Prijavi se

Osnovne šole
Ljubljanski festival športa
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

ŠAH

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
2. 02. 2024Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v šahu      

6

30. 11. 2023Prvenstvo SŠ Ljubljane v šahu    

49


ARHIV:
16. 02. 2023Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v šahu    

7

7. 12. 2022Prvenstvo SŠ Ljubljane v šahu    

21

26. 02. 2020Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v šahu    

7

27. 11. 2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v šahu    

36

6. 02. 2019Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v šahu  

4

28. 11. 2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v šahu    

25

28. 02. 2018Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v šahu    

7

29. 11. 2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v šahu    

31

23. 02. 2017Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v šahu

2

30. 11. 2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v šahu

19

10. 02. 2016Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v šahu  

5

2. 12. 2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v šahu  

27

11. 02. 2015Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v šahu    

4

26. 11. 2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v šahu    

27

12. 02. 2014Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v šahu    

4

20. 11. 2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v šahu    

36

13. 02. 2013Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v šahu    

4

5. 12. 2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v šahu    

30

15. 02. 2012Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v šahu  

3

23. 11. 2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v šahu    

22

Prijavljeni tekmovalci:
MI - Dijaki
PriimekImeSpolLRŠola
Severin Mejak

M

1994GIMNAZIJA BEŽIGRAD
HitiDomen

M

1995GIMNAZIJA LEDINA
PolancUroš

M

1994GIMNAZIJA LEDINA
MarkojaSebastjan

M

1996GIMNAZIJA LEDINA
JanželjTim

M

1994GIMNAZIJA LEDINA
RožičSamo

M

1993GIMNAZIJA LEDINA
LeitgebAndrej

M

1996GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
KraljSamo

M

1995GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
LučovnikTilen

M

1995GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
SuhadolnikJernej

M

1996GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
LevstekPeter

M

1996GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
KlančarGregor

M

1996GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
LahLev

M

1995SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
GabrovšekDomen

M

1994VEGOVA LJUBLJANA
MalovrhMarko

M

1994VEGOVA LJUBLJANA
GolobLuka

M

1995VEGOVA LJUBLJANA
UrankarSimon

M

1994VEGOVA LJUBLJANA
ŠtancerJure

M

1995SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
ME - Dijakinje
PriimekImeSpolLRŠola
LednardiCaterina

Z

1996GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

Prijavljene ekipe:
Moški:
 - GIMNAZIJA LEDINARožič Samo, Janželj Tim, Polanc Uroš, Hiti Domen
 - GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANAKralj Samo, Lučovnik Tilen, Suhadolnik Jernej, Klančar Gregor
 - SREDNJA VEGOVA ŠOLAGabrovšek Domen, Malovrh Marko, Golob Luka, Urankar Simon

11. 02. 2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v šahu  

5