Rezultati

Kategorije
ETfSuper sprint triatlon - ženske skupno
ETmSuper sprint triatlon - moški skupno
OLIfOlimpik triatlon - ženske skupno
OLImOlimpik triatlon - moški skupno
ZaVfTriatlon za vsakogar - ženske skupno
ZaVmTriatlon za vsakogar - moški skupno
AFCici triatlon - ml. cicibanke (2007 in mlajši)
AMCici triatlon - ml. cicibani (2007 in mlajši)
BFCici triatlon - st.cicibanke (2006 – 2005)
BMCici triatlon - st.cicibani (2006– 2005)
CFCici triatlon - mlajše deklice (2004 – 2003)
CMCici triatlon - mlajši dečki (2004 – 2003)
DFSuper sprint triatlon - starejše deklice (2002 – 2001)
DMSuper sprint triatlon - starejši dečki (2002 – 2001)
EFSuper sprint triatlon - kadetinje (2000 – 1999)
EMSuper sprint triatlon - kadeti (2000 – 1999)
FFSuper sprint triatlon - ml. mladinke (1998 – 1997)
FMSuper sprint triatlon - ml. mladinci (1998 – 1997)
GFSuper sprint triatlon - mladinke (1996 – 1995)
GMSuper sprint triatlon - mladinci (1996 – 1995)
HFOlimpik triatlon - st. mladinke (1996 – 1995)
HMOlimpik triatlon - st. mladinci (1996 – 1995)
IFOlimpik triatlon - Članice I (1990 - 1985)
IMOlimpik triatlon - Člani I (1990 - 1985)
JFOlimpik triatlon - Članice II (1984 - 1975)
JMOlimpik triatlon - Člani II (1984 - 1975)
KFOlimpik triatlon - Veteranke I (1974 - 1970)
KMOlimpik triatlon - Veterani I (1974 - 1970)
LFOlimpik triatlon - Veteranke II (1969 - 1965)
LMOlimpik triatlon - Veterani II (1969 - 1965)
MFOlimpik triatlon - Veteranke III (1964 - 1960)
MMOlimpik triatlon - Veterani III (1964 - 1960)
NMOlimpik triatlon - Veterani IV (1959 - 1955)
OMOlimpik triatlon - Veterani V (1954 - 1950)
PMOlimpik triatlon - Veterani VI (1949 - 1945)
RMOlimpik triatlon - Veterani VII (1944 in starejši)
SFTriatlon za vsakogar - Dijakinje (1996 in mlajše)
SMTriatlon za vsakogar - Dijaki (1996 in mlajši)
TFTriatlon za vsakogar - Članice I (1995 – 1980)
TMTriatlon za vsakogar - Člani I (1995 – 1980)
U23FOlimpik triatlon - do 23 let - ženske (1994 - 1991)
U23MOlimpik triatlon - do 23 let - moški (1994 - 1991)
UFTriatlon za vsakogar - Članice II (1979 – 1965)
UMTriatlon za vsakogar - Člani II (1979 – 1965)
VFTriatlon za vsakogar - Članice III (1964 in starejše)
VMTriatlon za vsakogar - Člani III (1964 in starejši)
ZDTriatlon za podjetja in združenja - duatlonska ekipa
ZFTriatlon za podjetja in združenja - ženska ekipa
ZMTriatlon za podjetja in združenja - moška ekipa
ZXTriatlon za podjetja in združenja - mešana ekipa
Rezultati

Garmin Triatlon Bled

Bled, 6.9.2014

ETm - Super sprint triatlon - moški skupno

#St.PriimekImeKlubDržavaPlav.Tran1KoloTran2TekRezultat
166PlankoMatevžTK Trisport ExotermSLO0:05:030:00:360:21:050:00:220:11:150:38:23
230JakaKaplan SLO0:05:100:00:450:20:500:00:240:11:200:38:31
384UrhKlenovsek SLO0:05:120:00:420:20:480:00:230:11:410:38:49
469RanSagiv ISR0:05:130:00:400:21:490:00:280:10:400:38:52
59BojancKlemenTK Trisport ExotermSLO0:05:280:00:330:20:480:00:300:12:240:39:46
641LuisMontero POR0:05:120:00:310:22:040:00:230:11:400:39:51
755NoamRonen ISR0:05:280:00:340:22:310:00:280:11:360:40:39
82ApsimonEdan ISR0:05:330:00:260:22:330:00:220:11:490:40:46
913DanijelBartol SLO0:05:320:00:440:22:050:00:240:12:030:40:50
1014DaniloJovanovic SER0:06:040:00:420:21:560:00:260:11:470:40:57
11445KolleggerLukasHSV TriathlonAUT0:05:120:00:260:22:080:00:270:12:480:41:03
1257ObrezaDomenTK Trisport ExotermSLO0:05:570:00:240:21:580:00:210:13:150:41:57
1332JosipZivkovic CRO0:05:070:00:330:22:510:00:260:13:020:42:01
1417DzianisDudko BLR0:05:270:00:340:22:150:00:240:13:270:42:07
1526GrgorinićLukaTK PulaCRO0:05:210:00:500:22:370:00:250:13:030:42:18
1680ŠkrjancJanTK Trisport ExotermSLO0:05:280:00:340:22:310:00:270:13:200:42:22
1728HilberReneHSV Triathlon KärntenAUT0:06:210:00:230:22:430:00:250:12:320:42:25
1845MarkoDesimirovic SER0:06:140:00:290:23:220:00:360:12:240:43:07
1970RichterLeanderHSV Triathlon KärntenAUT0:05:430:00:250:22:290:00:300:14:010:43:11
2039Kovačič IvanjkoMatijaTK Trisport ExotermSLO0:06:060:00:430:21:510:00:260:14:160:43:24
2154NejedlýJakubSlavia PrahaCZE0:05:400:00:260:23:520:00:320:13:250:43:56
2248MatyasLokodo ROM0:06:530:00:410:23:290:00:320:12:410:44:18
2338KolnitzerNoahHSV Triathlon KärntenAUT0:06:210:00:250:23:460:00:250:13:330:44:32
245Bela KočarLukaTK Trisport ExotermSLO0:05:410:00:340:22:040:00:210:15:580:44:40
2559PandzaLeonTK RIVALCRO0:06:160:00:300:24:190:00:240:13:110:44:41
2611BurianMatej CZE0:05:590:00:270:24:050:00:270:15:160:46:15
2753NeilMarkham MLT0:07:090:00:470:24:510:00:380:12:560:46:22
2881ŠkufcaMaksTK Inles Riko RibnicaSLO0:07:160:00:280:23:470:00:340:14:310:46:38
2972SárszegiTamásMogyi Se Baja-PécsHUN0:06:070:00:240:25:410:00:310:14:020:46:48
3047MarusicEljiaGorizia TriathlonITA0:07:040:00:320:25:320:00:350:13:580:47:42
3182ŠobarPrimožTK Inles Riko RibnicaSLO0:06:410:00:450:24:360:00:370:15:360:48:17
3261PenićLukaTK PulaCRO0:06:240:00:260:26:390:00:260:14:360:48:34
334BardosGergoMogyi Se Baja-PécsHUN0:06:050:00:250:29:200:00:320:13:310:49:56
3423GagićStefanTK PulaCRO0:07:360:00:300:27:230:00:410:13:460:49:58
3533JotanovićMarinTK RIVALCRO0:07:260:00:320:26:540:00:320:14:560:50:20
3688VidenšekDavidŠRK CeljeSLO0:07:230:00:370:27:340:00:270:14:450:50:48
376BerlecŽigaTK Trisport ExotermSLO0:07:220:00:330:27:410:00:220:15:000:51:00
3824GeričJakaTK Trisport ExotermSLO0:07:120:00:320:28:330:00:420:14:490:51:49
3971RozmanMarkoTK Novo mestoSLO0:09:330:00:510:25:400:00:320:15:110:51:50
40446NaschenwengLeonHSV TriathlonAUT0:08:230:00:310:28:340:00:510:14:230:52:44
4119FlisTeoTK Trisport ExotermSLO0:07:400:00:380:27:480:00:240:17:190:53:51
4287VerbnjakPaulHSV Triathlon KärntenAUT0:09:100:00:340:25:550:00:370:18:590:55:17
4316DečmanMatejTK Inles Riko RibnicaSLO0:05:380:00:290:33:340:01:150:14:510:55:49
4460PauličGašperTK Trisport ExotermSLO0:08:050:00:360:29:360:00:230:17:510:56:32
4565PintarLukaTK GorenjskaSLO0:07:180:00:530:33:570:00:270:13:550:56:33
4698VeličkovićMarcoTK PulaCRO0:07:560:00:390:32:280:00:260:17:190:58:50
4718FlisNejcTK Trisport ExotermSLO0:09:360:00:480:31:010:00:300:17:260:59:23
4883TkalecUrbanTK Trisport ExotermSLO0:09:390:00:530:33:370:00:320:17:521:02:36
4942LunkoAdrianTK PulaCRO0:09:260:00:540:31:010:00:340:21:271:03:23
 43MandičMarkTK Trisport ExotermSLO0:05:300:00:45   DNF
 49MikitaBely BLR0:05:270:00:38   DNF
 50MikitaKatsianeu BLR0:05:060:00:38   DNF
 10BregarDavidPovodni možSLO0:10:250:00:45   DNF
 63PetarIvackovic SER0:05:100:00:34   DNF
 67PodbevšekŽigaTK Trisport ExotermSLO0:06:350:00:29   DNF