Rezultati

Kategorije
10MRekreativni tek (10.400 m) - moški
10ZRekreativni tek (10.400 m) - ženske
21MPolmaraton - Moški skupno
21MAPolmaraton - Moški A
21MBPolmaraton - Moški B
21MCPolmaraton - Moški C
21MDPolmaraton - Moški D
21MEPolmaraton - Moški E
21MFPolmaraton - Moški F
21MGPolmaraton - Moški G
21MHPolmaraton - Moški H
21MIPolmaraton - Moški I
21MJPolmaraton - Moški J
21ZPolmaraton - Ženske skupno
21ZAPolmaraton - Ženske A
21ZBPolmaraton - Ženske B
21ZCPolmaraton - Ženske C
21ZDPolmaraton - Ženske D
21ZEPolmaraton - Ženske E
21ZFPolmaraton - Ženske F
21ZGPolmaraton - Ženske G
21ZHPolmaraton - Ženske H
21ZIPolmaraton - Ženske I
21ZJPolmaraton - Ženske J
Rezultati

19. Mali kraški maraton

Sežana, 24.3.2019

21MA - Polmaraton - Moški A

Uvr.Št.Priimek in imeDrž.LRKlub10km17kmRezultat
1303Bečan TimotejSLO1996KGT Papež - Silux Sport0:33:451:00:211:11:33
2344Lavrenčič TineSLO1990 0:35:191:03:271:15:17
3939Tretjak JanSLO1994ŠD SIJ0:38:211:10:071:23:26
41016Boštjan JenčičSLO1990 0:37:211:11:101:23:55
582Abram MarkoSLO1993 0:42:031:14:561:28:23
6463Orehek JureSLO1992 0:41:251:14:541:29:01
7692Kožar PeterSLO1990TŠD Lončar0:40:381:15:171:29:47
822Magajne KlemenSLO1990DLT Filipides0:42:191:16:341:31:41
9572Križan PeterSLO1993ŠD Danfoss Trata0:43:451:18:361:33:21
10686Rudež NejcSLO2002 0:44:161:19:371:34:14
11635Voglar JureSLO1991 0:43:131:19:121:34:17
12773Kosec JanezSLO1992ROLTEK0:41:211:17:191:35:29
13864Trontelj PrimožSLO1992ŠRD OMEGA AIR0:45:061:21:271:37:02
14307Höfferle JakobSLO1999Triatlonski klub Novo mesto0:43:511:20:501:37:42
15650Perme MatevžSLO1993Tekači Vipavske doline0:43:391:21:121:38:32
16614Rutar AljažSLO1994 0:44:341:22:041:39:07
17640Gor TilenSLO1994 0:48:221:25:041:39:18
18786Mikuž PatrikSLO1999Triatlon Klub Eklimas Ajdovščina0:48:161:25:471:40:06
19480Gorišek NikSLO1995 0:47:031:24:401:40:12
20832Gustinčič AljažSLO1996ŠD Danfoss Trata0:46:281:24:511:40:36
21881Urh DomenSLO1992 0:49:561:28:001:43:25
22608Brudar SandiSLO1991 0:49:091:27:211:43:33
231002Ganiev EldarITA1993 0:49:411:28:041:43:59
24661Nusdorfer MarkoSLO1991 0:48:451:27:431:44:12
25958Žener TimSLO1996Urbani tekači0:48:371:28:041:44:25
26435Pišljar JakaSLO1993 0:49:391:28:311:44:57
272793Malovrh PatrikSLO1996ŠRKD Savčan0:45:111:25:381:45:24
28246Verbovšek IgorSLO1991 0:46:371:26:291:45:35
29593Čok AlenITA1992 0:52:021:30:171:46:46
303162Jezerc AnžeSLO1990ZDRAVE VREDNOTE0:50:131:30:131:47:19
311069Florjan GašperSLO2003 0:50:571:30:321:47:31
322845Pogorilič RobertSLO1995 0:53:341:31:491:48:07
33215Zajc LukaSLO1994Športno društvo Šmartno-Tacen0:51:441:31:451:48:45
34114Cerar NejcSLO1990 0:49:141:29:431:49:01
351037Dolenc AnžeSLO1992 0:49:571:31:161:49:36
36858Kovic LukaITA1995 0:51:011:31:481:49:51
37122Hrvatin LukaSLO1992PP Team0:53:251:34:221:50:03
38873Medved NejcSLO1991Nimam0:56:081:36:251:52:42
39535Lisec MarkoSLO1996 0:56:321:37:101:53:51
40671Kobe ŽigaSLO1991Športna Skupina "Vita"0:51:111:33:581:53:54
4130Murgel ThaleiSLO1999 0:52:051:37:261:56:33
42934Jaklič AnžeSLO1991 0:54:051:37:071:56:59
43169Bizjak JaniSLO1990 0:55:341:38:121:57:04
44470Ulčar PrimožSLO1990 0:56:121:39:111:59:08
45605Slabajna SašoSLO1993 0:54:551:39:122:01:04
461034Bolčič KristjanSLO1994 0:52:071:39:252:02:40
4723Lipovšek DomenSLO1995 1:01:131:44:482:04:34
48888Radosavljević PeterSLO2002PASCOFIX0:57:551:44:482:04:55
49304Antunovic KristjanSLO1990 0:53:441:42:402:05:02
50237Aversano AndreaITA1992 0:54:131:45:312:07:33
51441Smrkolj ŽigaSLO1997ROLTEK0:53:361:45:342:08:21
521018Velkovrh MatjažSLO1993 0:54:321:43:112:08:26
53255Cvirn RobiSLO1990 0:56:491:51:272:15:47
53795Leitgeb AndražSLO1990 0:56:491:51:272:15:47
55210Radosavljević BrankoSLO1990Sport Agent d.o.o.0:58:131:52:012:17:38
56510Mestek MaticSLO1993 0:59:311:55:442:20:09