Prijavi se
Osnovne šole
Ljubljanski festival športa
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
AKVATLON / TRIATLON
Datum
Naziv
Št. prijav
skupaj
ARHIV:
1. 06. 2023
Prvenstvo SŠ Ljubljane v akvatlonu
12
1. 06. 2023
Prvenstvo SŠ Ljubljane v triatlonu
5
24. 05. 2022
Prvenstvo SŠ Ljubljane v akvatlonu
27
28. 05. 2019
Prvenstvo SŠ Ljubljane v triatlonu
6
28. 05. 2019
Prvenstvo SŠ Ljubljane v akvatlonu
31
30. 05. 2018
Prvenstvo SŠ Ljubljane v triatlonu
7
30. 05. 2018
Prvenstvo SŠ Ljubljane v akvatlonu
16
1. 06. 2017
Prvenstvo SŠ Ljubljane v triatlonu
6
1. 06. 2017
Prvenstvo SŠ Ljubljane v akvatlonu
30
24. 05. 2016
Prvenstvo SŠ Ljubljane v akvatlonu in triatlonu
22
26. 05. 2015
Prvenstvo SŠ Ljubljane v akvatlonu
38
Prijavljeni tekmovalci:
MI - Dijaki
Priimek
Ime
Spol
LR
Šola
Primožič
Blaž
M
1997
GIMNAZIJA LEDINA
Govekar
Tevž
M
1998
GIMNAZIJA LEDINA
Trebše
Anže
M
1996
GIMNAZIJA LEDINA
Senica
Andraž
M
1999
GIMNAZIJA LEDINA
Miklavc
Gal
M
1998
GIMNAZIJA ŠIŠKA
Bečan
Timotej
M
1996
GIMNAZIJA ŠIŠKA
Trstenjak
Tim
M
1998
GIMNAZIJA ŠIŠKA
Vodopivec
Žiga
M
1996
GIMNAZIJA ŠENTVID
Trontelj
Žiga
M
1996
GIMNAZIJA ŠENTVID
Urh
Klenovšek
M
1996
GIMNAZIJA ŠENTVID
Kranjec
Uroš
M
1996
GIMNAZIJA ŠENTVID
Gerič
Jaka
M
1998
GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
Švegl
Lovrenc
M
1998
GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
Perenič
Jan
M
1998
GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
Gašparič
Juš
M
1998
VEGOVA LJUBLJANA
Rendić
Davor
M
1999
VEGOVA LJUBLJANA
Žagar
Aljaž
M
1998
SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
Dušak
Anton
M
1997
ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
Rodič
Jernej
M
1996
ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
Podnar
Matej
M
1996
ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
Strehar
Jurij
M
1997
ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
ME - Dijakinje
Priimek
Ime
Spol
LR
Šola
Matičič
Tjaša
Z
1998
GIMNAZIJA BEŽIGRAD
Cilenšek
Iris
Z
1997
GIMNAZIJA BEŽIGRAD
Gregorčič
Ana
Z
1996
GIMNAZIJA LEDINA
Janež
Renata
Z
1998
GIMNAZIJA LEDINA
Marolt
Katja
Z
1998
GIMNAZIJA ŠIŠKA
Gašpar
Katarina
Z
1996
GIMNAZIJA ŠIŠKA
Race
Tia
Z
1998
GIMNAZIJA ŠIŠKA
Škerlj
Kaja
Z
1998
GIMNAZIJA ŠENTVID
Uršič
Kristina
Z
1998
GIMNAZIJA ŠENTVID
Nakrst Vidic
Ana
Z
1996
GIMNAZIJA ŠENTVID
Žvokelj
Liza
Z
1997
GIMNAZIJA ŠENTVID
Aylin
Alenabi
Z
1999
GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
Trampuš
Tjaša
Z
1997
GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
Lukek
Klara
Z
1996
GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
Hočevar
Ketja
Z
1999
ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
Torkar
Anja
Z
1997
ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
Strehar
Klara
Z
1999
ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
29. 05. 2014
Prvenstvo SŠ Ljubljane v akvatlonu
29
28. 05. 2013
Prvenstvo SŠ Ljubljane v akvatlonu
34
29. 05. 2012
Prvenstvo SŠ Ljubljane v akvatlonu
18
25. 05. 2011
Prvenstvo SŠ Ljubljane v akvatlonu
9