Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

ODBOJKA

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
8.1.2020Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale

4

18.12.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - 1. liga

12

Prijavljene ekipe:
  - GIMNAZIJA BEŽIGRAD
  - GIMNAZIJA LEDINA
  - GIMNAZIJA POLJANE
  - GIMNAZIJA ŠENTVID
  - GIMNAZIJA ŠIŠKA
  - GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
  - GIMNAZIJA ŽELIMLJE
  - SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
  - SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
  - SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
  - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
  - ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA

Urnik - Skupina:G
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

GIMNAZIJA ŠIŠKA

2:0

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

19.12.2019 11:30

JEŽICA

SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA

0:2

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

19.12.2019 12:20

JEŽICA

GIMNAZIJA ŠIŠKA

2:0

SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA

19.12.2019 13:10

JEŽICA
Lestvica T  Z  P   R   R Točke

GIMNAZIJA ŠIŠKA

2204:04100:01004

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

2112:2050:5002

SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA

2020:4-40:100-1000

Urnik - Skupina:H
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

GIMNAZIJA POLJANE

2:0

GIMNAZIJA ŽELIMLJE

19.12.2019 09:00

JEŽICA

GIMNAZIJA ŽELIMLJE

0:2

ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA

19.12.2019 09:50

JEŽICA

GIMNAZIJA POLJANE

0:2

ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA

19.12.2019 10:40

JEŽICA
Lestvica T  Z  P   R   R Točke

ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA

2204:04100:41594

GIMNAZIJA POLJANE

2112:2091:50412

GIMNAZIJA ŽELIMLJE

2020:4-40:100-1000

Urnik - Skupina:I
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

GIMNAZIJA LEDINA

2:0

SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO

19.12.2019 11:30

JEŽICA

SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO

0:2

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

19.12.2019 12:20

JEŽICA

GIMNAZIJA LEDINA

1:2

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

19.12.2019 13:10

JEŽICA
Lestvica T  Z  P   R   R Točke

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

2204:13112:71414

GIMNAZIJA LEDINA

2113:2194:9042

SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO

2020:4-455:100-450

Urnik - Skupina:J
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

2:1

GIMNAZIJA ŠENTVID

19.12.2019 09:00

JEŽICA

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

1:2

GIMNAZIJA ŠENTVID

19.12.2019 09:50

JEŽICA

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

2:0

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

19.12.2019 10:40

JEŽICA
Lestvica T  Z  P   R   R Točke

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

2204:13114:86284

GIMNAZIJA ŠENTVID

2113:30117:125-82

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

2021:4-385:105-200
2.12.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - 1. liga

8

7.10.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje  

23

7.10.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake  

15


ARHIV:
17.12.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale

5

19.11.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale

6

28.9.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje  

20

28.9.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake  

11

13.12.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale

6

23.10.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale

6

27.9.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje  

21

27.9.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake  

12

7.12.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale

6

6.12.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - nižje lige

3

15.11.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale

6

26.9.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje

20

26.9.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake

13

17.12.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale

5

17.11.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale

6

28.9.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake

12

28.9.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje

21

11.12.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale  

6

23.10.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale

5

22.9.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje  

17

22.9.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake  

11

10.12.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale  

6

11.11.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale  

5

23.9.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje  

18

23.9.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake  

13

11.12.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale  

6

6.11.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale  

6

24.9.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje    

19

24.9.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake    

12

15.12.2011Prvenstvo SŠ Ljubljana v odbojki za dijake - Finale

6

14.11.2011Prvenstvo SŠ Ljubljana v odbojki za dijakinje - Finale

6

30.9.2011Prvenstvo SŠ Ljubljana v odbojki za dijakinje    

16

30.9.2011Prvenstvo SŠ Ljubljana v odbojki za dijake    

16

13.12.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale  

5

4.11.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale  

5

27.9.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake    

16

27.9.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje    

18

16.11.2009Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake  

15

5.10.2009Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje  

17