16:150:44:44
4202COLOMBO MayaITAGO TRI TEAM05:03 (0:25) 0:24:07 (0:32) 0:15:040:45:12
5217KOVIC UrškaSLOTK EKLIMAS AJDOVŠČINA04:54 (0:28) 0:23:32 (0:34) 0:16:090:45:39
6219KRŽIŠNIK NikaSLOTK EKLIMAS AJDOVŠČINA05:07 (0:32) 0:24:30 (0:36) 0:15:060:45:53
7229PRELESNIK TinkaraSLOTK INLES RIKO RIBNICA05:28 (0:28) 0:25:18 (0:36) 0:14:050:45:57
8212DI BERNARDO SophieAUTSPORT AM WOERTHERSEE05:12 (0:27) 0:25:17 (0:37) 0:14:370:46:12
9215BEZLAJ AnjaSLOTK 3LIFE05:07 (0:36) 0:25:46 (0:33) 0:15:340:47:38
10204RESEN GiorgiaITAGO TRI TEAM05:05 (0:24) 0:24:27 (0:34) 0:17:220:47:55
11239SRAKA LunaSLOTK LJUBLJANA05:07 (0:33) 0:25:14 (0:36) 0:16:310:48:03
12223VALIČ IsaSLOTK EKLIMAS AJDOVŠČINA05:40 (0:30) 0:25:22 (0:40) 0:16:140:48:27
13227KROMAR UršaSLOTK INLES RIKO RIBNICA05:59 (0:29) 0:26:18 (0:36) 0:15:170:48:41
14238SLANIČ IvaSLOTK LJUBLJANA05:41 (0:40) 0:25:43 (0:33) 0:17:010:49:41
15226KRIŽAN MiaSLOTK INLES RIKO RIBNICA05:21 (0:29) 0:25:44 (0:39) 0:19:100:51:25
16201MINCU MiaSLOAMS BEAGLE08:39 (0:47) 0:33:02 (1:01) 0:26:171:09:49