Prijavi se
Osnovne šole
Ljubljanski festival športa
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
AKVATLON / TRIATLON
Datum
Naziv
Št. prijav
skupaj
ARHIV:
1. 06. 2023
Prvenstvo SŠ Ljubljane v akvatlonu
12
1. 06. 2023
Prvenstvo SŠ Ljubljane v triatlonu
5
24. 05. 2022
Prvenstvo SŠ Ljubljane v akvatlonu
27
28. 05. 2019
Prvenstvo SŠ Ljubljane v triatlonu
6
28. 05. 2019
Prvenstvo SŠ Ljubljane v akvatlonu
31
30. 05. 2018
Prvenstvo SŠ Ljubljane v triatlonu
7
30. 05. 2018
Prvenstvo SŠ Ljubljane v akvatlonu
16
1. 06. 2017
Prvenstvo SŠ Ljubljane v triatlonu
6
1. 06. 2017
Prvenstvo SŠ Ljubljane v akvatlonu
30
24. 05. 2016
Prvenstvo SŠ Ljubljane v akvatlonu in triatlonu
22
26. 05. 2015
Prvenstvo SŠ Ljubljane v akvatlonu
38
29. 05. 2014
Prvenstvo SŠ Ljubljane v akvatlonu
29
28. 05. 2013
Prvenstvo SŠ Ljubljane v akvatlonu
34
29. 05. 2012
Prvenstvo SŠ Ljubljane v akvatlonu
18
Prijavljeni tekmovalci:
MI - Dijaki
Priimek
Ime
Spol
LR
Šola
Cehner
Urban
M
1995
GIMNAZIJA BEŽIGRAD
Žličar
Matic
M
1995
GIMNAZIJA POLJANE
Žličar
Matic
M
1995
GIMNAZIJA POLJANE
Klenovšek
Urh
M
1996
GIMNAZIJA ŠENTVID
Lindič
Mitja
M
1993
GIMNAZIJA ŠENTVID
Gaber
Jure
M
1994
GIMNAZIJA ŠENTVID
Dovč
Jan
M
1993
GIMNAZIJA ŠENTVID
Karnel
Jorg
M
1995
GIMNAZIJA ŠENTVID
Vodpivec
Žiga
M
1996
GIMNAZIJA ŠENTVID
Lovrin
Iztok
M
1996
VEGOVA LJUBLJANA
Koprivc
Blaž
M
1993
VEGOVA LJUBLJANA
Koso
Alen
M
1993
VEGOVA LJUBLJANA
ME - Dijakinje
Priimek
Ime
Spol
LR
Šola
Nakrst
Ana
Z
1996
GIMNAZIJA POLJANE
Vučko
Jasmina
Z
1996
GIMNAZIJA POLJANE
Petrovčič
Ana
Z
1995
GIMNAZIJA ŠENTVID
Ravnikar Šurk
Urša
Z
1996
GIMNAZIJA ŠENTVID
Marolt
Laura
Z
1995
BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
Duščak
Manca
Z
1996
SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
25. 05. 2011
Prvenstvo SŠ Ljubljane v akvatlonu
9