Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

ŠAH

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
26.2.2020Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v šahu  

7

27.11.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v šahu    

36

Prijavljeni tekmovalci:
MI - Dijaki
PriimekImeSpolLRŠola
BravničarMatija

M

2001ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
NikićTimotej

M

2001ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
ŠkrjancVito

M

2004GIMNAZIJA BEŽIGRAD
TisajDomen

M

2002GIMNAZIJA BEŽIGRAD
MarnJan

M

2004GIMNAZIJA BEŽIGRAD
TrussevichSimon

M

2004GIMNAZIJA BEŽIGRAD
RozmanJurij

M

2003GIMNAZIJA BEŽIGRAD
HitiErik

M

2004GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
StražeMatija

M

2002GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
KirnDanijel

M

2001SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
IlijašMatjaž

M

2003VEGOVA LJUBLJANA
BajtAdam

M

2001VEGOVA LJUBLJANA
KorbarGašper

M

2003VEGOVA LJUBLJANA
ŠirajAnej

M

2003VEGOVA LJUBLJANA
KozlevčarRok

M

2002SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
BaltićSadullah

M

2001SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
DebevcLuka

M

2002SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
Jeriha Maks

M

2003SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
Zupan ArsovAleks

M

2003SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
ŠpanovičPeter

M

2004ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
SušnikAmbrož

M

2003ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
SkubicTadej

M

2004ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
KovačičErazem

M

2004ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
PaternosterJošt

M

2002ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA-SK
JelenMiha

M

2002ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA-SK
DajčmanNikolaj

M

2004ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA-SK
AinutdinovIlia

M

2002ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA-SK
VelkovrhTilen

M

2001ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA-SK
KovačičAljaž

M

2001ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA-SK
ME - Dijakinje
PriimekImeSpolLRŠola
StepanovaLarisa

Z

2003GIMNAZIJA BEŽIGRAD
KolšekMeta

Z

2004GIMNAZIJA BEŽIGRAD
RužičPia Marie

Z

2004GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
Kuhar Larisa

Z

2004ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
GrošeljKaja

Z

2002ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
KrupenkoKatja

Z

2001ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
VidmarKlara

Z

2002ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

Za to tekmovanje še ni prijavljenih ekip.


ARHIV:
6.2.2019Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v šahu  

4

28.11.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v šahu    

25

28.2.2018Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v šahu    

7

29.11.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v šahu    

31

23.2.2017Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v šahu

2

30.11.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v šahu

19

10.2.2016Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v šahu  

5

2.12.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v šahu  

27

11.2.2015Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v šahu    

4

26.11.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v šahu    

27

12.2.2014Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v šahu    

4

20.11.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v šahu    

36

13.2.2013Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v šahu    

4

5.12.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v šahu    

30

15.2.2012Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v šahu  

3

23.11.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v šahu    

22

11.2.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v šahu  

5