Rezultati

Kategorije
TMSprint triatlon - moški skupno
TZSprint triatlon - ženske skupno
TR1Sprint triatlon - štafeta - Skupno
TRMSprint triatlon - Moška štafeta
TRXSprint triatlon - Mešana štafeta
TRZSprint triatlon - Ženska štafeta
SVMSV - Sprint tritlon - moški skupno
SVZSV - Sprint tritlon - ženske skupno
TRVSV - Sprint triatlon - štafeta
SVM1SV - Sprint tritlon - moški do 35 let
SVM2SV - Sprint tritlon - moški 36 - 45 let
SVM3SV - Sprint tritlon - moški nad 46 let
SVZ1SV - Sprint tritlon - ženske do 35 let
SVZ2SV - Sprint tritlon - ženske 36 - 45 let
SVZ3SV - Sprint tritlon - ženske nad 46 let
TM1Sprint triatlon - mlajši mladinci
TM10Sprint triatlon - veterani 6
TM11Sprint triatlon - veterani 7
TM12Moški do 19 let
TM13Moški 20 do 39 let
TM14Moški 40 let in starejši
TM2Sprint triatlon - starejši mladinci
TM3Sprint triatlon - člani 1
TM4Sprint triatlon - člani 2
TM5Sprint triatlon - veterani 1
TM6Sprint triatlon - veterani 2
TM7Sprint triatlon - veterani 3
TM8Sprint triatlon - veterani 4
TM9Sprint triatlon - veterani 5
TZ1Sprint triatlon - mlajše mladinke
TZ10Sprint triatlon - veteranke 6
TZ11Sprint triatlon - veteranke 7
TZ12Ženske do 19 let
TZ13Ženske 20 do 39 let
TZ14Ženske 40 let in starejše
TZ2Sprint triatlon - starejše mladinke
TZ3Sprint triatlon - članice 1
TZ4Sprint triatlon - članice 2
TZ5Sprint triatlon - veteranke 1
TZ6Sprint triatlon - veteranke 2
TZ7Sprint triatlon - veteranke 3
TZ8Sprint triatlon - veteranke 4
TZ9Sprint triatlon - veteranke 5
Rezultati

#TriatlonLjubljana2021

Ljubljana, 29.8.2021

SVM - SV - Sprint tritlon - moški skupno

Uvr.Št.Priimek in imeKlubLicencaČasiRezultat
1119KROMAR DamijanTK INLES RIKO RIBNICA 12:14 (0:26) 31:40 (1:03) 18:291:03:54
2176PETELINŠEK AmadejTK UTRIP 11:45 (0:28) 32:15 (1:01) 18:341:04:04
3169KRAČUN RajkoGŠSV 12:59 (0:58) 34:04 (0:58) 19:061:08:06
4175GRUBEŠIČ AleksandarESD 16:26 (0:29) 32:00 (1:11) 19:301:09:39
5168JAZBEC MatijaESD 14:15 (0:53) 33:58 (1:08) 20:521:11:08
6164GOR Tilen157. LOGP 13:56 (0:40) 36:59 (1:04) 21:141:13:55
7170PAVLIČ Marko10 PEHP 13:59 (0:46) 36:40 (1:27) 21:481:14:42
8172DOBOVŠEK Andraž107 LEBA 17:49 (1:06) 36:20 (1:20) 19:041:15:41
9178PIRKOVIČ Rok10 PEHP 15:34 (1:17) 34:58 (1:28) 22:591:16:17
10171MOČIVNIK Jure10 PEHP 18:54 (1:14) 35:10 (1:07) 20:281:16:55
11166TOMŠIČ BlažGŠSV 16:05 (0:37) 38:26 (1:25) 23:001:19:35
12167ZUPANČIČ MartinGŠSV 18:50 (1:01) 40:30 (1:23) 23:251:25:11
13177FLANDER Luka132. GORP 23:00 (1:44) 38:25 (0:56) 23:031:27:09
14173ŠKERJANC Peter15. PVL 22:33 (2:29) 43:49 (1:10) 21:101:31:13