Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

ODBOJKA

DatumNazivŠt. prijav
skupaj

ARHIV:
8.1.2020Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale

4

18.12.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - 1. liga

12

2.12.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - 1. liga

8

7.10.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje  

23

Prijavljene ekipe:
  - EKONOMSKA ŠOLA
  - ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
  - GIMNAZIJA BEŽIGRAD
  - GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
  - GIMNAZIJA LEDINA
  - GIMNAZIJA MOSTE
  - GIMNAZIJA POLJANE
  - GIMNAZIJA ŠENTVID
  - GIMNAZIJA ŠIŠKA
  - GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
  - GIMNAZIJA ŽELIMLJE
  - SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA
  - SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
  - SREDNJA POKLICNA IN STROKOVNA ŠOLA BEŽIGRAD
  - SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
  - SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
  - SREDNJA TRGOVSKA ŠOLA
  - SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
  - SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
  - SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
  - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
  - ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA
  - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

Urnik - Skupina:A
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

GIMNAZIJA ŠIŠKA

2:0

SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA

5.12.2019 09:30

GIMNAZIJA ŠIŠKA

ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA

0:2

ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA

5.12.2019 10:15

GIMNAZIJA ŠIŠKA

GIMNAZIJA ŠIŠKA

2:0

ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA

10.12.2019 13:00

GIMNAZIJA ŠIŠKA

SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA

2:0

ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA

10.12.2019 13:45

GIMNAZIJA ŠIŠKA

GIMNAZIJA ŠIŠKA

2:0

ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA

11.12.2019 13:00

GIMNAZIJA ŠIŠKA

ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA

2:0

SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA

11.12.2019 13:45

GIMNAZIJA ŠIŠKA
Lestvica T  Z  P   R   R Točke

GIMNAZIJA ŠIŠKA

3306:06150:361146

ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA

3214:22125:104214

SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA

3122:4-292:123-312

ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA

3030:6-646:150-1040

Urnik - Skupina:B
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO

0:2

SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO

11.12.2019 09:00

SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO

GIMNAZIJA POLJANE

2:0

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA

11.12.2019 09:40

SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO

SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO

2:0

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA

11.12.2019 10:20

SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO

SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO

1:2

GIMNAZIJA POLJANE

11.12.2019 11:05

SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO

SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO

0:2

GIMNAZIJA POLJANE

11.12.2019 11:50

SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA

0:2

SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO

11.12.2019 12:35

SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
Lestvica T  Z  P   R   R Točke

GIMNAZIJA POLJANE

3306:15170:121496

SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO

3215:23165:136294

SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO

3122:4-2103:136-332

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA

3030:6-6105:150-450

Urnik - Skupina:C
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

GIMNAZIJA ŠENTVID

2:0

GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA

9.12.2019 11:45

GIMNAZIJA ŠENTVID

GIMNAZIJA ŠENTVID

2:0

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

9.12.2019 12:30

GIMNAZIJA ŠENTVID

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

2:0

GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA

9.12.2019 13:15

GIMNAZIJA ŠENTVID

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

2:0

GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA

9.12.2019 14:00

GIMNAZIJA ŠENTVID

GIMNAZIJA ŠENTVID

0:2

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

10.12.2019 12:45

GIMNAZIJA ŠENTVID

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

2:0

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

10.12.2019 13:30

GIMNAZIJA ŠENTVID
Lestvica T  Z  P   R   R Točke

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

3306:06150:94566

GIMNAZIJA ŠENTVID

3214:22140:98424

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

3122:4-2115:132-172

GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA

3030:6-669:150-810

Urnik - Skupina:D
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

2:0

SREDNJA TRGOVSKA ŠOLA

6.12.2019 14:15

GIMNAZIJA VIČ

SREDNJA TRGOVSKA ŠOLA

2:0

SREDNJA POKLICNA IN STROKOVNA ŠOLA BEŽIGRAD

6.12.2019 14:55

GIMNAZIJA VIČ

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

2:0

SREDNJA POKLICNA IN STROKOVNA ŠOLA BEŽIGRAD

6.12.2019 15:30

GIMNAZIJA VIČ

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

2:0

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

13.12.2019 14:15

GIMNAZIJA VIČ

SREDNJA TRGOVSKA ŠOLA

0:2

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

13.12.2019 14:55

GIMNAZIJA VIČ

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

2:0

SREDNJA POKLICNA IN STROKOVNA ŠOLA BEŽIGRAD

13.12.2019 15:30

GIMNAZIJA VIČ
Lestvica T  Z  P   R   R Točke

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

3306:06150:71796

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

3214:22137:96414

SREDNJA TRGOVSKA ŠOLA

3122:4-2100:136-362

SREDNJA POKLICNA IN STROKOVNA ŠOLA BEŽIGRAD

3030:6-666:150-840

Urnik - Skupina:E
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

GIMNAZIJA MOSTE

0:2

GIMNAZIJA LEDINA

11.12.2019 09:00

GIMNAZIJA MOSTE

GIMNAZIJA LEDINA

2:0 BB

EKONOMSKA ŠOLA

11.12.2019 09:45

GIMNAZIJA MOSTE

GIMNAZIJA MOSTE

1:2

GIMNAZIJA ŽELIMLJE

11.12.2019 10:30

GIMNAZIJA MOSTE

EKONOMSKA ŠOLA

0:2 BB

GIMNAZIJA MOSTE

11.12.2019 11:15

GIMNAZIJA MOSTE

GIMNAZIJA LEDINA

2:0

GIMNAZIJA ŽELIMLJE

11.12.2019 12:00

GIMNAZIJA MOSTE

EKONOMSKA ŠOLA

0:2 BB

GIMNAZIJA ŽELIMLJE

11.12.2019 12:45

GIMNAZIJA MOSTE
Lestvica T  Z  P   R   R Točke

GIMNAZIJA LEDINA

3306:06150:63876

GIMNAZIJA ŽELIMLJE

3214:31151:96554

GIMNAZIJA MOSTE

3123:4-1126:11882

EKONOMSKA ŠOLA

3030:6-60:150-1500

Urnik - Skupina:F
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

2:0

SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA

10.12.2019 10:00

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA

0:2

SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA

10.12.2019 10:45

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

2:0

SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA

10.12.2019 11:30

GIMNAZIJA BEŽIGRAD
Lestvica T  Z  P   R   R Točke

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

2204:04100:69314

SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA

2112:2095:81142

SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA

2020:4-455:100-450
7.10.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake  

15

17.12.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale

5

19.11.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale

6

28.9.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje  

20

28.9.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake  

11

13.12.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale

6

23.10.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale

6

27.9.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje  

21

27.9.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake  

12

7.12.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale

6

6.12.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - nižje lige

3

15.11.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale

6

26.9.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje

20

26.9.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake

13

17.12.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale

5

17.11.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale

6

28.9.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake

12

28.9.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje

21

11.12.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale  

6

23.10.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale

5

22.9.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje  

17

22.9.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake  

11

10.12.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale  

6

11.11.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale  

5

23.9.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje  

18

23.9.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake  

13

11.12.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale  

6

6.11.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale  

6

24.9.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje    

19

24.9.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake    

12

15.12.2011Prvenstvo SŠ Ljubljana v odbojki za dijake - Finale

6

14.11.2011Prvenstvo SŠ Ljubljana v odbojki za dijakinje - Finale

6

30.9.2011Prvenstvo SŠ Ljubljana v odbojki za dijakinje    

16

30.9.2011Prvenstvo SŠ Ljubljana v odbojki za dijake    

16

13.12.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale  

5

4.11.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale  

5

27.9.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake    

16

27.9.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje    

18

16.11.2009Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake  

15

5.10.2009Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje  

17