Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

ODBOJKA

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
25.1.2022Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Polfinale

6

11.1.2022Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Polfinale

4

10.1.2022Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Četrtfinale

12

10.1.2022Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Četrtfinale

8

8.12.2021Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje  

12

Prijavljene ekipe:
  - GIMNAZIJA BEŽIGRAD
  - GIMNAZIJA MOSTE
  - GIMNAZIJA ŠENTVID
  - GIMNAZIJA ŠIŠKA 1
  - GIMNAZIJA ŠIŠKA 2
  - GIMNAZIJA VIČ
  - SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
  - SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
  - SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
  - SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA, GIMNAZIJA IN UMETNIŠKA GIMNAZIJA
  - SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
  - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

Urnik - Skupina:A
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

GIMNAZIJA ŠENTVID

2:0

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

30.11.2021 13:00

GIMNAZIJA ŠENTVID
Lestvica T  Z  P   R   R Točke

GIMNAZIJA ŠENTVID

1102:0250:24262

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

1010:2-224:50-260

Urnik - Skupina:B
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

GIMNAZIJA VIČ

1:2

SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA, GIMNAZIJA IN UMETNIŠKA GIMNAZIJA

9.12.2021 12:00

JEŽICA
Lestvica T  Z  P   R   R Točke

SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA, GIMNAZIJA IN UMETNIŠKA GIMNAZIJA

1102:1165:51142

GIMNAZIJA VIČ

1011:2-151:65-140

Urnik - Skupina:C
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

2:0

SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO

3.12.2021 12:00

SREDNJA ZDRAVSTEVNA ŠOLA
Lestvica T  Z  P   R   R Točke

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

1102:0250:26242

SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO

1010:2-226:50-240

Urnik - Skupina:D
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

GIMNAZIJA ŠIŠKA 1

2:0

SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA

7.12.2021 10:00

GIMNAZIJA ŠIŠKA
Lestvica T  Z  P   R   R Točke

GIMNAZIJA ŠIŠKA 1

1102:0250:12382

SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA

1010:2-212:50-380

Urnik - Skupina:E
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

GIMNAZIJA ŠIŠKA 2

2:0

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

7.12.2021 08:45

GIMNAZIJA ŠIŠKA
Lestvica T  Z  P   R   R Točke

GIMNAZIJA ŠIŠKA 2

1102:0250:37132

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

1010:2-237:50-130

Urnik - Skupina:F
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

GIMNAZIJA MOSTE

1:2

SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO

30.11.2021 13:45

GIMNAZIJA MOSTE
Lestvica T  Z  P   R   R Točke

SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO

1102:1147:55-82

GIMNAZIJA MOSTE

1011:2-155:4780
8.12.2021Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake  

8


ARHIV:
8.1.2020Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale

4

18.12.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - 1. liga

12

2.12.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - 1. liga

8

7.10.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje  

23

7.10.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake  

15

17.12.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale

5

19.11.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale

6

28.9.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake  

11

28.9.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje  

20

13.12.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale

6

23.10.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale

6

27.9.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje  

21

27.9.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake  

12

7.12.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale

6

6.12.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - nižje lige

3

15.11.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale

6

26.9.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje

20

26.9.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake

13

17.12.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale

5

17.11.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale

6

28.9.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje

21

28.9.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake

12

11.12.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale  

6

23.10.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale

5

22.9.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje  

17

22.9.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake  

11

10.12.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale  

6

11.11.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale  

5

23.9.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje  

18

23.9.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake  

13

11.12.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale  

6

6.11.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale  

6

24.9.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake    

12

24.9.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje    

19

15.12.2011Prvenstvo SŠ Ljubljana v odbojki za dijake - Finale

6

14.11.2011Prvenstvo SŠ Ljubljana v odbojki za dijakinje - Finale

6

30.9.2011Prvenstvo SŠ Ljubljana v odbojki za dijakinje    

16

30.9.2011Prvenstvo SŠ Ljubljana v odbojki za dijake    

16

13.12.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale  

5

4.11.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale  

5

27.9.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake    

16

27.9.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje    

18

16.11.2009Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake  

15

5.10.2009Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje  

17